2017 m. Lapkritinukai (Archyvas iki 2017.11.18)

1. Karina 9 m. 3 mėn.
    Dija 13 m. 10 mėn.

2017.11.15 14:51 (prieš 1 m.)

[email protected] parašė:
    As gimdysiu vgn su endokrinologes is santaru palaiminimu ir vgn gines leidimu...bet jei buciau su insulinu tai vgn nepriimtu...

Aš irgi be insulino, padėjo dijeta ir svoris net nukrito :), nors kartais taip norisi kažko saldaus :), Man dar prie visko streptokoko paselis išaugo, tai turės antibiotika suleisti, važiuosiu i tas santariškės, kad ir kaip to nenoriu ...

2. Karina 9 m. 3 mėn.
    Dija 13 m. 10 mėn.

2017.11.15 14:54 (prieš 1 m.)

As gimdysiu vgn su endokrinologes is santaru palaiminimu ir vgn gines leidimu...bet jei buciau su insulinu tai vgn nepriimtu...

O jūs su pirmu vaikų turėjote gestacini diabeta?

3. 8 m. 1 mėn.
    12 m.

2017.11.15 15:09 (prieš 1 m.)

MamaRut parašė:
    Na va as po gines, sake sius i ligonine ir nesiuncia bet galvyte sake labai zemai, pilvas susitraukineja sako manau pagimdysi per kelias dienas.. kaklelio netikr…

O kiek dienu jau po termino? Dar vizita paskyre?

4. Deividas 1 m. 7 mėn.
    Danielius 6 m. 8 mėn.

2017.11.15 15:26 (prieš 1 m.)

ajid parašė:
    O jūs su pirmu vaikų turėjote gestacini diabeta?

Su pirmu neturejau, o db turiu dovanele

5. Karina 9 m. 3 mėn.
    Dija 13 m. 10 mėn.

2017.11.15 15:50 (prieš 1 m.)

Su pirmu neturejau, o db turiu dovanele

Na tikėkimės, kad tai tik nėščiųjų ir ateityje jis nepakenks nei mūsų Angeliukams nei mums pacioms ;) . Man tik 35 savaitei nustatė , kai perantologe pamatė, jog lelytes inkstukai ir pilvukas padidejas :(, aš visus nėštumus daug svorio priaugdavau, kuris po to nukrisdavo, kadangi megstu begioti, tai be problemų svoris nukrenta, mano ginekologe, net negalvojo, kad ji turėsiu, bet matyt ir metai savo daro, nes skaičiau, kad nuo 35 metu juo susirgti daug didesnė tikimybė

6. 2017.11.15 15:53 (prieš 1 m.)

Minuscule parašė:
    O kiek reikia turėti pampersų sau? Nes kiek paskaitau, jie labai geras dalykas. O tam rinkinyje po gimdymo jų yra tik pora, tai galvoju, kad reikia turėti daugiau, …

as nenaudojau kitu paketu,tik pampersus,man patogiausia.tj paka nusipirkau

1
  7. Gabrielė 1 m. 6 mėn.

2017.11.15 15:54 (prieš 1 m.)

Sveikinimai visosm supuojancioms savo stebuklelius
    as siandiena irgi po apziuros ginekologes, spaudimas, paklause vaiko tonu, slapimas ir paleido kita sav termino diena pasirodyt, jau sake kakleli tikrins slapime eritrocitu rado kiek skaiciau norma iki 5 o pas mane 50 bet paziurejo sako normalu kaklelis ruosiasi gimdymui. Tai patikesiu
    Tik toks jausmas kad uzsibus mano panele pas mane, nes vyras tiek saugo mane kad jei tik kas blogiau ar ka suskausta is kart siuncia atsigult, namie valgyt padaro, kambarius tvarko ? o tu skausmu skausmeliu visokiu jau atsiranda, baisiausias kai panele su galva uzspaudzia ir kojas iskart atima tai jau kelis kart ir viesoj vietoj nesusileidau ant keliu ? paskauda strena, pilva sutraukia daznai bet atsigulus praeina. Nors su kietejimu beveik visa nestuma susiduriu
    Tai va gulineju ilsiuosi ir laukiu

8. 2017.11.15 16:15 (prieš 1 m.)

Minuscule parašė:
    O jus dar ligoninėje, čia dėl mažylės geltos dar ar dėl pačios savijautos? Nes kiek suprantu, jei viskas gerai, tai klinikose tik pora dienų palaiko ir paleidžia :…

Vakar nujausdamas kad gelta stiprėja, pasilikau, ir naktį tikrai teko mažajai praleisti " soliariume"...snd ryte rezultatai geri..bet į vakarą vėl gelsta..gali tekti pakartoti tyrimą, manau dar pora parų užsibūsim.
    ..mano palatos kompanjonė iškeliavo į atskirą, nes atsilaisvino, o vakarykstė moteris pasiliko bendroje, nes tik para jiems liko..užpildyta buvo savaitgalį, dabar lyg laisviau ? o aš tiesiog jau nematau reikalo imti atskirą, gal dar parą ar dvi ir namo ??

9. 2017.11.15 16:27 (prieš 1 m.)

sleepy_burito parašė:
    Jėzau, rimtai 25 vnt. 3 paroms??? O jums neleido kokių vaistukų kraujavimui stabdyti?

Žinote, aš kiekvieną kartą eidama į wc noriu sausai jaustis...aišku čia galima pamiršti tokį dalyką po gimdymo... gal būtų galima apsieiti ir su mažiau, bet tiesiog dvi paras tai laaaabai plaukiau, ir erzina tie didžiuliai krentantys krešuliai ir t.t....sakė kad daug kraujuoju, bet lašalinių negavau...net nuo skausmo tik į trečią parą atnešė žvakutę, nes aceit dar veikė tie vaistai ir para jautėsi epidiūras..

10. 2017.11.15 16:30 (prieš 1 m.)

Sveikos, tos kurios jau turit vaikučius - Benu vaistinėje nemokamai dalina kūdikių dėžutes, ten visokių mėginukų prikrauta, panašiai kaip gaunam gimdymo namuose, rekomenduoju pasiimti mažuosius pasivaikščiot ir užsukti pasiimti kodą, kitą dieną jau galėsit pasiimti dėžutę

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.