2017 m. Lapkritinukai (Archyvas iki 2018.03.01)

1. User has not uploaded an avatar
    2018.02.19 18:58 (prieš 7 mėn.)
    2018.02.19 18:58 (prieš 7 mėn.)

Viskasįdomu parašė:
    Mamytes, gal galit rekomenduoti gerą neurologą Kaune? Dekui.

Mes su lelium pas Jūratę Laurynaitienę lankomės. Ją pasirinkau, nes draugė labai išgyrė kai draugės mergytei buvo bėdų. Bet dar nežinau ar ji patinka man

makeila parašė:
    Sveikutes. Ar yra cia tokiu, kurios planuose greitu metu turi ir dar viena vaikeli? Ziauuuriai norim pametinuku, ieskau bendraminciu, ner su kuo pakalbet, isgyvenim…

Mes dar su vyru neapsisprendėm. Tiksliau vyras labai nori, o aš dar galvoju. Bet jei apsispręsiu, kad norim daugiau vaikų, tai tikrai bandysim, kad būtų 1-2 metų skirtumas. Nes žinau save, kuo daugiau laiko praeis, tuo sunkiau bus prisiruošti + mano amžius irgi jaunyn neina.

1
  2. -Monika-
    2018.02.19 19:26 (prieš 7 mėn.)
    2018.02.19 19:26 (prieš 7 mėn.)

Kol kas labai dziaugiuosi kad musu vaikai nepametinukai pasidziaugiau pirmagime, dabar visi dziaugiames mazyle. Ir vyresnioji protingesne, susitarti galima, yra minimali pagalba. Bunant nesciai teko priziuret metinuka, tai ta valanda buvo tikras vargelis

2
  3. brestanti
    2018.02.19 21:07 (prieš 7 mėn.)
    2018.02.19 21:07 (prieš 7 mėn.)

Pas mus 3 metu skirtumas gavos - pats tas. Aisku, labai priklauso nuo paciu vaiku, tiek vyresniojo, tiek leliuko. Mums turbut pasiseke, vyresnioji sesuo rupestinga ir daugiau maziau sukalbama. Buna visko, ir nesusivaldau, uzrekiu, po to atsiprasau, grauziuos labai. Bet is esmes esu labai laiminga, kad butent toks amziaus skirtumas gavos.
    O pirmagimei kol metai nesuejo apie antra ne nenorejau pagalvot! Nors iseinant i dekreta buvo planas du vienu ypu gimdyt. Na, bet is pradziu buvo trauma del nedamiegojimo, po metu jau pradejau vis dazniau ismiegot gerai, o dabar jau viskas kaip tik atrodo susideliojo ?
    Kazkur zodzius girdejau, kad ne nuo vaiku tarpusavio amziaus skirtumo ju bendravimas priklauso, o nuo seimos nariu tarpusavio santykiu. Tad rinkites, planuokites kaip jums atrodo patogiausia, o likimas viska sudelios butent taip kaip reikia

7
  4. JurateJuratuke
    2018.02.19 23:20 (prieš 7 mėn.)
    2018.02.19 23:20 (prieš 7 mėn.)

vmamytev parašė:
    Kada einat su mažiukais į lauką, iki pietų ar po? Turi reikšmės tai?
    Kaimynė žiūriu visada 11val., aš 13-14 val.

Pas mus pietu miegelis sventas reikalas 12-13 val isstumiu i lauka 3-4 val. Kadangi name gyvenam, tai man tai paprasta. Jeigu reiktu kartu tiek vaiksciot, tikrai neisvaiksciociau.

5. User has not uploaded an avatar
    2018.02.20 02:32 (prieš 7 mėn.)
    2018.02.20 02:32 (prieš 7 mėn.)

Sakykit ar ir jūsų mažyliai verkia kai rengiatės į lauką?...paskutiniu metu tik pradėk dėti kepurę, kombį ir į ašaras, nurimsta tik kai išlendi į lauką su vežimu.. ir pavalgiusi ir pamperis sausas, ir pasupi, bandai nuraminti... ašarų pakalnė kol išvažiuojam į lauką..

6. Sunrise
    2018.02.20 03:28 (prieš 7 mėn.)
    2018.02.20 03:28 (prieš 7 mėn.)

paryziete parašė:
    Sakykit ar ir jūsų mažyliai verkia kai rengiatės į lauką?...paskutiniu metu tik pradėk dėti kepurę, kombį ir į ašaras, nurimsta tik kai išlendi į lauką su vežimu.. …

Mano vienas taip nors prieš tai nebuvo problemu rengtis

7. User has not uploaded an avatar
    2018.02.20 04:52 (prieš 7 mėn.)
    2018.02.20 04:52 (prieš 7 mėn.)

paryziete parašė:
    Sakykit ar ir jūsų mažyliai verkia kai rengiatės į lauką?...paskutiniu metu tik pradėk dėti kepurę, kombį ir į ašaras, nurimsta tik kai išlendi į lauką su vežimu.. …

Mano ir. Labai nemegsta kai kepure dedi

1
  8. User has not uploaded an avatar
    2018.02.20 05:11 (prieš 7 mėn.)
    2018.02.20 05:11 (prieš 7 mėn.)

Papasakosiu savo istoriją skirtą visom,bet aktualiausia toms mamytems,kurių gurmanai atsisako valgyt iš krūties. Viskas prasidėjo po antrojo skiepo,tuomet maniškis atsisakė valgyti iš vienos krūties,pirmiausiai šovusi mintis buvo,kad jam skauda skiepo vieta (buvo pasidaręs guziukas). Tai labai nekankinau jo ir padariau vieną krūtį pagrindinę,o kitą atsarginę. Po kurio laiko žiūriu,kas ir pagrindinės neima. Prasidėjo isterijos valgant,tampymaisi ir tt. Krūties streikas,tikrai galvojau,kas krūties streikas (tik dabar žinau,kad jis turi trukt iki savaitės). Na stengiausiai maitint kaip tik galima,žinoma vaiko rėkimai nepridėjo pasitikėjimo savimi. Dar buvo šovusi mintis,kad gal vaikas sotus ir retėja valgymas. Tačiau vakare pabandžius duot buteliuką jis greit jį suvalgė. Išmatos pasidarė žalsvos,o galiausiai tamsiai žalios (nekreipiau didelio dėmesio,nes seselė sake „visa žalia/gelsva paletė yra normali” ).tačiau atsitiktinai laidoje išgirdau,kad tasiai žalios išmatos dar vadinamos„bado”'. O vyro pasakymas,kad vaikas atrodo „sumažėjęs” privertė susimąstyti. Taigi, šiuo metu valgo nutrauktą pieną ir susitvarkė išmatos ir vaiko nuotaika. Tai tik mano istorija,tikiu,kad daugumai Jums streikavimai praeis ir valgys iš krūties su pasiskanavimu. ??

4
  9. titanija
    2018.02.20 06:46 (prieš 7 mėn.)
    2018.02.20 06:46 (prieš 7 mėn.)

Mes lauke miegam 9-12 ir mazdaug nuo 2-4.30. Kambari dar pamiega 20 min po 6val. Ir 8 jau guldau i lovyte. Kadangi migdau du vaikus tai praktiskai mazius uzmiega pats. Ijungiu white noice ar lempele su zvaigzdutem ir nurimsta. Nors kartais issibudines po vakarienes valgo dar pora kartu kol uzmiega.
    Del kruties streiko mums praejo per pora savaiciu, dabar vel graziai valgo, bet vakare visada skauda pilvuka tai as duodu espumizano ar colic calm pries maista tada pavalgo ramiai nesidrasko. O kakis zalias visa laika, bet jis valgo kiek nori ir tikrai nebuna alkanas

10. User has not uploaded an avatar
    2018.02.20 07:13 (prieš 7 mėn.)

7 m. 8 mėn.
    9 m. 6 mėn.

2018.02.20 07:13 (prieš 7 mėn.)

Sveikos. Ar jūsiškiai taip daro ? Čia reik manyti, kad ruošiasi panelė sėstis nors dar kojyčių neradus, ar šiaip smalsi ?

5

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.