2017 m. Lapkritinukai

Komentuoti
  1. User has not uploaded an avatar
    2018.01.20 20:59 (prieš 1 mėn.)
    2018.01.20 20:59 (prieš 1 mėn.)

O aš šiandien atsikėliau su baisiu šaltkrėčiu ir papulio skausmu bet papulis nei sukietėjęs, nei paraudęs. Vakar mažių migdžiau ant krūtinės laikydama, o jis galvytę visada ant papo pasideda, tai gal nuspaudė ką. Temperatūra buvo sukilus iki 38,5 laipsnių. Bet išgėriau paracetamolio, liepžiedžių arbatos, vyras pasiėmė vaiką į lauką su vežimuku, tai pamiegojau kokias 3 val. ir jau tempos nėra. Dar papulis skausmingas, bet bandau mažiui jį kuo dažniau siūlyti ir su kopūstu gelbėtis.
    O jau maniau, kad čia tie papų reikalai susinormalizavo ir jau ramu, bet vis išlenda kokia nesąmonė

2. JurateJuratuke
    2018.01.20 21:02 (prieš 1 mėn.)
    2018.01.20 21:02 (prieš 1 mėn.)

Miglen parašė:
    Su tais atsirūgimais net sutrikau.. Jei užmiega, niekad jos neimu nešiot, nes dienos metu visad būna labas rytas tokiu atveju.

Maniske tai atpylineja, buna atsirugsta ir vis tiek dar atpila, tai as stengiuosi visad atrugent. Kartais nespeju, nes tik pavalgo, iskart pakelt turiu

3. User has not uploaded an avatar
    2018.01.20 23:35 (prieš 1 mėn.)
    2018.01.20 23:35 (prieš 1 mėn.)

JurateJuratuke parašė:
    Tai vat laukiam kol atsiras laisvu vietu klinikose ir tikrai neskubesiu su zondavimu, o gal ir neprireiks. O jus gal galit parekomenduot pas kuria gyd geriau kreipt…

Mums akytės taip pat traiškanoja, tai pediatrės pasakos buvo toli gražu iki tikrovės tai kreipėmės pas vieną iš pažįstamų (šeimos draugė, kursiokė) oftomologė vaikų Kauno klinikose - Rūta Maciulaitienė. Galiu paklausti ką rekomenduotų zondavimui😊 Kadangi mums zonduoti nereikia, tik vaistukai ir ašaros, tai ramiai išvažiavom namo gydytis...tikiuosi ir Jums neprireiks
    O aš pati labiau farmacininkė, tik dirbau su visos Lietuvos medikais, gal daugiau Kn ir Vln, kvalifikacijos kėlimas užsienio šalyse 😉😊

1
  4. User has not uploaded an avatar
    2018.01.20 23:39 (prieš 1 mėn.)
    2018.01.20 23:39 (prieš 1 mėn.)

Minuscule parašė:
    O aš šiandien atsikėliau su baisiu šaltkrėčiu ir papulio skausmu bet papulis nei sukietėjęs, nei paraudęs. Vakar mažių migdžiau ant krūtinės laikydama, o jis ga…

Tikrai labai reikia saugoti ir krūtinę ir spenelius... nesušalti, nenugulėti, neužspausti, higiena ir t.t... pati vargstu su krūtine ir puikiai žinau tas bėdeles... užjaučiu Jus, tikiuosi greitai praeis 😊

5. JurateJuratuke
    2018.01.21 00:35 (prieš 1 mėn.)
    2018.01.21 00:35 (prieš 1 mėn.)

paryziete parašė:
    Mums akytės taip pat traiškanoja, tai pediatrės pasakos buvo toli gražu iki tikrovės tai kreipėmės pas vieną iš pažįstamų (šeimos draugė, kursiokė) oftomologė vaikų…

Na zondavimo kol kas nezinia ar reikes, bet pasidomekit prie progos, maza ka. Man dabar labiau aktualu oftalmologas pirminei konsultacijai. O kokius lasiukus jums skyre, ar padejo?
    Pas mus tai kaip kokia diena, viena diena labiau traiskanoja kita maziau, bet pastoviai vis tiek valyti reikia ir net asaros jai bega is akyciu tokios gelsvos. Tai vat tai mane labiausiai neramina.

6. User has not uploaded an avatar
    2018.01.21 00:52 (prieš 1 mėn.)
    2018.01.21 00:52 (prieš 1 mėn.)

paryziete parašė:
    Tikrai labai reikia saugoti ir krūtinę ir spenelius... nesušalti, nenugulėti, neužspausti, higiena ir t.t... pati vargstu su krūtine ir puikiai žinau tas bėdeles...…

Tai va, kad kažkaip galvojau čia juokai su ta krūtine, nes iš pradžių rimtų problemų neturėjau, tai per daug atsipalaidavau ir nepasisaugojau

Mums pas vaikų oftalmologą irgi reikia konsultacijos, bet ne dėl latakėlių, o dėl rimtesnės patikros dėl tos įgimtos infekcijos Tai užsiregistravom pas Aukštikalnienę. Eisim kitą pirmadienį, tai matysim.

1
  7. Vita-
    2018.01.21 01:32 (prieš 1 mėn.)
    2018.01.21 01:32 (prieš 1 mėn.)

Ateni92 parašė:
    O skystai ar nelabai? Nes maniškis irgi kas kelias dienas padaro (4-5), bet ten jau būna tikra košė... kai kasdien darydavo, tai skystai beveik viskas į pampį susig…

Žiauriai lipni košė, bet antras raundas būna skystesnis, košės tai nuplaut neįmanoma, ant tiek limpa, tai pirmiausia su servetėle pavalau ir tik tada plaunu

8. Vita-
    2018.01.21 01:37 (prieš 1 mėn.)
    2018.01.21 01:37 (prieš 1 mėn.)

Kot. parašė:
    Man gydytoja sakė,kad kada kaip tiršta košelė tuomet jau kaip ir kietėja viduriukai.

Ot sugluminot dabar... reikės slyvas pradėt valgyt

9. Aktyvistė
    2018.01.21 06:35 (prieš 1 mėn.)
    2018.01.21 06:35 (prieš 1 mėn.)

Pažiūrėsiu kaip seksos į slyvas mano mažylei sureaguoti. Vakar prieš miegą suvalgiau mirkytų slyvų vandenyje ir net vandenuką išgeriai, tai 6 ryto ant puodo pati sėdėjau ir tikrai žarnyną išsivaliau 😉 jeigu mažylei suveiks tai bus ohoho 😂 tikrai polvelis įdubs 😁

10. User has not uploaded an avatar
    2018.01.21 08:10 (prieš 1 mėn.)
    2018.01.21 08:10 (prieš 1 mėn.)

Minuscule parašė:
    O aš šiandien atsikėliau su baisiu šaltkrėčiu ir papulio skausmu bet papulis nei sukietėjęs, nei paraudęs. Vakar mažių migdžiau ant krūtinės laikydama, o jis ga…

Labai saugokit save. Aš prieš keleta dienų jau apturėjau krūties operaciją dėl susidariusio absceso. Man kelis kartus irgi buvo užkilusi temperatūra, kuri gerai pailsejus praeidavo taip pat labai intensyviai dėjau kompresus ir dariau masažus, bet deja mano atveju jau to neužteko...reikėjo operuot..

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras