2017 m. Lapkritinukai (Archyvas iki 2018.03.01)

1. Lukas 9 m. 4 mėn.

2018.01.21 09:08 (prieš 1 m.)

Labas rytas mamytes.gal kuri susiduret su vaikiuko pilvo gurguliavimu. Nei tai alkanas, ir jam neskauda nes neverkia. Bet pilvas tai labai daznai gurguliuoja.nezinau kas yra.antradieni eisim pas gydytoja svertis tai uzklausiu.

2. 11 m. 2 mėn.
    15 m. 10 mėn.

2018.01.21 10:11 (prieš 1 m.)

O sakykit apie kokias klizmutes leliukams jūs kalbat? Yra kokios spec?
    Na net jei ir normalu nesituštint iki10 parų, bet man stresas ?, juokiasi, valgo, sisioja, nu o daugiau... nei pro kur.. sakiau jau net Kalėdų senelio prašyčiau vaiko prikakoto pamperso ?
    Reiks dar valdenuko šilto duot truputį, gal padės?

3. 2018.01.21 10:12 (prieš 1 m.)

pupsissandra parašė:
    Labas rytas mamytes.gal kuri susiduret su vaikiuko pilvo gurguliavimu. Nei tai alkanas, ir jam neskauda nes neverkia. Bet pilvas tai labai daznai gurguliuoja.nezina…

Labas rytas. Mums kartais buna, kad labai gurguliuoja. Kai valgo dazniausiai taip pat ji rami buna, neskauda. Manau nieko blogo

4. Gabrielė 1 m. 6 mėn.

2018.01.21 10:23 (prieš 1 m.)

Giedra_sky parašė:
    As irgi duodu pradzioj is blogosios visada. Bet kazkaip nelabai ten kas daugeja. Gal nakti daugiau duoti ja bandyt, kaip jus sakot. Arba dar sakau gal bandyt nutra…

Su pientraukiu nelabai padauges, nes tiek neistrauksite kiek vaikas istraukia gali but kad net sumazes, nebent traukiant imituoti augimo suoli tada gal pavyktu ;-)

5. 2018.01.21 10:50 (prieš 1 m.)

gite. parašė:
    O sakykit apie kokias klizmutes leliukams jūs kalbat? Yra kokios spec?
    Na net jei ir normalu nesituštint iki10 parų, bet man stresas ?, juokiasi, valgo, …

Tikrai padėjo nuplykytos slyvos. Žinoma pati ant puodo pasėdėjau, bet va ir mažoji jau pilnu pampersu. Galima ir tokiais būdais nereikės net klizmučių ;)

1
  6. 2018.01.21 10:52 (prieš 1 m.)

Sveikos mamytės, gal kuri žinot apie padidėjusius vaiko tonus? Tai.y. mums 6sav, jis galvą jau seniai laiko, stotis visada bando, šliaužia, verčiasi nuo pilvo ant nugaros, nuo šono ant nugaros. Kitaip tariant labai aktyvus. Daktarė davė siuntimą pas neurologą, sakė reikia žiūrėti. Ar gali būt kad jis toks nuo suvalgomo saldumynų kiekio? Ta vadinama netikra energija

7. 2018.01.21 10:53 (prieš 1 m.)

Gintariao parašė:
    Labai saugokit save. Aš prieš keleta dienų jau apturėjau krūties operaciją dėl susidariusio absceso. Man kelis kartus irgi buvo užkilusi temperatūra, kuri gerai pai…

O kokie buvo pozymiai, kad teko operuot?

8. 2018.01.21 12:30 (prieš 1 m.)

JurateJuratuke parašė:
    Na zondavimo kol kas nezinia ar reikes, bet pasidomekit prie progos, maza ka. Man dabar labiau aktualu oftalmologas pirminei konsultacijai. O kokius lasiukus jums s…

Normalu žinokite, pagerės ir vėl gali pradėti traiškanoti...pas mus tas pat...jau atrodo nieko...ir vėl po kurio laiko prasideda...išaugs...svarbiausia plauti ašaromis ir lašiukai plataus spektro ?

9. 11 m. 2 mėn.
    15 m. 10 mėn.

2018.01.21 12:36 (prieš 1 m.)

Aktyvistė parašė:
    Tikrai padėjo nuplykytos slyvos. Žinoma pati ant puodo pasėdėjau, bet va ir mažoji jau pilnu pampersu. Galima ir tokiais būdais nereikės net klizmučių ;)

O kaip tas slyvas paruošėt ir kiek girdėt???

10. 2018.01.21 12:39 (prieš 1 m.)

ririki parašė:
    O kokie buvo pozymiai, kad teko operuot?

Pirmiausia tai kreipiausi į vgn su aukšta temp. ir kruties skausmu,tuomet gavau atsakymą, kad didelė laktacija. Išgėrus parecetamolio viskas nurimo. Po dviejų savaičių vėl kreipiausi su temp., krūties skausmu ir nedideliu paraudimu, atsakymas buvo, pieno praeinamumas geras, raudonumas praeis, temp. numušiau su ibumetinu ir rodos viskas susitvarkė, bet po kelių dienų atsirado guziukas. Tikėjausi, kad masažų pagalba ir dažnesnis maitinimas padės, bei kompresai...bet deja...teko dar po savaites kreiptis,žindymo spec.bandė išmasažuoti...trumpiau tariant jau niekas nepadėjo...reziumuojant, pagrindiniai požymiai:temp.,skaudanti krūtis, atsirandantis paraudimas ir guziukas, kurį gydytojai darydami echo. gali supainioti ir pasakyt, kad tai cista... tokia ta mano istorija..

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.