2017 m. Lapkritinukai (Archyvas iki 2018.11.10)

1. 2018.06.10 21:47 (prieš 8 mėn.)

Enny parašė:
    Labas, pas mus tas pats. Jau valge visai neblogai, o dbr kokia savaite nieko nebeima i burnyte.. ir pirktas tyreles daviau, ir gabaliukais maisto padejau, ir verdu …

Aš dar buvau galvojus gal prieš miegą mišinuko pabandyt duot,gal geriau miegotų,bet taip vis nedrįstu,kažkada vistiek turės valgyt🤔

2. 2018.06.10 22:52 (prieš 8 mėn.)

Mamytes, gal Jums taip yra ar buvo, o gal ir zinot kazka, apie vaikuko nagucius. Mano vaiko koju nyksciu nagai "nueina". Nebesuprantu kodel. Internete nerandu nieko.

3. 2018.06.10 23:28 (prieš 8 mėn.)

vmamytev parašė:
    Kokius vaisius duodate ragauti? Mes obuoliuką valgėm, dbr nebeima į burnytę

Jau išbandėm obuolį, kriaušę, avokadas netiko, persiką, banano vieno nepripažino, bet su persiku skaniai valgo 😊

4. 2018.06.11 11:46 (prieš 8 mėn.)

Smiltuke parašė:
    Jau išbandėm obuolį, kriaušę, avokadas netiko, persiką, banano vieno nepripažino, bet su persiku skaniai valgo 😊

O jus zalia banana sutrinet ir davet, ar pagarinta? Maniskis zalio irgi benorejo, bet pagarintas 10 min. jis toks visiskai kitoks patampa, toks nebesprangus, tai valgo lb noriai

5. Danielius 1 m. 3 mėn.

2018.06.11 12:11 (prieš 8 mėn.)

dovville parašė:
    Aš dar buvau galvojus gal prieš miegą mišinuko pabandyt duot,gal geriau miegotų,bet taip vis nedrįstu,kažkada vistiek turės valgyt🤔

Nebijokit, as ilgai maitint nebeplanuoju tai liko ryte ir vakare 6val mp, o 8 jau duodu pm, susitvarke miegas atitaikius misini nes nuo aptamil labai daug burbulu prisitraukdavo... ketinu iki 8men nutraukti visai savo piena bet ziuresiu pagal situacija ir biski patingiu ryte keltis ruost misinuka jei nesiekiat zindymo karjeros tai dabar pats tas laikas, nes nera toks paprastas paprastas procesas tvarkingai nujunkyti pm duodu vakarais nuo 6men o dabar jau tuoj 7 ir 3 sav.

6. 2 mėn. 4 d.

2018.06.11 13:05 (prieš 8 mėn.)

Idėja bemiegių naktų mamytėms ir jų priklausomiems nuo žinduko pupuliams
    https://www.delish.com/food-news/a19866875/how-to-teach-baby-to-self-soothe/?utm_campaign=socialflowFBDEL&utm_source=facebook&utm_medium=social-media

7. 2018.06.11 13:31 (prieš 8 mėn.)

LaukManes parašė:
    Mamytes, gal Jums taip yra ar buvo, o gal ir zinot kazka, apie vaikuko nagucius. Mano vaiko koju nyksciu nagai "nueina". Nebesuprantu kodel. Internete nerandu niek…

Nesuprantu, kaip nueina??? 🤔

2
  8. 2018.06.11 14:12 (prieš 8 mėn.)

janina0623 parašė:
    Idėja bemiegių naktų mamytėms ir jų priklausomiems nuo žinduko pupuliams

Kaži ar padėtų, jei alkanas lelius atsibustų 😁

9. 2018.06.11 14:27 (prieš 8 mėn.)

dovville parašė:

Aš ir norėjau vakare duot mišinuko, nu bet tai ką, neima buteliuko nors tu ką. Tai va, pabandykit, sužinosit, ar išvis vaiko norai sutaps su jūsų 😁

1
  10. 2018.06.11 14:51 (prieš 8 mėn.)

astulja parašė:
    Aš ir norėjau vakare duot mišinuko, nu bet tai ką, neima buteliuko nors tu ką. Tai va, pabandykit, sužinosit, ar išvis vaiko norai sutaps su jūsų 😁

Žinokit mes duodam mišinio prieš miega ir mūsu miegas tikrai nepagerėjo. Kaip keliuosi n kartų taip keliuosi. Kaltinu dantis, nes vienas apačioj kitas viršuj kalasi matau griovelius. Pagaliau dantukai ❤😀

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.