2017 m. Lapkritinukai (Archyvas iki 2017.11.18)

1. 2017.11.17 09:09 (prieš 1 m.)

erljolanta parašė:
    Labas rytas. Nuo 4 iki 6val jau linksminausi stipriai. Vakar prasidejo keistas jausmas, kuriu nera buve, tai sianakt stipriai sueme, jau tikrai kaip gydytoja sake s…

Linkiu kad viskas jau pereitu i gimdyma Man ir taip buvo
    para pries 10 valandu saremiai buvo
    po duso aprimo ir tada kita para isnaujo ir mazyle jau savaite virs pas mus

3
  2. 2017.11.17 09:10 (prieš 1 m.)

Na mamos supuojancios mazylius paaiskinkint man mano grozis lb aimanuoja miegodama tai normalu? Bet ne steni
    o dusauja kaip as sakau

3. 2017.11.17 09:23 (prieš 1 m.)

ana.ana parašė:
    Na mamos supuojancios mazylius paaiskinkint man mano grozis lb aimanuoja miegodama tai normalu? Bet ne steni

Mūsų irgi padejuoja, lyg sapnuotų kažką. Manau, normalu. Kažkas man lyg sakęs, kad leliukai kurį laiką sapnuoja gimdymą, tik nežinau, ar tai tiesa

1
  4. 2017.11.17 09:27 (prieš 1 m.)

PupuMama parašė:
    Labas rytas mamytes. Sveikinimai, kurios jau laiko savo mažuosius ant rankyčiu ?Bet aš rašau su kita problema, jau praėjo savaitė po gimdymo bet užeina beprotiki pi…

Gal jums gimda susitraukinėja? Man vis paspazmuodavo kurį laiką, taip gan skausmingai, kai gimda susitraukinėjo, ypač maitinimo metu. Bet labiau pirmą savaitę. Visgi siūlyčiau jums pasitart su daktare

5. 2017.11.17 09:40 (prieš 1 m.)

Man tekl girdeti, kad antra ir kitus kartus po gimdymo gimda susitraukia vis skausmingiau. Bet, aisku, spazmai jau kitas reikalas - geriau pasitikrinti, ar ner kokios placentos likuciu ar dar ko.

1
  6. 2017.11.17 10:02 (prieš 1 m.)

erljolanta parašė:
    Labas rytas. Nuo 4 iki 6val jau linksminausi stipriai. Vakar prasidejo keistas jausmas, kuriu nera buve, tai sianakt stipriai sueme, jau tikrai kaip gydytoja sake s…

Ziuriu mes abi snd tokios pacios...man jau nuo 3 nakties...nuo 5 iki dabar jaiciu saremius bet jie nedazneja ir nestipreja, bet ir nedingsta

1
  7. 2017.11.17 10:05 (prieš 1 m.)

kr1st1na parašė:
    Ziuriu mes abi snd tokios pacios...man jau nuo 3 nakties...nuo 5 iki dabar jaiciu saremius bet jie nedazneja ir nestipreja, bet ir nedingsta

Man tokiu kaip saremiu neliko, maudzia visur pastoviai, bet nesaremiauju? tvatkaus namus ir varysou pavaikscioti, gal pajudes kas. Gine sake, kad gulejimas vietoje tikrai nieko nepagreitina ?

1
  8. 2017.11.17 10:08 (prieš 1 m.)

O man po 3 dienu neaiskiu saremiu maudimu ir pan. Siandien kaip agurkelis ismiegojau, ir nieko nebeskauda... po termino 4 para..

1
  9. 2017.11.17 10:13 (prieš 1 m.)

Sveikos, turiu patarimą toms, kurios dar gimdys, kadangi nuo lapkričio 12 d. atsirado naujas receptinių vaistų sąrašas labai rekomenduoju išsirašant iš gimdymo namų pasiprašykit kad duotų daugiau diclofenako nes šiaip be recepto nebenusipirksit, man pirmą savaitę jokie vaistai negelbėjo nuo skausmo kaip tik diclofenako zvakutes.

3
  10. 2017.11.17 10:13 (prieš 1 m.)

PupuMama parašė:
    Labas rytas mamytes. Sveikinimai, kurios jau laiko savo mažuosius ant rankyčiu ?Bet aš rašau su kita problema, jau praėjo savaitė po gimdymo bet užeina beprotiki pi…

Tikrai taip neturėtų būt

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.