2017 m. Lapkritinukai

Komentuoti
  1. User has not uploaded an avatar
    2018.04.21 18:58 (prieš 1 mėn.)
    2018.04.21 18:58 (prieš 1 mėn.)

Aktyvistė parašė:
    Sveikos mamo, kam jau prasidėjo menstruacijos, kurios dar maitona savo pieneliu?
    Taip nustebau, kad jau susirgau sunervino. Galvojau, kad kol maitini tuo klausi…

As susirgau po gimdymo praejus 3men, buvo negausios, jau du menesiai ramu.
    Po antro gimdymo buvo tas pats, tik kad susirgau, kai vaikui buvo 6men ir iki metu 2 kartus sirgau, o po to vel pastojau...

2. User has not uploaded an avatar
    2018.04.21 20:07 (prieš 1 mėn.)
    2018.04.21 20:07 (prieš 1 mėn.)

paryziete parašė:
    Nelaukiu tų "šventinių" dienų, bet visą savaitę maudžia pilvuko apačią...ar buvo kokių požymių, kai prasidėjo???... užjaučiu mamukai...vasara ant nosies, taip gerai…

Visiskai nieko, jokio blogumo ar maudimo. Tik jau antra diena pamaudeno biskeli ir silpnumas buvo. Jei taip bus tai dziugu, pries gimdyma be vaistu nuo skausmo sunku budavo

Daug jau primaitina maziukus savo, as taip daviau tik paragaut bulves ir panele nesitustina 5 dienos jau nors niekad nebuvo tokio ilgo tarpo, bet pilvas ne kietas, nuotaika jos gera tai po kolkas laukiu dabar tik mp ir po kolkas dar neprimaitinsiu

3. JurateJuratuke
    2018.04.21 20:34 (prieš 1 mėn.)
    2018.04.21 20:34 (prieš 1 mėn.)

O as pasiguost atejau, jauciu pasigavau virusa, gerkle skauda, sloga islindo, galva sunki ir ba siandien jau 3 diena tai dar tempa sukilo iki 38. Paracetamoli, ibobrufena galima, gerkle skalauju su druska, nosi plaunu, kai jau labai sunki kvepuot ilasinu vibrocil, o kuom dar galima gydytis?

4. User has not uploaded an avatar
    2018.04.21 21:59 (prieš 1 mėn.)
    2018.04.21 21:59 (prieš 1 mėn.)

Mano mergaičiukei matyt vėl kokie miego pasikeitimai... pastaraisiais vakarais tik bandau užmigusią perkelt, o ji "labas, mamuk, duok dar užkąst" ir tik iš antro karto pavyksta perkelt. Šiandien ne tik kad išėjom iš miegamojo dar su tėčiu pabendraut *labai jau davės), tai jau antrą kartą grįžo pas mane į lovą, o juk jau tuoj pirma ?
    Būna naktų, kai tokiu metu jau po pirmo pamiegojimo pasiimu, o čia dar net nepavyko ???
    Negi teks pasilikt šalia? Nenuoru... kažkaip įpratus nors vieną miegelį dviese miegot, o ne trise ?
    Ech... tos svajuko dramblionės, ypač naktinės ?

5. User has not uploaded an avatar
    2018.04.21 23:38 (prieš 1 mėn.)
    2018.04.21 23:38 (prieš 1 mėn.)

JurateJuratuke parašė:
    O as pasiguost atejau, jauciu pasigavau virusa, gerkle skauda, sloga islindo, galva sunki ir ba siandien jau 3 diena tai dar tempa sukilo iki 38. Paracetamoli, ibob…

Aš stipriai per Šv. Velykas sirgau, tai irgi lašinau Vibrocil, ploviau su jūros vandeniu, man dar padeda nosies ertmes patepant arbatmedžio aliejumi...kojas pamirkau, daug daug skysčių ( arbatos)+ geras naminis vištienos sultinys - kažkaip jis man daro stebuklus, peršalimui labai padeda. Bet tą kartą prabudau be balso, kosulys non stop, tai iškart antibiotikų... Jūs galite visus liaudiškus būdus išbandyti - kompresai gerklei, skalavimai, garai, pastilės, gal kažką turite patepti...sveikit

6. User has not uploaded an avatar
    2018.04.21 23:43 (prieš 1 mėn.)
    2018.04.21 23:43 (prieš 1 mėn.)

paryziete parašė:
    Aš stipriai per Šv. Velykas sirgau, tai irgi lašinau Vibrocil, ploviau su jūros vandeniu, man dar padeda nosies ertmes patepant arbatmedžio aliejumi...kojas pamirk…

Irgi nemiegat ? jūs neisivaizduojat ka ka tik patyriau. Mieggu sau ir girdžiu, kad kazkas prie duru krapstosi. Mano akys placios visa sustingau tiesiog. Girdziu vel, greit uz telefono mamai skambinti sakau kazkas prie duru skambink policijai. Sako ji tu sauk kad paskambinsi policijai, taip ir padariau ? vyras nuejo su kazkuo laiptinei rusiskai apsisauke, tai paskambinom policijai. Atvaziavo ir ji issiveze.. esu lenhvam drebuli dar...

2
  7. User has not uploaded an avatar
    2018.04.22 00:17 (prieš 1 mėn.)
    2018.04.22 00:17 (prieš 1 mėn.)

Smiltuke parašė:
    Mano mergaičiukei matyt vėl kokie miego pasikeitimai... pastaraisiais vakarais tik bandau užmigusią perkelt, o ji "labas, mamuk, duok dar užkąst" ir tik iš antro ka…

Puikiai Jus suprantu... mano mažoji irgi prabudinėja guldoma į lopšiuką, tai ko tik nedarau ? iš kokio 7 karto pavyksta ir per kelias valandas..net šalia miegojimas nepadeda...vakar ryte nuo 4 iki 13 val ašaros, piktumai, zyzimai, atrodo ir sočiai pavalgo, sausa..o su užmigimu - cirkai...nors ir vakaras buvo toks pat...nei grynas oras niekas nepadėjo...aš irgi guldau kartais šalia, tada dar šuo susikrausto, ir apie miegą pati galiu pamiršti..lovoj keturiese...tai stengiuosi to išvengti, nes kam į darbą, o aš kaip zombis būnu.. nesinori taip, bet maniškė sunkiai užmiega po naktinio valgymo..irgi ieškau būdų kaip užmigdyti...nes atrodo lyg dieną su naktimis sumaišius, bet kad ir dieną užmigdyti yra ką veikti ??

8. User has not uploaded an avatar
    2018.04.22 00:28 (prieš 1 mėn.)
    2018.04.22 00:28 (prieš 1 mėn.)

PupuMama parašė:
    Irgi nemiegat ? jūs neisivaizduojat ka ka tik patyriau. Mieggu sau ir girdžiu, kad kazkas prie duru krapstosi. Mano akys placios visa sustingau tiesiog. Girdziu vel…

Oooo dievulėliau ??? pažįstamas jausmas... žinau kiek baimės įvaro... buvo ir pas mus taip, antra pusė durų būna neužrakina, o namą renovavo, tai patikėkit ir į butą užeidavo ir miegodavo bomžai už durų ( nes 12 aukštas, tipo niekas neišvys), čigonės siaubą kėlė, nes klibindavo durų rankenas...tai per tą renovacijos laikotarpį ramiai negyvenom...nuo stogo net antenas pavogė, iškapojo rūsių sandėliukus, daug kam buto duris sugadino, apvogė. . žodžiu žinau ką reiškia...uijjj net nupurtė...

9. User has not uploaded an avatar
    2018.04.22 01:31 (prieš 1 mėn.)
    2018.04.22 01:31 (prieš 1 mėn.)

PupuMama parašė:
    O aš dar neturiu, bet jau greit sulauksiu nes planuoju nutraukti mp greitu metu

Kodėl planuojat?

ajivile parašė:
    O jūsų mažyliai jau reaguoja išgirdę savo vardą?

Mano pašauktas irgi atsisuka ? bet lygiai taip pat atsisuka, jei kviečiu "mažiukai" "sūneli" ir pan. Tai turbūt labiau į mano balsą ir intonaciją reaguoja.

10. User has not uploaded an avatar
    2018.04.22 03:06 (prieš 4 sav.)
    2018.04.22 03:06 (prieš 4 sav.)

Mamytes, kai pirma karta davet bulves paragaut, kiek jos davet? Kelis saukstelius? Poto antra diena kiek? As irgi jau trecia diena kaip duodu bulvytes ragauti, bet vakar visiskai nieko nesuvalge. Siandien cukinija duosiu. O kaip ja paruosti?

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras