2017 m. Lapkritinukai (Archyvas iki 2018.11.10)

1. 2018.03.17 10:34 (prieš 1 m.)

Makoul parašė:
    O gal ten tinkantis ploviklis? Pavyzdziui kaip nuk ar frosh baby,jie yra pritaikyti buteliukams ir žindukams plaut? o gal tikrai pajuokavo dėl kelionės ? būna kart…

Mano mama chemike ir pati savo kailiu isbande, po keliu plovimu indu ploviklis pilnai nusiplauna. Uztruko ilgai. Tai kazkaip man net nekyla klausimo, ar apskrotai ji naudot plaunant vaiko buteliukus.

2. 2018.03.17 10:37 (prieš 1 m.)

ajivile parašė:
    Dėl vitamino D. Matau, kad turiu papasakoti savo istoriją, kad žinotumėt!
    Mano vyresnėlis (5metai) buvo perdozavęs vitD virš normos 4kartus!!! Tada jam buvo…

Kad tą tyrimą padaryt irgi nelengva. Iš piršto kraujas sako neparodo tiksliai, o iš venos tokiam mažiukui sunku paimti. Tie 2 lašiukai iki 6 mėn turėtų būt pakankamai, kad nebūtų trūkumo, bet ir neperdozuotų, ypač rudenį ar žiemą gimusiems, tai tokia ir profilaktika. Kai kurie simptomai ir mane neramina, bet tyrimo dar nedarėm ir kadangi saulės buvo minimaliai, tai mums greičiau trūkumas nei perdozavimas.

3. 2018.03.17 11:40 (prieš 1 m.)

Lorrii parašė:
    Kad tą tyrimą padaryt irgi nelengva. Iš piršto kraujas sako neparodo tiksliai, o iš venos tokiam mažiukui sunku paimti. Tie 2 lašiukai iki 6 mėn turėtų būt pakankam…

Na iš piršto gal tiksliai ir nerodo,bet geriau jai maždaug žinot nei išvis nežinot ? mes galvojom kad trukumas,nes duodavom po 1lasiuka ir dreko rankos ir kojytes. Bet apsitvarke viskas kai 7dienas nedavem vit.d (pries tyrima reikneduot) na ir rezultatas norma prie aukštesnes ribos...tai sake duot po 1lasiuka i diena bet nedaugiau (geriau pamirsus neduot neiduot didesne doze uz praleista diena)☺

4. Elzė 9 m. 1 mėn.

2018.03.17 12:36 (prieš 1 m.)

Pasidalinkit patirtim, kurios naudojatės nešioklėm (kurios bandėt, bet nepatiko, irgi ). Kokią naudojatės, į ką atkreipti dėmesį renkantis? Ar kokie svorio apribojimai? Mano MAŽIUKAS yra 3 mėnesių su + ir sveria 8900 gr. Bijau, kad nusipirkus gali tekt už mėnesio padėt į šoną Norisi po truputį supažindint ir su pasauliu, kuris yra už lango. Pati turiu slingą, nuo pirmagimės užsilikusį. Tai man nelabai pasiteisino.

1
  5. 2018.03.17 13:24 (prieš 1 m.)

Kiek žinau vit.D tyrimas kūdikiams kontrolinis turėtų būti kas 3 mėn.,ir tėvai duodantys vit D preparatus turėtų prašyti pediatro tyrimų...tai mes taip ir stengiamės...o tikrai yra vaikučių kuriems jo užtenka..bet daugumoje trūkumas, ir tą reikiamą kiekį vit D būtina užtikrinti, nes pasekmės kūdikiams gali būti gan liūdnos...kaip ir geležies ir visų kitų vitaminų ir mineralų... tikrai nėra sunku paimti kraują kūdikiui tiek iš venos tiek iš pirštuko, tam yra spec tepalai nuskausminantys ir aparatūra, bei asmuo dirbantis su vaikais...maniškė net nesuprato kai ėmė kraują iš pirštukų, o veną patepė ir tikrai labai švelniai viską atliko...

1
  6. 2018.03.17 13:24 (prieš 1 m.)

As ir i nesiokliu tema. Gal kas turit nuomone apie hauck nesiokles ir apie integuinity maitinimo kedutes?

7. 2018.03.17 13:56 (prieš 1 m.)

Sakykit mamytės, kam jau atsirado nuostabiosios dienos? Kelintą mėnesį?;)

8. 2018.03.17 14:26 (prieš 1 m.)

paryziete parašė:
    Kiek žinau vit.D tyrimas kūdikiams kontrolinis turėtų būti kas 3 mėn.,ir tėvai duodantys vit D preparatus turėtų prašyti pediatro tyrimų...tai mes taip ir stengiamė…

Mes gyvenam Norvegijoj, tai kai ėjom į 3 men. patikrą, tyrimo sakė nereikia. Pasakiau, kad frlnai ir pėdutės drėksta, bet patikros metu buvo normalu. Na gal reikės toliau stebėt vaiką.

9. 2018.03.17 15:35 (prieš 1 m.)

Apie nesiokles tai siulau i fb grupe jungtis vaiku nesiojimas. Labai padejo mims apsispresti. Turim ergobaby360 nesiokle. Tobulas daiktas ir namie ir lauke

10. 2018.03.17 15:50 (prieš 1 m.)

erljolanta parašė:
    Apie nesiokles tai siulau i fb grupe jungtis vaiku nesiojimas. Labai padejo mims apsispresti. Turim ergobaby360 nesiokle. Tobulas daiktas ir namie ir lauke

O kaip su miegu? Labai migdosi nesiojamas? Ka tik isigijau beco gemini, bet dar nespejom isbandyti kai lauke salta

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.