2017 m. Lapkritinukai (Archyvas iki 2018.11.10)

1. 2018.06.22 20:44 (prieš 4 mėn.)

Ačiū mamukai 😉

2. Dominykas 1 m. 2 d.

2018.06.24 19:40 (prieš 4 mėn.)

Heelp! Oi vargas vargelis su tuo primaitinimu. Pradzioj kiek daviau nieko nevalge,padariau pertraukele ir dabar ka tik duodu iskart isberia aplink burnyte ir zemyn visa pilvuka gal susiduret?

3. 5 sav.

2018.06.24 19:45 (prieš 4 mėn.)

Ar yra maitinanciu vaikuti savo nutrauktu pienu is buteliuko? Gal galetumet parasyt kada duodate koses ir kada piena is buteliuko (dienotvarke). Mano vandens negeria, diena koki karta ar du duodu pieno is buteliuko, o nakti kas 2,5-3 val nori gerti piena. Nezinau kaip susidelioti tuos maitinimus

4. 2018.06.24 22:11 (prieš 4 mėn.)

wild.snowdrop parašė:
    Ar yra maitinanciu vaikuti savo nutrauktu pienu is buteliuko? Gal galetumet parasyt kada duodate koses ir kada piena is buteliuko (dienotvarke). Mano vandens negeri…

Vandens negeria, o kokia arbata bandet duoti gerti? Nes mano kaip tik tu arbatu negere, o vandeni geria. Beto siandien daviau po koses atsigerti sulciu praskiestu vandeniu virintu (sultys kudikiams) tai labai patiko.

5. 2018.06.24 22:31 (prieš 4 mėn.)

Murlyn parašė:
    Heelp! Oi vargas vargelis su tuo primaitinimu. Pradzioj kiek daviau nieko nevalge,padariau pertraukele ir dabar ka tik duodu iskart isberia aplink burnyte ir zemyn …

Kokį maistą duodat?

6. 2018.06.24 22:52 (prieš 4 mėn.)

O as norejau paklausti kas jau normaliai primatina, ar keiciate jau kai kuriuos maitinimus krutimi i koses?

7. 2018.06.24 22:53 (prieš 4 mėn.)

Na dekim, pusrycius ir pietus ir jau neduodat kruties?

8. 2018.06.24 23:06 (prieš 4 mėn.)

Vetgirl parašė:
    O as norejau paklausti kas jau normaliai primatina, ar keiciate jau kai kuriuos maitinimus krutimi i koses?

Pietus ir vakariene gauna normalu maista, kruties nebeduodu. Tik po kurio laiko pasiulau.

9. 2018.06.24 23:13 (prieš 4 mėn.)

Ir as taio

ririki parašė:
    Pietus ir vakariene gauna normalu maista, kruties nebeduodu. Tik po kurio laiko pasiulau.

Ir as. Prabuds gauna pieno siek tiek, paskui pusryciai pietus koses, pieno neduodu na o i vakara jau pasiulau, ne kiekviena a bet buna kad dar koses ir vakare valgo, pries miega bei nakti dar pienuko geria tai galvojau ar gerai darau kad jau pakeiciu mp i maista..

10. 2018.06.24 23:25 (prieš 4 mėn.)

Vetgirl parašė:
    Ir as taio

Na po to kai suvalgo pilna porcija maisto, esu bandziusi siulyti pieno, bet vos pora gurksniu isgeria. Tai supratau, kad sotus buna
    Kaip ir nesijauciu blogai daranti, nes kaip ir pas jus, pries miega ir nakti nemazai pieno geria, tai gal labai nenusiskriaudzia

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.