2017 m. Lapkritinukai (Archyvas iki 2018.11.10)

1. 2018.09.16 07:07 (prieš 10 mėn.)

Pas mus irgi taip dantys dygo, naktim atsibudineja vos ne kas valanda ir pirmus prabudimus lb sunku nuramint, kiti prabudimai jau maziau pikti tokie, bet kaip ir padejuoja, painkscia. Tai tepdavau su tepaliuku, kazkiek padedavo. O tempes nebudavo.. Turim jau 8 dantukus bet procesas tesiasi, matau. Vakar rami naktis buvo, tik du prabudimai, o sianakt vel kosmaaaaaaras

2. 2018.09.16 11:08 (prieš 10 mėn.)

erdves parašė:
    Pas mus irgi taip dantys dygo, naktim atsibudineja vos ne kas valanda ir pirmus prabudimus lb sunku nuramint, kiti prabudimai jau maziau pikti tokie, bet kaip ir pa…

Tfu tfu tfu pas mus tokia tik viena naktis buvo.

3. 2018.09.16 12:59 (prieš 10 mėn.)

Sveikos. Kas turite tą knygą ,, Mažylio receptai", turėtų būti parašyta, nuo kada aviena galima duoti? Turėjau pdf formatu, bet neberandu.. Vyro tėvai avis augina, pirmą kartą pjovė. Davė mums, galvoju ar prisišaldyti gabaliukais ar neduoti vaikui?

4. 2018.09.16 13:14 (prieš 10 mėn.)

Kot. parašė:
    Sveikos. Kas turite tą knygą ,, Mažylio receptai", turėtų būti parašyta, nuo kada aviena galima duoti? Turėjau pdf formatu, bet neberandu.. Vyro tėvai avis augina, …

Galima ir dabar duot, taip iseina

1
  5. 2018.09.16 14:28 (prieš 10 mėn.)

ririki parašė:

Bet apie avieną neparašyta.. Čia aš susimasčiau, kuomet draugė pasakė, kad lyg ir nelabai galima, bet nžn..

6. 2018.09.16 15:01 (prieš 10 mėn.)

Kot. parašė:
    Bet apie avieną neparašyta.. Čia aš susimasčiau, kuomet draugė pasakė, kad lyg ir nelabai galima, bet nžn..

Aš priskirčiau prie ėrienos, žvėrienos...

1
  7. 2018.09.16 16:52 (prieš 10 mėn.)

Aj eriena juk ir yra maža avis , na tupa aš visai.. tik suaugusi hal kietesnė.

8. 2018.09.16 16:58 (prieš 10 mėn.)

ririki parašė:

Ačiū.

Minuscule parašė:
    Aš priskirčiau prie ėrienos, žvėrienos...

Aha, man tik dabar daėjo,kad eriena tai maža avis .. .. Tad susiskirstysiu ir duosiu sūnui su daržovėm.

9. 2018.09.16 22:49 (prieš 10 mėn.)

Kot. parašė:
    Sveikos. Kas turite tą knygą ,, Mažylio receptai", turėtų būti parašyta, nuo kada aviena galima duoti? Turėjau pdf formatu, bet neberandu.. Vyro tėvai avis augina, …

Daviau nuo pat pradžių, nes buvo vienintelė naminė mėsa, turėjau prisišaldžiusi filė gabaliukų, valgė su malonumu.

1
  10. 2018.09.17 11:52 (prieš 10 mėn.)

Sloga turi visokių minusų. Vienas iš jų, jog neužuodi, kad vaikas prisidirbęs. Gal čia ir pliusas man, bet tikrai ne vaikui. Vienu žodžiu, visa šeima sergam, sloguojam. Kadangi vaikas pirmąsyk susirgo, tai tikras išbandymas. Ir kartu reikia susitaikyti, kad ateity tokių sirgimų ir didesnių dar bus ir bus.

Vėl dantys dygsta, bet kažkaip ramiai, be triukšmo. Išdygo antras apačioj ir dabar antras viršutinis lenda. Tai jau 4 kaip ir turim.

Lorrii parašė:
    Ar planuojate jau savo pipiriukų pirmojo gimtadienio šventę? žinau, kad dar maži, bet vistiek smagu. Kaip švęsit?

Jau sukam galvą. Tikrai bus nedidelė šventė, mes, seneliai, dar ir krikštatėvius pakviesim. Tai kadangi mano repečkiui žaidimų kambariai dzingu lingu, nes kažin ar iki to laiko jau vaikščios, turbūt darysim šiemet pramogą sau, o jau paskui gimtadieniai bus su pramoga vaikui. Galvojam gal į boulingą nueiti, restorane papietauti, o namie ant galo pasisėdėjimą pasidaryti su tortu ir kava. Pasifotografuosim patys su telefonu, tikrai užteks. Dar atskirai galvoju ta proga kokią fotosesiją kur nors fotostudijoj pasidaryti. Mums svarbu, kad šventė nebūtų kiurksiojimas namie prie stalo.

2

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
9,00 €
6,00 €
19 | 11,6 cm
370,00 €
38 | 10 | S