2017 m. Lapkritinukai (Archyvas iki 2018.03.01)

1. 2018.02.07 20:56 (prieš 1 m.)

Ar bandysit perkelt suplanuotus vizitus pas gydytojus šiomis dienomis dėl siaučiančių virusiukų? Mes pirmadienį turim eit, tad svarstau...

2. 2018.02.07 21:07 (prieš 1 m.)

Smiltuke parašė:
    Ar bandysit perkelt suplanuotus vizitus pas gydytojus šiomis dienomis dėl siaučiančių virusiukų? Mes pirmadienį turim eit, tad svarstau...

As turiu penktadieni mums priklause vasario 5 bet atkelm i 9 bet nzn skambinsiu gydytojai ka cia daryt. Nee turejom skiepa gauti bet deja sloguojam

3. 2018.02.07 21:15 (prieš 1 m.)

Smiltuke parašė:

mes vakar buvom, kažkaip visai pamiršau tuos gripus. na tuo metu kaip ir buvo sveikų vaikų diena, bet vis tiek baisu, kad ko nepasigautų. bet su tom ligom tai nepriplanuosi..

4. 2018.02.07 21:16 (prieš 1 m.)

sleepy_burito parašė:
    Mamos, ko jūs save dedate į rėmus?
    Kartoju sau kasdien, kad mano vaikas ne robotas. Jai patinka mamos apkabinimas, ra…

koks teisingas jūsų mąstymas, kad man taip

5. 2018.02.07 21:18 (prieš 1 m.)

Miglen parašė:
    Ačiū už komentarus dėl čiulptuko. Mainysim čiulptuką vietoj rankyčių.

nu super, pasijaučiau pati totali tinginė man net išvest vaikus ant terasos yra didelis darbas

6. Mūsų Žvaigždutė 1 m. 6 mėn.

2018.02.07 21:21 (prieš 1 m.)

astulja parašė:
    nu super, pasijaučiau pati totali tinginė man net išvest vaikus ant terasos yra didelis darbas

Du mažučiai vaikai kiek rimčiau nei 2 šunys ?

7. Mūsų Žvaigždutė 1 m. 6 mėn.

2018.02.07 21:22 (prieš 1 m.)

Balta balta parašė:
    mes ir einam su draugu

Kaip faina ?
    Paryžiete, pasirodykit ir jūs, žinau kad irgi su draugeliu vaikštot ?

1
  8. 2018.02.07 21:37 (prieš 1 m.)

Makoul parašė:
    Norėjau paklausti, nebūna, kad jūsų mažyliai per sapnus verkia? Na lyg košmarą sapnuotų?

Nuolat visko būna per jo miega. Labai neramus. Dar rankyčių mosakavimai. Kalbėjau su neurologe, tai sakė nėra vieningos nuomonės kodėl kūdikių miegas toks neramus. Sakė gali net paaštrėti atetyje

9. 2018.02.07 21:38 (prieš 1 m.)

Ar mamytes jau einat su mazyliais i baseina? Gal turite patirties jau kaune?
    Mes išbandėme Megos baseiną, patiko baseinas, treneres ;) Tik persirengimo zona mazoka. Yra du "gardeliai" kudikeliams.
    Baseine vienu metu buna iki penkių mamyčių/teveliu su mažyliais Bet mano dama kolkas išbūna tik pusvalanduką. Įdomu kaip kiti Kauno baseiniukai

10. 2018.02.07 21:44 (prieš 1 m.)

Balta balta parašė:
    Ar mamytes jau einat su mazyliais i baseina? Gal turite patirties jau kaune?
    Mes išbandėme Megos baseiną, patiko baseinas, treneres ;) Tik persirengimo zona ma…

Pati dar nesu buvus bet mazylyje yta baseinas buna iki 4 vaiku. Drauge su abiem leliukais ejo. As del mazo ugio bandysiu eiti kaune i lolo baby spa. Jie feisbuke turi profili galit pasiziureti. Pats skirtumas kad nereikia eiti pacei i vandeni

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.