2017 m. Lapkritinukai (Archyvas iki 2018.11.10)

1. 11 m. 4 mėn.
    16 m.

2018.10.19 10:31 (prieš 9 mėn.)

Nepykit, bet tikrai smagu, kad ne mano viena tokia gudragalvė su šaukšteliu eksperimentas baigėsi tuo, kad vos nusukau akis sekundei, kosė buvo visur : ant galvos veido rūbų ir aplinkui... o aš kantriai sėdėjau kai pamačiau.. jau ar taip ar taip šakės ir ką.. nei vieno lašelio į burną, užtat lėkštutė tuščia liko :)))))
    Su miegu ir pas mus kažkokios nesamonės prasidėjo kaip kažkuri mamytė sakė iki 23 dar nieko, o poto keliasi n kartų vartosi dėdasi brukasi nežinia kur, bet kol temp nėra, labai nestresuoju, praeis vėliau ar anksčiau tik va išsimiegot taaaaip norisi
    Aš kažkaip susimąsčiau, ar miegat maitindamos ant pilvo? Aš bijau užspaust kokius latakus, bet jau taip pasiilgau tokio gulėjimo..
    Kot, ar ne jūs ruošėt lašišą? Kaip? Garų puodo neturim mes, tai nesusuku smegenų kaip kitaip, orkaitėj?

2. 2018.10.19 11:08 (prieš 9 mėn.)

gite. parašė:
    Nepykit, bet tikrai smagu, kad ne mano viena tokia gudragalvė su šaukšteliu eksperimentas baigėsi tuo, kad vos nusukau akis sekundei, kosė buvo visur : ant galvo…

Pas mus irgi naktys velniškos prasidėjo.. ... Sūnus neverkia, nepabunda, bet po kokių 3valandų miego jis vartosi-sukasi,malasi,šliaužia... Verčiasi belekiek... Ir aš nesuvokiu kas čia dabar pasidarė. Pasimala taip ir nurimsta kuriam laikui tada vėl...
    O dėl lašišos tai žinoma ant garų geriausia tada daugiau lieka savybių, bet aš verdu jam vandenuke paprastai.

3. 2018.10.19 11:09 (prieš 9 mėn.)

gite. parašė:
    Nepykit, bet tikrai smagu, kad ne mano viena tokia gudragalvė su šaukšteliu eksperimentas baigėsi tuo, kad vos nusukau akis sekundei, kosė buvo visur : ant galvo…

O ant pilvo niekada nemiegojau tai ir poreikio nėra

4. 2018.10.19 11:40 (prieš 9 mėn.)

gite. parašė:

Dabar jau miegu, vistiek nebeprisipildo tiek daug krūtys, tai visai patogu. Tik rankas po savim pasikišu. Jokie guzai, sąstoviai ar skausmai neatsiranda. Taaaaip buvau pasiilgus šitos pozos

5. 2018.10.19 11:45 (prieš 9 mėn.)

Kai paskaitau kiek vargstate dėl maitinimo mp tai labai džiaugiuosi kad nutraukiau 8.5mėn kai buvome ir nėra jokių vargų.. mišinėlis vakare ir pati pavalgius užmiega 20h na ir kartas naktį atsikelti mišini padaryti. O bet tačiau turime kitų vargų, laiku nepastebėjau, kad turi mažoji pienlige, tai pradėjo berti lytines lupas. Vakar pasirodėm gydytojai nes nei burnoj nei berimas nemažejo.. tai bėrimai gali būti, kad grybelis 😣 na o skruostus tepu dabar daktarin. Atrodo niekada nebūna ilgai sunpilnu pampersu ir aplamai neleidžiu, kad pampersas tiek prisipildytu.. keičiam dažnai ir visad nusiplaunam su vandeniu ir šia kad nori 😐

6. 2018.10.19 12:11 (prieš 9 mėn.)

Miegu ant pilvo !!!

7. 2018.10.19 12:54 (prieš 9 mėn.)

ririki parašė:
    Kaip jusu savijauta, nesunku pilvuka nesioti ir tuo pat metu paskui sunu lakstyti? 🙂

Nelengva, bet viskas įmanoma, be to vyras daug padeda grižęs iš darbo, tai galiu ir pailsėti vakarais. Pailsiu ir kai vaikutis miega Aišku dabar sirguliuoja mažasis, tai naktys neramios, miega kartu su mumis, tai nors ramesnis tada būna, bet va sunku tada pačiai išsimiegoti

8. 2018.10.19 13:01 (prieš 9 mėn.)

Kot. parašė:
    Pas mus irgi naktys velniškos prasidėjo.. ... Sūnus neverkia, nepabunda, bet po kokių 3valandų miego jis vartosi-sukasi,malasi,šliaužia... Verčiasi beleki…

Pas mus naktys jau beveik tris men kosmariskos. Keliames be skaiciaus. Anksciau dar bent greitai nuluzdavo mazulis gaves papuli. Dabar neretu atveju tiek malasi, sedasi, kad ima rekti ir verkti, tenka ilgai supti, kol nurimsta ir uzmiega. O as jau su dievais snekuosi nuo pervargimo. Vienintelis mano isgyvenimo saltinis - savaitgalio rytai, kai vyras issinesa mazaji ir as galiu numigti. Siaip kerta jau per psichika ta pastovi nemiga ir kelimasis kas valanda ar pusvalandi. Jau buvau susiruosusi baigineti maitinima mp, nusipirkau aptamilio, bet mazasis negere, spjove misinuka, o ant zanduku, kur buvo uztiske misinuko, pasirode raudonos demes. Tai vel sutrikusi, gal jis alergiskas kokiam karves pieno baltymui.. negi reikes zindyti iki mokyklos ir nemiegot.. sorry, issiliejau

9. 2018.10.19 13:49 (prieš 9 mėn.)

PupuMama parašė:
    Kai paskaitau kiek vargstate dėl maitinimo mp tai labai džiaugiuosi kad nutraukiau 8.5mėn kai buvome ir nėra jokių vargų.. mišinėlis vakare ir pati pavalgius užmieg…

Na jau, na jau. Nesusilaikysiu nepakomentavus. Kam jums išvis tas vaikas? Įsivaizduojat kokia laisvė be vaikų? Ir miegot kada nori ir išeit kur nori. Kam grūst vaikui mišinuką, kuris niekada neatstos mp?

1
  10. 2018.10.19 13:56 (prieš 9 mėn.)

varnajuoda parašė:
    Pas mus naktys jau beveik tris men kosmariskos. Keliames be skaiciaus. Anksciau dar bent greitai nuluzdavo mazulis gaves papuli. Dabar neretu atveju tiek malasi, se…

Aš domėjausi moksliniais tyrimais ir informacija apie karvės pieną. Ir išvis vaikui jo ketinu neduot, nes karvės pienas skirtas veršiukui. Kiek visokiausių alergijų, pilvo pūtimų ir t.t. plius trukdo įsisavint geležį, tai dėl žemo hemoglobino poto tenka preparatus gerti. Žodžiu, puiki alternatyva yra avižų, migdolų pienas. O karvės pienas ir tie visi mišiniai - nenuodykit vaiko.

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.