2017 m. Lapkritinukai (Archyvas iki 2018.03.01)

1. User has not uploaded an avatar
    2018.02.19 01:42 (prieš 4 mėn.)
    2018.02.19 01:42 (prieš 4 mėn.)

Jollyy parašė:
    Kaip manote ar imanoma vaikuti ismokint uzmigti "paguldau i lova ir uzmiega pats" jeigu paguldzius i lovele net ir ziovaujantis ir besitrinantis akytes jis pyksta, …

Bent jau as, tai niekada nakti nemaitinu lovoj. Maitinu atsisedus ant fotelio ir pabaigus ikeliu i lovele. Tai jeigu ir uzmiega, tai benesant i lovele, issibudina. Kazkaip nuo pat pradziu turejau isitikinima, kad niekada nakti nemaitinsiu lovoj. Nors ir sunkesnis toks variantas, bet paskui ateiti tas vargas atsiperka. Jau uztenka to, kad po gimdymo namu patirties, mes vaiko gera menesi nakti issibudine ieskojom lovoj kaip durneliai ??? Gryztant prie temos.... Pamaitinus, padedu, uzgesinu naktine lempa ir iseinu. Jis pats uzmiega. Migdyt lovej, kad uzmigtu pats pradejo vyras, kai jam buvo kazkur puse menesio. Kaip jis pasakojo, pats migdymas uztrukdavo apie 1-2 val. Padedavo i lovyte ir atsisesdavo ant fotelio. Kadangi pas mus i lovyte yra idetas medziaginis bortelis, tai jis nlb zmogu matydavo. Jeigu vaikas pradedavo niurzget, prieidavo, paglostydavo, paduodavo ciulptuka ar dar kazka ir nurimus vel pasitraukdavo. Kaip jis sakydavo, svarbiausia vaikui duot suprast, kad jis ne vienas ir jei kas, kad kazkas salia. Kiek supratau, jis per ta laika vaiko niekada i rankas neimdavo. Realiai mums toks vaiko uzmikti paciam mokymas uztruko gera menesi.

2
  2. User has not uploaded an avatar
    2018.02.19 05:24 (prieš 4 mėn.)
    2018.02.19 05:24 (prieš 4 mėn.)

erljolanta parašė:
    Nakciai visad uzminga bevalgydama ir beveik visada mazdaug per 15minuciu, tada ikeliu i lovyte ir miega toliau o diena visada trumpieji miegeliai bb gultuke, uzm…

Beveik kaip pas mus - nakčiai užmiega valgydama, o dienos trumpieji miegeliai būna bb gultuke. O ilgajam dienos miegui vedu į lauką ar išnešu į balkoną - laukas per porą min ją užmigdo ir tada jau gali miegot 2-3 val. Labai norėčiau, kad naktį mokėtų užmigt pati, bet kiek bandydavau laaabai sunkiai sekės ir nuleisdavau rankas.. Man įdomu kaip migdo vaikus tos, kurių vaikai neima soskės?

3. User has not uploaded an avatar
    2018.02.19 06:19 (prieš 4 mėn.)
    2018.02.19 06:19 (prieš 4 mėn.)

Dommm parašė:
    Mano vaikas vis dar streikuoja ar kas cia as nezinau ( isrankumas, nepatogu, pienas per stipriai teka, karsta ant ranku?)... dabar valgo tik atsigulus panele ir DA…

As jau daugiau kaip menesi vargstu su maitinimu. Diena jau guldant ant soniuko maitinti pradeda verkti. Jei isiulau kruti, tai neilgai patraukia, paleidzia ir vel verkia. Tuomet duodu ciulptuka, apsiramina kaxkiek ir vel kisu kruti. Taip si vargais kaxkiek pavalgo. Kai buna prisnudes arba nakti pamaitinti lengviau, tuomet neatsisako kruties, nors kartais pasidaro neramus ir reikia nors trimpam duoti ciulptuka paciulpti kad nusiramintu. Bandziau ivairias maitinimo pozas, niekas nepadejo. Galvoju gal jam pilvuka pradeda skaudeti vakgant, nes daznai maitinamas tuo pat metu ir pasitustina ir duju isleidzia. Kelis kartus bandziau maitinti mp per buteliuka, tai ramiai valge. Nebezinau ar galima dar kazka padaryti, kad ramiai valgytu, o gal dar reikia islaukti, gsl kazkada praeis ir prades ramiai zisti...

4. User has not uploaded an avatar
    2018.02.19 07:11 (prieš 4 mėn.)
    2018.02.19 07:11 (prieš 4 mėn.)

Bernedeta parašė:
    Ar yra tokiu, kurios vel laukiasi?

O jūs laukiatea jau vėl? ?

5. titanija
    2018.02.19 07:35 (prieš 4 mėn.)
    2018.02.19 07:35 (prieš 4 mėn.)

Del neramaus valgymo pirmiausia gali buti dujos ar diegliukai, skauda vel nori valgyt tada dar labiau skauda. Tokiu atveju as duodu espumizano, po 5 min vel maitinu. Dazniausiai buna ramus. Taip pat gali buti augimo suolis, kai leliukui skauda viska... reikia islaukti. Bandykit dazniau maitinti, maziau reikes traukti nebus toks susierzines. Mano zuikis taip elgesi kazkur apie 3 savaites, o dabar vel ramus kaip ir buvo, nors kai skauda pilvuka draskosi ir ramiai nevalgo. Gelbsti tik vaistukai nuo pilvuko ;)

6. User has not uploaded an avatar
    2018.02.19 08:04 (prieš 4 mėn.)

Deimantas 6 mėn. 4 sav.
    3 m. 7 mėn.

2018.02.19 08:04 (prieš 4 mėn.)

Giedreluk parašė:
    Beveik kaip pas mus - nakčiai užmiega valgydama, o dienos trumpieji miegeliai būna bb gultuke. O ilgajam dienos miegui vedu į lauką ar išnešu į balkoną - laukas per…

Mano ponulis neima žinduko. Dienos metu užmiega arba prie papulio arba sūpuojantis ant rankų , kartais paguldžiau i lovyte pazirzena , bet užmiega pats , bet taip buna labai retai. Naktiniam miegui buna sunkiausia užmigdyti nežinau kas jam darosi , kol pats neišsikankins ir neišsirėks tol net ant rankų sūpuojantis neužmigs . Bet naktimis tfu tfu tfu miegą puikiai . Kai pradeda muistytis ar čiulpti savo kumštuka pakelių iš lovytes , pamaitinu sėdint, pavalgo apsnūdęs, stačiai panešioju , kad atsirūgtu ir padedu apsnūdusi vėl i savo lovyte . Pasimuisto , nes visada pataiso koldryte taip kaip jis nori ir užmiega .
    Šiandien sakau bandysiu migdyti tik savo lovytei , bet kaip be zinduko tai padaryti net nežinau , nes jis vis niurzga , o galiausiai pradeda verkti

1
  7. simbud
    2018.02.19 08:08 (prieš 4 mėn.)
    2018.02.19 08:08 (prieš 4 mėn.)

OtiOti parašė:
    Koks pas jus vezimas as ir galvoju apie begimo tik nzn firmu

Savo pirkom Švedijoje, vadinasi Bob revolution iš Britax. Mes juo labai patenkinti, nėra nepravažiuojamų kelių su juo ir varžybose vyras su juo bėgo. Dar labai geri yra is Thule firmos vadinasi Glide2.

1
  8. User has not uploaded an avatar
    2018.02.19 08:16 (prieš 4 mėn.)
    2018.02.19 08:16 (prieš 4 mėn.)

new7 parašė:
    Ar jūsų mažiukai dažnai sukioja galvą į šonus? Manasis jau pasidarė plikutę, svarstau apie vit d tyrimą, gal kuri darėte jį?

nezinau ar dar naudingas komentaras mano, bet gydytoja aiskino, kad jei labai sukioja galvyte (maniske pries miega intensyviai sukiojo) tai jiems truksta vit.D ir pralaituoja. O sukioja nes taip pasikaso

9. simbud
    2018.02.19 08:22 (prieš 4 mėn.)
    2018.02.19 08:22 (prieš 4 mėn.)

Polka parašė:
    Sportas tik padeda: gerėja nuotaika, atsiranda daugiau energijos ir pieno gamyba tikrai nenukenčia. Svarbu atsigerti kuo dažniau, kad kompensuoti prakaitavimą. Skai…

Pasigirkite mamytės kuri sportuojate, nes ir man jau didelis noras i kokias grupines treniruotes pradėti važinėti, ar su leliukais kartu i mankštas. Bet jei atsipalaiduoti tai manau be vaikučių būtų geriau ir iš namų ištrūkti proga

10. User has not uploaded an avatar
    2018.02.19 08:26 (prieš 4 mėn.)
    2018.02.19 08:26 (prieš 4 mėn.)

Mes tai jau prisipratinom kaip nereikia Mano užmiega tik su papu burnoj. Tiutes neima. Kažkada bandėm taip, aš pamaitinau, tada jį apsnūdusį įkėlėm į lovytę ir liepiau vyrui būt šalia, paglostyt ir nuramint kai to reiks. Tai vaikas taip įsiverkė, kad teko imt iš lovos, duot papą ir migdytis iš naujo. Tada bandėm variantą, kad aš lieku su juo ir migdau, tai vaikas nesuprato, kodėl mama šalia ir neduoda papo Pavydžiu kieno vaikučiai ima tiutę ir ramiai lovytėj guli. Nes mano ponas, jei guli lovytėj ir jaučia ,kad nieko šalia nėra -tragedija, o jei jaučia, kad esi - tada jis nesupranta kodėl jo neimi į glėbį ir irgi tragedija

2

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.