2017 m. Lapkritinukai (Archyvas iki 2018.03.01)

1. User has not uploaded an avatar
    2017.12.11 10:51 (prieš 7 mėn.)
    2017.12.11 10:51 (prieš 7 mėn.)

Lorrii parašė:
    O kaip jus pati ar pavyksta užmigti per tuos trumpus tarpus kol vaikutis miega?

Tai taip ir miegu. Stengiuos nusnusti tom trumpom akimirkom. Dar kai gali padeda vyras, nes aš pamaitinu, įduodu jam ir tada jis panešioja iki kol užmiega mažius bet kadangi vyras dirba, tai aš stengiuos jo labai nenuvarginti ir kad bent jis pamiegotų, nes jam į darbą ir nėra tikslo, kad abu nemiegotume kai realiai vis tiek aš su savo papuliu galiu mažių nuramint

Ir pradėjau dėl white noiso abejoti, nes nežinau ar mažiui jis daro kokią įtaką, bet man migreną tai tikrai iššaukia jau antra diena nejungiu jokių triukšmų ir galvos nebeskauda.

1
  2. User has not uploaded an avatar
    2017.12.11 11:07 (prieš 7 mėn.)
    2017.12.11 11:07 (prieš 7 mėn.)

Aš pastebėjau, kad pas mano mažiuką geltoni akių obuoliai oda jau nebe geltona, bet va akys. Ligoninėje gelta buvo normos ribose, į lempas nereikėjo keliauti, niekas to geltonumo nesureikšmino, bet va man neramu. Prisiskaičiau, kad gal kas negerai su vidaus organais ir pan.

3. User has not uploaded an avatar
    2017.12.11 11:26 (prieš 7 mėn.)

7 m. 6 mėn.
    9 m. 4 mėn.

2017.12.11 11:26 (prieš 7 mėn.)

Miglen parašė:
    Štai šį:
    https://www.livinn.lt/lactana_bio_pre_pieno_misinys_kudikiams_iki_6_men_ekologiska…

Bėganti Ugnis parašė:
    Mes šitą naudojam

Sveikutės mamytės,
    o šitas mišinukas gersenis už Aptamil ? Ir kuo ? Jei taip tai ir mes pereisim ant šito

4. ajivile
    2017.12.11 11:59 (prieš 7 mėn.)
    2017.12.11 11:59 (prieš 7 mėn.)

Mergaitės, skauda vieną krūtį. Anksčiau esu mačiusi, kad dalinotės kontaktais moters, kuri atvyksta į namus ir parodo, kaip sau pagelbėti. Aš vilnietė. Labai prašau pagalbos! Ačiū

5. User has not uploaded an avatar
    2017.12.11 12:36 (prieš 7 mėn.)
    2017.12.11 12:36 (prieš 7 mėn.)

PupuMama parašė:
    Sakykit mamos kelinta valanda uzmiega jusu maziukai jau nakciai? Nes manoji tai visa diena skaityk pramiega o paskui visas velyvas vakaras yra zvalgymasis ir uzmieg…

Tai čia dar nieko, manoji iki 4tos žvali buvo beveik visas pirmas 2 savaites ??

6. User has not uploaded an avatar
    2017.12.11 12:39 (prieš 7 mėn.)
    2017.12.11 12:39 (prieš 7 mėn.)

Jura k parašė:
    O man ligoninej pries isleidziant kaip tik sake,valyti kiekviena ryta taip, kad sasiuko neliktu... Kad svari grazi bambute liktu, tai as taip ir valiau... Ir kiekvi…

Nu bet tai kosmosas kažkoks, juk suaugęs žmogus šašų nesirakinėji, kad koks užkratas neįsimestų, o čia leliukui rakinėt pasiūlė ??

7. User has not uploaded an avatar
    2017.12.11 13:34 (prieš 7 mėn.)
    2017.12.11 13:34 (prieš 7 mėn.)

Pas mus irgi košmaras su miegu... Nebežinom ką daryti.... Dieną gali miegoti po 3-5 val ir neina valgyti pažadinti. O naktį..... 12val vaikas žvalus, rekia, tustinasi, valgo, tuštinasi, rėkia ir taip non stop... Ant rankų užmigdom į lovyte, 10min ir vėl iš pradžių. Po to apie 5val ant pilvo mano užmiega pavalgęs ir rytas apyramis. Tik į lovyte paguldom ir niurzgejimai prasideda.. neturiu kantrybės, užvakar soske daviau tai vos 1,5val davė nusnausti... Aš jau be perstojo zliumbiu, vyrui stengiuosi naktį duot miegot tai stogas čiuožia...Ar šiaip emociškai nestabili pasidariau...
    Patarkit ką daryti.... Jau ir saldumynų visiškai atsisakiau, kad nekeltų jam energijos.. Nežinau

2
  8. sleepy_burito
    2017.12.11 13:36 (prieš 7 mėn.)
    2017.12.11 13:36 (prieš 7 mėn.)

Pas mus nakties miegas tarp 20-22h prasideda. Žiūrint kada apsiramina, kiek kartų apsikakoja. Naktim miega lovytėje, bėdų kaip ir nėra. Kartais paverkšlena, panešiojam ir toliau į lovą.
    Bet pastaruoju metu dienom kažkoks balaganas... ryte gražiai pabūdrauja iki 11h ir prasideda šėlsmas. Pavalgo, už 10 min verkia, kumščius kiša, kad vėl alkana.. vėl duodu krūtį, įsikanda ir miega... ištraukiu-verkia. Duodu soskę, 5 min patampo ir vėl verkia. Tada vėl duodu krūtį, pilnai išvalgo kaip badu marinta...
    Tai atrodo raminasi su papu, tai rodos tikrai alkana kaip žvėris.. ir viskas pusvalandžio eigoje.
    Lovytėje dieną nemiega. Ant rankų arba pas mus lovoje ??
    Ir dar aišku dieną 2-3 val. dedikuotos diegliams ir bezdukams.
    Maždaug taip gyvenam

9. Dommm
    2017.12.11 13:55 (prieš 7 mėn.)
    2017.12.11 13:55 (prieš 7 mėn.)

Smiltuke parašė:
    Nu bet tai kosmosas kažkoks, juk suaugęs žmogus šašų nesirakinėji, kad koks užkratas neįsimestų, o čia leliukui rakinėt pasiūlė ??

Ant virksteles sasiukas siek tiek kitoks. Beje, jis ir "neuzsideda" labai stipriai, todel po juo slapiuoja ir dauginasi bakterijos labiau, nei ji nuvalius. Rakineti tikrai nereikia, valant bambute jis nusiima

10. User has not uploaded an avatar
    2017.12.11 14:24 (prieš 7 mėn.)
    2017.12.11 14:24 (prieš 7 mėn.)

Minuscule parašė:
    Aš pastebėjau, kad pas mano mažiuką geltoni akių obuoliai oda jau nebe geltona, bet va akys. Ligoninėje gelta buvo normos ribose, į lempas nereikėjo keliaut…

Pas mano pupa irgi geltoni akiu obuoliai buvo gal net ir dabar dar truputi pagelte bet gydytoja sake turi praeiti kai buvom pirma karta tai rytoj jau vaziuosim rodytis ziuresiu ka sakys nes klausimu daug ?

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.