2017 m. Lapkritinukai (Archyvas iki 2017.11.18)

1. 2017.11.16 16:19 (prieš 1 m.)

erljolanta parašė:
    Man irgi 1,5 cm, vakar atsluoksniavo,bet kazko ypatingo nejauciu. Tik kad nuo vakar pykina, dabar vel uzejo, zarnynas burbuliuoja visas ir juosmeni maudzia..

Maudžia visą dieną po procedūros. Na įdomu kuo viskas baigsis. Žinoma būtų tobuliausia jei viskas eitų savieiga ir neprireiktų vandenų nuleidimų bei skatininų. Faktas, kad šeštadienį 100% susitiksime su princese ;) iš visko tai pats džiaugiausias dalykas

5
  2. Kotryna 1 m. 7 mėn.
    Margarita 10 m. 6 mėn.

2017.11.16 16:26 (prieš 1 m.)

Matau diskusija apie soskytes ir maitinimus. Tai va, dziaugiausi , kad mazoji ima krutine, kol nesupratau, kad kazkas ne taip. Pradejo kabot ant papulio kiaura diena, ir labai pikta, saukia nuolat. Pamanuau kad pilvukas, o del papulio, nutariau kad pienuka uzsakineja.
    Tai va, galvoju nutrauksiu pienuka, po maitinimo.Pritraukiau 70 ml, ir ka jus galvojat, visa 70 ml ir su vienu kartu suvalge! O buvo katik po maitinimo! Tai susisare ispudis, kad visiskai nepatraukia krutines dabar pradejau nutraukinet pieneli, diena valgom is buteliuko, o nakti valgo is papulio. Matyt nakciai jai uztenka visai nedaug, ir tik pazindus uzmiega. Keliasi 2 k per nakti. O del soskytes, tai isbandem 4 kol tiko. Čiulpia tik kartais, pries uzmigdama

3. 2017.11.16 16:48 (prieš 1 m.)

As nemanau kad blogai ta soske... drauge nedave nuo pradziu tai po to is vis nebeeme ir nebeidesi, tai kankindavos ziauriai.... nes amzinai ant ranku, amzinai verkia.... sako antra kart tokios klaidos gyvenime nepdaryciau ;)

4. 2017.11.16 16:54 (prieš 1 m.)

Sveikinimai sulaukusioms mano mergyte gime 13 d. 52 cm. 3.245 svorio

13
  5. 2017.11.16 16:55 (prieš 1 m.)

Oj as ir soske duodu ir nesuku galvos Nes turejom klyksmo pora valandu papo nenori imti o klyke. Tai soske burnon 2-3 min ir ramybe

6. 2017.11.16 16:57 (prieš 1 m.)

Vilija333 parašė:
    As ir jau tampu soskyte naktim...tai pirkom soske,ale neima maze jos...paima maximum penkiom kinbir spjauna

Mes irgi po biski pripratinom prie soskes, idedam trumpai paciunkdavo ir spaudavo, tada vel ikisam ? ir taip zaidziam ?

7. 2017.11.16 19:02 (prieš 1 m.)

Bet tai kaip prie tos soskes pripratinti...

8. 2017.11.16 19:06 (prieš 1 m.)

Apetina parašė:

Apetina parašė:

Sveikinimai!!! ? Gerai valgyti, daug miegoti ir mamytei greitai atsigauti ?

1
  9. 2017.11.16 19:24 (prieš 1 m.)

Mano vyras sugalvojo labai gerą variantą kaip išspręst naktinio nemiegojimo priblemą: išvykti, pvz į kokią Australiją ar pan ?

2
  10. 2017.11.16 19:28 (prieš 1 m.)

Kas dėl čiulptuko, tai kiek girdžiu iš draugių, kad šiuolaikiniai leliukai labai jiems išrankūs viena draugė išbandė 8 tiutes net AŠTUONIAS kl galiausiai surado, kurią ima. Aš kelias turiu nusipirkus,tai nežinau kaip bus -ims ar neims, bet jei neims tikrai nesiruošiu supirkt visų pasaulio tiučių.
    Kažkuri komentavo dėl pirštuko čiulpimo, tai pati turėjau tokią bėdą kai buvau vaikas mama pasakojo, kad pradėjus dygti dantukams, man jie dygo netaisyklingai, tai močiutė suvadovavo, kad čia nuo tiutės tai labai anksti mama ją iš manęs atėmė tai aš tiutės netekus pradėjau čiulpti nykštį nusiraminimui ir tas tęsėsi iki pradinių klasių net paskui tėvai susirūpino ir vedė mane pas daktarus, gal kažkokia neurologija jau čia taip reiškias nu bet užteko užsimiršus klasėj įsikišt pirštą į burną ir kiti vaikai pradėjo juoktis,tai to užteko, kad atprasčiau taip kad kaip ir sakė tiutę gali pelytės išsinešti, o vat pirštukai lieka

3

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.