2017 m. Lapkritinukai (Archyvas iki 2018.11.10)

1. 2018.03.22 10:33 (prieš 11 mėn.)

Asara akyse parašė:
    Mes ir siandien visus 3 susiskieoijom. Gydytoja sake galima. Ziuresiu kaip bus. Pries tai gerai skiepus pernese

Tai jūs šiandien tris skiepus gavot? Turbut lelius labai verkė?

2. 2018.03.22 10:59 (prieš 11 mėn.)

PupuMama parašė:
    Tai jūs šiandien tris skiepus gavot? Turbut lelius labai verkė?

Taip siandien. Siek tiek nepatenkinta buvo kai rota girde. O i slaunytes kur dure i viena nesureagavo visai, o po antro jau labai verke, asaros net riedejo

3. 2018.03.22 11:04 (prieš 11 mėn.)

Ar yra mamu, kurios neskiepijo nuo roto viruso?

4. 2018.03.22 11:06 (prieš 11 mėn.)

Lelena parašė:
    Mes turim 3/1 avent. Dar nebandziau bet atsiliepimai labai geri kiek skaiciau

Mano krūtinė irgi subliuškusi...nėra to standumo, kietumo, bet pienukas gaminasi gan greitai...nors įtariu kad ne tiek daug kiek anksčiau, bet yra... nutraukinėti tikrai nėra lengva, vargau ir aš, nes 3 mėn be sustojimo kenčiau nuolatinius guzus ir sukietėjimus...man stresas daug daro...kad ir kaip norėčiau, neišspausiu nei lašo....man padeda įlipti į vonią, palaikyti po šilta srove krūtinę ir tada tik įsitaisiusi šiltai ir šiek tiek pasilenkus po truputį galiu nusitraukti(nemaitinus turiu būti 1,5 val.)... skysčiai ir miegas taip pat turi man didelės įtakos....išmokau lengvai masažuoti traukiant pienuką (pientraukiu, tiek rankiniu tiek elektriniu), nepritraukiu fontanų, bet 60- 80 ml iš abiejų ištraukiu....aišku šie pientraukiai skirti retam naudojimui,(turiu Avent), nepalyginti su medicininiais skirtais gerai ištuštinti krūtis, stimuliuoti ir t.t...pvz kaip https://www.spectrababyusa.com/store/s1plus-electric-breast-pump/
    Su jais pienuko kiekiai tikrai įspūdingi,ir laiko susitaupo laaaabai daug ir visiškai kitoks ištraukimas, aišku, yra kaip pavadinti - programa, kaip taisyklingai traukti, gausinti, stimuliuoti ir masažuoti krūtinę, kad to pienuko būtų ir nemažėtų...per vėlai sužinojau apie šiuos medicininius Spectra 1 double pientraukius, būčiau mielai įsigijusi ir išvengusi tų visų problemų su krūtine pumpuodama rankomis pientraukiu, nes neteisinga padėtis membranos, dydis ir tas neigiamas slėgis daugiau žalos nei naudos, o kai dar atidirbti tenka valandą laiko...sunku..čia tiesiog man praleista proga...o per parą kartais nutraukdavau po kartą ar du ir užsišaldydavau..dabar nebetraukiu nes to svorio mažylė nepriauga normaliai, nes iki žemutinės ribos labai trūksta 1,5 kg...bandau dažniau maitinti kas1,5-2 val dieną ir dar kartais padarai mišinio po 30-60 ml... Pasiskaitau kiek jūsiškiai visų priauga...tai mes tikrai labai kūdai atrodom...

5. 2018.03.22 11:07 (prieš 11 mėn.)

PupuMama parašė:

mes kolkas neskiepijom nes veluojam su kitais skiepais tai sita ir tenka atideti. velyojam nes ne lt gimusi dama ir sirgo

6. 2018.03.22 11:13 (prieš 11 mėn.)

Diole parašė:
    Ar nebuna jusu vaikams kad pries nubusdami ar negyliai miegodami sukiotu galvyte intensyviai tai i viena tai i kita puse?

Arba vit D trūkumas arba perdozavimas, nes požymiai vienodi...pasidarykite tyrimą vit D...pas mus pvz 37 (norma 30-100), bet mažoji sukioja galvelę ir vit D duodam po 3 lašus, nes ir minkštumas jaučiasi...o sukioja dėl to, kad dirgina, niežti...tyrimas vit D tikrai reikalingas

7. 2018.03.22 11:16 (prieš 11 mėn.)

Diole parašė:
    Ar nebuna jusu vaikams kad pries nubusdami ar negyliai miegodami sukiotu galvyte intensyviai tai i viena tai i kita puse?

Maniskis uzmigdamas taip daro. Prisiskaiciau apie pozymius del vitamino D, paklausiau gydytojos, bet sake nepergyvent. Daug vaiku taip daro, kai negili miego faze, kas patrukcioja, kas galva pasukioja ir nebutinai tai reiskia kazka blogo. Kaip ir suaugusiems.

3
  8. 2018.03.22 11:18 (prieš 11 mėn.)

PupuMama parašė:

Kol kas dar neskiepijau, nes kai buvau 4mėn tuo metu nebuvo to skiepo ☺

9. 2018.03.22 11:25 (prieš 11 mėn.)

Mes vakar buvom pas gydytoja, tai vit D tik po 1 lasiuka rekomenduoja duoti, nes nemato reikalo daugiau, neprakaituoja, auga gerai, galvos kauliukai ne per minksti. Taip nesinori badyti mazytes. Mes buvom pas daktare 2 menesiu ir dabar 4 men, tai per 2 menesiu 8 cm ir 1,5 kg

Mes taip galva sukiokam ir blaskomes daugiau nei puse nakties. Tai labai uzknisa mane. Vis stebiu dantukus, bet kol kas nieko..

10. 15 m. 6 mėn.

2018.03.22 11:25 (prieš 11 mėn.)

PupuMama parašė:

As neskiepijau, ryt einam 4 men skiepų, bet net nemąstau apie rota, nes ir taip planuoju išskaidyti tuos du skiepus, 2 men lb sunkiai pernese, o ir verkė ilgai ir graudžiai dar koki pusvalandį raminomes mamos kambary..

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.