2017 m. Lapkritinukai (Archyvas iki 2018.11.10)

1. 2018.09.19 17:11 (prieš 7 mėn.)

Miglen parašė:
    Sveikos,

O maniškiui patinka viskas kas garsiai burzgia -automobiliai, traktoriai, motociklai, siurblys. Prieš pora sav buvome pirmą kartą kartu motokrose tai oj džiaugsmo buvo

2. 2018.09.19 17:16 (prieš 7 mėn.)

Lorrii parašė:
    Jūsų postą skaičiau valgydama snickersą

Mmm njam njam. Anksčiau nemėgdavau, o dabar tai pats skaniausias šokoladukas.

3. 2018.09.19 22:08 (prieš 7 mėn.)

new7 parašė:
    Ant kokių čiužinių miega jūsų mažiukai? Planuojam keisti, skaitynėjuosi, renku info, įdomu jūsų atsiliepimai

Mes irgi lietuviska- Lonas ciuzini naudojam. Esam patenkinti

4. Mūsų Žvaigždutė 1 m. 4 mėn.

2018.09.20 00:28 (prieš 7 mėn.)

astulja parašė:
    Kokia miela

Nesu pabaigus puslapio, kurį maunu ant naujos platformos panaikinus seną. Tad užpildyta tik portretai (PEOPLE), bet bent bendram vaizdui: www.boreas.photos

Kodėl pati nebefotografuoji?

5. 2018.09.20 08:58 (prieš 7 mėn.)

Mano mergytes abi sirgo. Mazoji uzsikrete nuo didziosios, tai abi buvo su temperaturom. Buvo sunku, bet jau viskas gerai tik mazojytei dar slogyte baiginejasi valytis. O del tu praplovimu tai as irgi bijojau kol ta sloga tiek neigryso, kad isbandziau. Procedura vaikui gal ir nera maloniausia, bet snargliukai visi isbego tada ramiai ilasinu vaistus ir vaikas laimingas. O dar ir viena laikiau ir ploviau 😀 o uzspringti neimanoma, nes vandenukas tiesiog isbegs per kita nosies puse 🙂

6. 2018.09.20 10:58 (prieš 7 mėn.)

Siandien mazius gerai griuvo, net iki kraujo lupyte uzsigavo... Negaliu, taip pikta ant saves, kad nespejau suziuret. Beviltiskai jauciuos, naktys bemieges, nebesugebu nei masinos kaip zmogus priparkuoti, nei vaiko sugaudyti, galvoj zele vietoj smegenu. O jokiems pasiteisinimams vietos nera... Negaliu kaip pikta ir liudna 🙁

7. 2018.09.20 11:37 (prieš 7 mėn.)

ririki parašė:
    Siandien mazius gerai griuvo, net iki kraujo lupyte uzsigavo... Negaliu, taip pikta ant saves, kad nespejau suziuret. Beviltiskai jauciuos, naktys bemieges, nebesug…

Aš po pasivaikščiojimo parduotuvėje arba ouodelio KARŠTOS, o ne atšąlusios kavos pasikeliu nuotaiką 😉

1
  8. 2018.09.20 11:44 (prieš 7 mėn.)

ririki parašė:
    Siandien mazius gerai griuvo, net iki kraujo lupyte uzsigavo... Negaliu, taip pikta ant saves, kad nespejau suziuret. Beviltiskai jauciuos, naktys bemieges, nebesug…

Vaje ... Bet ne Jums vienai tokie buum būna, maniškis pora sykių skaudžiai griuvo, o šalia tipo aš jį saugojau, bet vistiek užsigavo, kad mėlynė net buvo po akim .. Aš irgi pergyvenau, bet mama mano lb ramino, kad visi augdami susižeidžia, taip jau yra..

9. 2018.09.20 12:24 (prieš 7 mėn.)

Maniškio veidas irgi su mėlynėm, bet tai kad nesužiūrėsi tų mažiukų, užtenka žvilgsnį į šoną nusukti ir jau bumbteli kur nors. Ai, iki vestuvių užgis...

Smagu skaityt, jog kiti kad ir mažiukai, bet jau su ryškiais charakterio bruožais, pomėgiais. Manajam patinka, kai pasiimi ant rankų ir imi suktis greitai ratu. Jis tai krykštauja, o man galva susisuka. Tai turėtų ateity karuselėse patikti.

10. 2018.09.20 13:33 (prieš 7 mėn.)

ririki parašė:

Oi... bet žinokit ir man pasitaiko, buvo ir lūpą prasikirtęs, tiesiog laikiau rankose, nusukau žvilgsnį ir bumpt į stalą, labai išsigandau. Kitą kartą ir vėl į stalą bumptelėjo, tai mėlynę kaktoje užsistatė. Jie tokie greiti, nenuoramos, kad nespėji ir sužiūrėti. Sakau svarbiausia, kad nereiktų siūti ką nors, o tos mėlynės vistiek praeina po kitos dienos

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.