2017 m. Lapkritinukai (Archyvas iki 2018.03.01)

1. 2017.12.18 06:13 (prieš 10 mėn.)

brestanti parašė:
    Stengtis, kad kruties kuo dagiau apziotu, tada maziau oro prisiryja. Bet savaites laiko bent jau maniskis dar nelabai gerai mokejo ta daryt. Jei priryja oro, nelauk…

Ačiū. Aš džiaugiuosi kad bent dabar vyras padeda visomis prasmemis ?

1
  2. 2017.12.18 07:03 (prieš 10 mėn.)

Kiek jusu vaikai 3 sav verkia per diena? Mano neverkia kai miega, ka tik pavalges buna, o likusiu metu beveik nuolat zirzia.

3. 2017.12.18 08:09 (prieš 10 mėn.)

Toks klausimėlis, įdomu ar mano vienos mergina verkia kai kakoja? Turbūt jei skauda, nes visada kai kakoja labai raitosi ir verkia. Labai retais atvejais pakakoja kai tetis nesioja ant ranku, matyt tada atsipalaiduoja. O dazniausiai tai visa isitempia ir tada su asarom ilgaj steni kol padaro ka nors arba nepadaro. Idomu cia isaugs ta sunku tustinimasi?

4. 2017.12.18 08:15 (prieš 10 mėn.)

Man pirmas 2 sav kraujavo, o trecia jau daug maziau, ziuresim kas 4-taja lauks... ;) o del siulu, kadangi mane labai mazai siuvo, tai as nieko neuzuodziu, gal tik biski jautru dar ;)

5. 6 m. 8 mėn.

2017.12.18 08:22 (prieš 10 mėn.)

RožėDo parašė:
    Dar turiu klausimą jau klausiau jūsų kiek ilgai mažiukai valgo.. ir lyg nusiraminau.. bet paskaitau apie riebų pienelį ir sunerimstu.. maniškis valgo 30min ir daž…

Jusu pienelis db, kai vaikeliui 1sav, yra riebesnis negu pvz kai bus 8sav. Normalu, kad toks maziukas pavargsta greiciau, nesijaudinkit, jei kakoja, sisioja ir auga svoris, vadinasi viskas gerai maniskis 2men pavalgo per kelias min, o svoris auga, tai visko uztenka

1
  6. 2017.12.18 08:50 (prieš 10 mėn.)

Ačiū visoms už atsakymus

7. 2017.12.18 09:03 (prieš 10 mėn.)

Pas mus buvo svečiuos anyta... vaiko iš rankų išplėšt visą dieną neįmanoma, kalbina, dainuoja, nešioja. Vaikas jau lūžinėja markstydamasis, o ji koncertuoja. Sakau, gi jau laikas miegoti, o ji : ne, gi nenori miego, pažiūrėk, atsimerkus. Nu jo... gal dėl to, galvoju, kad tu ją jau tris valandas tusioji ir garsiai kalbini. Vos ne iki pykčių buvo, kad vaikas negali būdraut 4 valandas.
    Tai po tokios viešnagės visas mūsų rėžimas aukštyn kojomis. Naktį miegodavo po 3 val. tarp valgymų, keldavosi vienodu laiku, tai dabar balaganas... keliasi, būdrauja, 4 kartus prašosi maitinama.. rytais būdraudavo valandą, dabar miega ir atsikelia visa pikta.
    Nu žodžiu... tikiuos pas jus anytos nereguliuoja viso gyvenimo, nes pfu pfu pfu... po tokių viešnagių reikia savaitės reabilitacijos. Gerai, kad toli gyvena.

6
  8. 2017.12.18 09:19 (prieš 10 mėn.)

Erlandukas parašė:
    Toks klausimėlis, įdomu ar mano vienos mergina verkia kai kakoja? Turbūt jei skauda, nes visada kai kakoja labai raitosi ir verkia. Labai retais atvejais pakakoja k…

Manau išaugs mano mažylis irgi verkia, raitosi iki raudonumo net, tada girdi, kad pakakojo ir jis op ir nurimsta lyg kas būtų ramaus kūdikio režimą įjungęs tiesiog jiems ten viskas formuojasi, gal nuo mūsų maisto dar priklauso, bet bus dar visko ir labai dėl to nepergyvenu

9. 2017.12.18 09:57 (prieš 10 mėn.)

Klausimukas tyrincioms mergaites. Lyg ir nemaciau kad apue tai kas nors jau klause. Kaip su intymia higiena. Visur sako kad uztenka tiek kiek po kraunu uzpakaliuka reikia nuprausti ir tarp lupyciu nelisti. Bet jei ten nuo kakucio prisikaupia nesvarumu nepaliksi gi. Ir su vandeniu vien nenusiplauna su vatyte reikia pavalyti kad issivalytu. Kaip tvarkotes mamos, nes tiesiog bijau kad nepridaryciau zalos. Jei valot kaip daznai nes lyg kazkur girdejau kad i savaite karta taip galima pravalyt? Gal gydytojos minejo kaip elgtis?

10. 2017.12.18 10:39 (prieš 10 mėn.)

Rabe parašė:
    Klausimukas tyrincioms mergaites. Lyg ir nemaciau kad apue tai kas nors jau klause. Kaip su intymia higiena. Visur sako kad uztenka tiek kiek po kraunu uzpakaliuka …

Man irgi sake nelysti, o tik po krano vandeniu pakisti, tai taip ir darau. Truputi praskeciu, kad tekantis vanduo viska nuplauti ir viskas.

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
7,00 €
42 | 27,3 cm | 8
4,00 €
2 - 4 m. | 51,0 cm