2017 m. Lapkritinukai (Archyvas iki 2018.11.10)

1. 2018.03.11 21:42 (prieš 1 m.)

Lelena parašė:
    Uzmigdau visada as. Nes jis pavalgo ir jau migdosi, na jo migdymasis labai greitas. Arba valgan uzmiega jau arba paguldzius pora min. O seip tai diena daznai jis uz…

Kaip jum pavyko pasiekt greito migdymo?
    As visu ritmu maziukes esu patenkinta, bet migdymas nakciai isskirtinis - migdomes 2-3 val., t.y.: pavalgo apie 21 val uzmiega prie krutines, pamiega 15 min ir viskas. Bet po kokiu 20 min vel pikta. Ir tada migdomes, migdomes...

Vetgirl parašė:
    Noriu klausti. Ar jus jauciat tokius kaip dilgciojimus gimdoje? Su matinimu nesusije, nes dilgcioja nepriklausomai ar maitinu tuo metu, ar ne , kas galetu buti?

As manau pasiskambinkit ginei pasikonsultuot.

1
  2. 2018.03.11 21:44 (prieš 1 m.)

janina0623 parašė:
    Mamytės, kaip Jūsų vaikiukai reaguoja į svetimus žmones?

Maniškis tai žiūrint į ką, jei moteris šnekina, tai stebi įdėmiai, kartais nusišypso, o jei vyriškis, tai išplečia akis ir pradeda tenpti lūpą ☺

3. 2018.03.11 21:45 (prieš 1 m.)

JurateJuratuke parašė:
    Kaip jum pavyko pasiekt greito migdymo?
    As visu ritmu maziukes esu patenkinta, bet migdymas nakciai isskirtinis - migdomes 2-3 val., t.y.: pavalgo apie 21 val uzmiega prie krutines, pamiega 15 min ir viskas. Bet po kokiu 20 min vel pikta. Ir tada migdomes, migdomes...

Nezinau mums vakare labai nesunku, kadangi kasvakara as ismaudau ji voneleje, kartais ilgiau kartais trumpiau, tai po to iskart pavalgo ir paguldau i lovele, naturaliai pats uzmiega; ) tiesiog... nieko kazko nedariau... bent jau kolkas uzmiega taip ;}

1
  4. 2018.03.11 21:52 (prieš 1 m.)

trashkius parašė:
    Mamytes ka daryti.. antra diena skauda viena kruti... nu nesuprantu, nera nei kieta nei ka apatineje dalyje, jei tik prisilieti nu skausmingai.... vaikas zinda norm…

Man irgi tokia pat situacija, iš pradžių galvojau, gal kad nugalėjau, nes s ečiavomės pas tėvus, kita lova, teko miegoti kartu su vaiku, tai buvau prie pat lovos kraštelio, bet kitą dieną pradėjo ir kitą skaudėti, o galiausiai ir visus kūno raumenis. Tai dabar geriu arbatėles, guliu lovoje, tai šiek tiek geriau, bet va krūtis vistiek skauda. Kažin gal koks uždegimas...☺

5. 2018.03.11 21:59 (prieš 1 m.)

ririki parašė:
    Na man buvo taip, po kurio laiko toj vietoj apciuopiau sukietejima. Bet praejo per kelias dienas. Gal ir jums koks sastovis buvo, ar kaip sakot uzgavot kazkur, steb…

A va dar prisiminiau, kad ir gūziukai iš pradžių buvo ir man. Gal ir man tada sastovis, o raumenų skausmas tik sutapimas

6. 2018.03.11 22:42 (prieš 1 m.)

Meilita parašė:
    O kai buna tustesne tai nepradeda neramiai valgyti arba verkti ?

Buna, kad pasiblasko, bet pasidarbuoja ilgiau, glostau nugaryte, galvyte, kol atiteka pienelis

7. 2018.03.12 00:23 (prieš 1 m.)

B.URB parašė:
    A va dar prisiminiau, kad ir gūziukai iš pradžių buvo ir man. Gal ir man tada sastovis, o raumenų skausmas tik sutapimas

trashkius parašė:
    nu vat apsiciupinejau kaip ir nera jokiu sukietejimu, sakau ar galima buvo kaip nors numiegoti? nes kazkodel paskutines naktis ir meigu prastai, vis kazka nuguliu..…

Dabar jautrus dalykas tos krutys, galima ir nugulet prispaudus, ir patraukt saltis gali, paskui skauda. Na arba tas sastovis. Siaip dazniausiai praeina per kelias dienas. Jei labai jau skaudedavo, tai isgerdavau paracetamolio ar ibuprofeno ir palengvedavo. Saldo, sildo kai kurios, bet pati nedariau taip

8. 2018.03.12 07:09 (prieš 1 m.)

trashkius parašė:
    Mamytes ka daryti.. antra diena skauda viena kruti... nu nesuprantu, nera nei kieta nei ka apatineje dalyje, jei tik prisilieti nu skausmingai.... vaikas zinda norm…

Man taip buvo vaikas isireme su alkune, po dienos dvieju atsirado skausmas. Nei guzu nei temperaturos tik skausmas. Pradejo visus raumenis skaudeti. Maitinau visa diena tik is tos kruties ir isgeriau paracitamolio. Po vieno ilgo ilgo maitinimo skausmas eme ir dingo net pati nustebus buvau

9. 2018.03.12 09:58 (prieš 1 m.)

Sveikutės, gal yra bengraminčių... Naktį prasidėjo blogumas, išmuša karštis, užtraukia kalbą, purto šaltis, iki dabar lb skauda galvą. Užeina kažkoks laikas, sapnų prisimin.as, tada išmuša prakaitas ir pradeda purtyti šaltis. Po to pajuntu, kad sutrinka atmintis. Esu pastebėjusi, kad tokie dalykai užeina ka 2 mėn.

10. 2018.03.12 10:13 (prieš 1 m.)

ririki parašė:
    Dabar jautrus dalykas tos krutys, galima ir nugulet prispaudus, ir patraukt saltis gali, paskui skauda. Na arba tas sastovis. Siaip dazniausiai praeina per kelias d…

Hm, na va neskauda jau baisiai kad negaletum iskesti, tiesiog toks nemalonus jausmas..

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.