2017 m. Lapkritinukai (Archyvas iki 2018.11.10)

1. Vanesa 7 m.

2018.05.05 11:06 (prieš 9 mėn.)

Meilita parašė:
    Sveikos prašau jūsų patarimo . Vaikiuka išbėrė ir nežinau kas tai gali būti ar iššutimas, prakaitonė ar nuo maisto (bulvė su morką)?

Mum nuo morkos alergizavo, bet veiduka tik.
    Merginos, ar duodat ragauti batata? Su kuo derinat?

2. 2018.05.05 13:37 (prieš 9 mėn.)

Sveikos merginos, vis paskaitau čia, randu gerų patarimų, bet retai teparašau 😊 mano mažoji auga gerai, tik susidūrėm su bėda, mažoji dieną visiškai jau atsisako krūties. Primaitinimą pradėjom nuo 4 mėnesių dėl mažo svorio, tai jau 2 mėnesius valgo maistą. Ryte kol dar apsnūdus pavalgo mp, paskui būna kruopų košytė, po košytės budavo mp (dabar jau atsisako), per pietus buna darzoviene su mesyte, po pietu mp (jau atsisako), vakare trintas obuolys ar bananas, pries miega buna mp. Naktimis jau nebesikelia mp. Ir jau kelios dienos nebenori diena mp, dairosi, galvyte nusuka nuo kruties ir nerodo net noro valgyti mp, nors jo turiu. Ką patartumet? Ar apmazinti kosyciu kieki, nes suvalgo nemazai, buna net 150ml. Taip pat geria arbatas. Kaip manote, ar jau teks atsisveikinti su maitinimu mp? Mp dar turiu ir jei diena nevalgo, vakare tenka nusitraukti, nes spaudzia. Kaip ir minejau primaitinima pradejom nuo 4 men del per mazo svorio, bet dabar mano princese tiesiog nebenori žysti. Galvojau kad gal del karštų dienu, nu bet siandien nera karsta. Kazkaip psichologiskai man sunku kad jau mano kudikis nebenori mp.

3. 2018.05.05 14:36 (prieš 9 mėn.)

Erlandukas parašė:
    Sveikos merginos, vis paskaitau čia, randu gerų patarimų, bet retai teparašau 😊 mano mažoji auga gerai, tik susidūrėm su bėda, mažoji dieną visiškai jau atsisako kr…

O kaip svoris auga pradėjus primaitinimą? Sakyčiau puiku, kad maistą valgo, bet dar ankstoka nusijunkinti.

4. 2018.05.05 15:09 (prieš 9 mėn.)

Lorrii parašė:
    O kaip svoris auga pradėjus primaitinimą? Sakyčiau puiku, kad maistą valgo, bet dar ankstoka nusijunkinti.

Kiek svorio paaugo nezinau, nes pas gydytoja vizitas kita savaite. Paskutinius du sverimus buvo priaugus tik po +300gr. Dabar kita savaite sversimes, bet kad paaugo tai matosi, nes visus rubelius isaugo. Normalu maista valgo noriai, tai sakau gal per dideles porcijas duodu ir delto mp nebenori. Nes kosytes jei duodu tiek kiek nori, nenormuoju ml. Buna kartais suvalgo 100ml, kartais 150 ml. Bet kai mp duodu tai pradeda dairytis, arba nusuka galvyte ir uzsiima savo reikalais. O mp dar turiu, tai noriu maitinti, bet jei nevalgo ir nusitraukinet reikes tai tikriausiai jo ir mazes.

5. 2018.05.05 15:47 (prieš 9 mėn.)

Erlandukas parašė:
    Sveikos merginos, vis paskaitau čia, randu gerų patarimų, bet retai teparašau 😊 mano mažoji auga gerai, tik susidūrėm su bėda, mažoji dieną visiškai jau atsisako kr…

Nepykit, bet aš tik džiaugčiaus jei manoji nebenorėtu 😀 jeigu jau jūsu mergytė pilnai valgo kam pergyvenate? Suprasčiau dar neprimaitint ir atsisako, o dabar.. dar juolab naktį ir nebereikia. Mamos pienas svarbiausias ir yra pirmus 6mėnesius, o paskui tai tik įpratimas. Na čia mano nuomonė 🙂 aš taip pat jau po truputį nujunkinu, nes nebematau reikalo maitinti, o ir papai tapo antra soske 🙂

5
  6. Gabrielė 1 m. 2 mėn.

2018.05.05 16:43 (prieš 9 mėn.)

Labas mamytes gal pasirodys kvailas klausimas bet kaip cia reikia daryt nezinau :-D gydytoja israse slapimo tyrima mazikei, suprantu reikia tu maiseliu kad sugaudyt sysiuka. Bet klausimas tas ar tas maiselis uzsidaro kazkaip ar reikia i indeli perpilti? :-D

7. 2018.05.05 17:04 (prieš 9 mėn.)

erljolanta parašė:
    Turim, puikiai naudojam lauke tik priekiu i save. Bet zinau, kad pirkciau dabar kitokia ;)

Kodel kitokia? Ir kokia pirktumet?

8. 2018.05.05 17:31 (prieš 9 mėn.)

Viskasįdomu parašė:
    Laba, aš taip pat jaučiu diskomfortą ir slapinantis ir santykiaujant, kažkaip tikiuosi kad praeis nors tikrai jau nemažai laiko nuo gimdymo praėjo.. Bet man pvz yra…

Man taip pat jaučiasi diskomfortas, nors ir pirmas gimdymas, bet vistiek ilgai gyja. Atrodo ir praeina, bet ir vėl žaizdos atsiveria. Kai ima skaudėt ir sėdėt sunku.

Pampersų sunaudojam dabar apie 6, naktį nebekeičiu

9. Vanesa 7 m.

2018.05.05 18:10 (prieš 9 mėn.)

ximi parašė:
    Labas mamytes gal pasirodys kvailas klausimas bet kaip cia reikia daryt nezinau :-D gydytoja israse slapimo tyrima mazikei, suprantu reikia tu maiseliu kad suga…

Reik perpilti, nebent maiseliai mandri kokie

10. Gabrielė 1 m. 2 mėn.

2018.05.05 19:23 (prieš 9 mėn.)

myliuuu parašė:
    Reik perpilti, nebent maiseliai mandri kokie

Aciu :-D nesu susidurus tai ir kyla tokiu klausimu 😁

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.