2017 m. Lapkritinukai (Archyvas iki 2018.11.10)

1. 2018.03.19 09:03 (prieš 1 m.)

Makoul parašė:
    Labas rytas, mamos,
    Ar jau mąstot apie valgymo kėdutę vaikams? Ar tos,kurių vaikai didesni kažkokias s…

Aš mastau apie kėdutę iš ikea. Nes kas turi iš draugų, tai labai teigiamai apie ją atsiliepia. Nebrangi, lengvai išsivalo, patogi naudoti. O kad netilpt vaikas gali, tai net nepagalvojau tikiuosi tilps

1
  2. 2018.03.19 09:14 (prieš 1 m.)

Minuscule parašė:
    Aš mastau apie kėdutę iš ikea. Nes kas turi iš draugų, tai labai teigiamai apie ją atsiliepia. Nebrangi, lengvai išsivalo, patogi naudoti. O kad netilpt vaikas gali…

Mes ir ikea turim. Jokių nusiskundimų. Patogi, stalo aukščio, kas man lb svarbu. Tai valgo vienam lygy kaip mes. Pirksim ir antra tokia. Paprasta, lengva, patogi, ne brangi, vaikui patinka. Ko daugiau norėt

1
  3. 2018.03.19 10:39 (prieš 1 m.)

astulja parašė:
    Mes ir ikea turim. Jokių nusiskundimų. Patogi, stalo aukščio, kas man lb svarbu. Tai valgo vienam lygy kaip mes. Pirksim ir antra tokia. Paprasta, lengva, patogi, n…

o ar IKEA stabili kedute? nes girdejau, kad nelabai stabili, todel nesaugi

1
  4. 2018.03.19 11:10 (prieš 1 m.)

Pirmagimė užaugo be spec kedutės toesiog ant manęs sedėdavo priešais mane. Bet dabar galvoju gal visai geras dalykas ir reikės isigyti ?

5. 8 m. 2 mėn.
    12 m. 1 mėn.

2018.03.19 11:49 (prieš 1 m.)

Mes po gydytojos, tai jau sveriam 7,900 ir 65,5 cm, gavom skauduji skiepa paveluotai, labai verkem...sake apie 5 men jau galim davinet darzoviu kosytes, o dabar jei matom kad vaikas alkanas primaitint misinuku. Ir stebesim musu isberima ant zanduko ir labiau prie burnytes, toks neaiskus, kaip ir nuo seiliu ir pritrinta, po nakties ar lauko beveik pradingsta, o kai tik seiles pradeda begt ir vel paraudonuoja, tepu kol kas bioderma bet nelabai kas praeina. Sake panele labai stipri tik apsiverst nenori na bet treniruojames

1
  6. 2018.03.19 12:00 (prieš 1 m.)

leliuone parašė:
    Mes po gydytojos, tai jau sveriam 7,900 ir 65,5 cm, gavom skauduji skiepa paveluotai, labai verkem...sake apie 5 men jau galim davinet darzoviu kosytes, o dabar jei…

Pabandykit epaderm patept kelis kartus dienoj. Tai emolientas ir veikia kaip odos valiklis. Padengia odyte plevele ir neleidzia seilem dirgint odos. Aisku pries tai galit vandenuku aplink burnyte pavalyt. Pas mus taip buvo ant rankyciu riesu, nes pastoviai kisa i burna. Jau beveik praeje, tik siek tiek sausumas jauciasi

7. 2018.03.19 12:08 (prieš 1 m.)

Asara akyse parašė:
    o ar IKEA stabili kedute? nes girdejau, kad nelabai stabili, todel nesaugi

Geriausia Ikea “antilop” kėdutė, geresnių nėra, net tos kur brangios būna neprilygsta šitai. Ir vaikui kojų laužt nereikia kad įtilptų kaip kad kitose kėdutėse.. labai patiko šita nuomonė kažkada facebooke išsakyta, taip taikliai..

3
  8. 2018.03.19 12:08 (prieš 1 m.)

Nuo plauku slinkimo tinka visos energizuojancios priemones. As pati turiu cutrin firmos, kol kas plaukai labai stipriai neslenka. Tikiuosi taip it toliau

9. 2018.03.19 12:12 (prieš 1 m.)

Del maitinimo kedutes, su dickiais esu turejusi tokia kur yra 3 nugareles padetys, 2 padekliukai, reguliuojasi pacios kedutes aukstis, kedutes sedimoji dalis paminkstinta, gerai valosi. Kazko panasaus ieskosiu ir dabar.

1
  10. 2018.03.19 12:21 (prieš 1 m.)

leliuone parašė:
    Mes po gydytojos, tai jau sveriam 7,900 ir 65,5 cm, gavom skauduji skiepa paveluotai, labai verkem...sake apie 5 men jau galim davinet darzoviu kosytes, o dabar jei…

Vaikas sveria beveik 8 kg neturėdamas 4 mėn. ir dar sako primaitint mišiniu?

3

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.