2017 m. Lapkritinukai (Archyvas iki 2018.11.10)

1. 2018.03.22 14:20 (prieš 1 m.)

PupuMama parašė:
    Ar yra mamu, kurios neskiepijo nuo roto viruso?

Neskiepijau

2. 2018.03.22 14:39 (prieš 1 m.)

Viskasįdomu parašė:
    As neskiepijau, ryt einam 4 men skiepų, bet net nemąstau apie rota, nes ir taip planuoju išskaidyti tuos du skiepus, 2 men lb sunkiai pernese, o ir verkė ilgai ir g…

Mes taip pat labai sunkiai pernesem, visa diena klyke tiesiog.. nezinau kaip dabar bus nes 28d irgi einam ir turetume gauti 4men skiepus..

1
  3. 2018.03.22 14:44 (prieš 1 m.)

Turbut vakar girdejot, kad mire vaikiukas apie dvieju metu amziaus nuo meningokoko infekcijos... Zodziu labai susimasciau apie tuos skiepus.. kudikiai ypac pazeidziami yra sios infekcijos, o dar mano vyresnele lanko darzeli ir visada sese buciuoja, liecia ir nesvarbu kad rankas plaunam kiekviena karta grize namo.. ar jus zadat skiepyti? pasiskaiciau, kad nuo 6men skiepijant reikia dvieju doziu, jei nuo 2-5 tada triju..

4. 2018.03.22 14:46 (prieš 1 m.)

Pagal patvirtintą Vaikų profilaktinių skiepijimų kalendorių nuo 2018 m. liepos 1 d. bus pradėti skiepyti 2 mėn. amžiaus kūdikiai t. y., visi kūdikiai, gimę nuo 2018 m. gegužės 1 d.

Vyresni kūdikiai ir vaikai pagal profilaktinių skiepijimų kalendorių valstybės lėšomis nebus skiepijami, tačiau juos galima ir rekomenduojama skiepyti privačiomis lėšomis. Primename, kad didžiausia rizika susirgti meningokokine infekcija yra 0-5 m. amžiaus vaikų grupėje.

1
  5. 2018.03.22 14:47 (prieš 1 m.)

PupuMama parašė:
    Turbut vakar girdejot, kad mire vaikiukas apie dvieju metu amziaus nuo meningokoko infekcijos... Zodziu labai susimasciau apie tuos skiepus.. kudikiai ypac pazeidzi…

As turbut skiepysiu. Bet jau kai bus virs 6 men.

6. 2018.03.22 14:57 (prieš 1 m.)

Asara akyse parašė:
    As turbut skiepysiu. Bet jau kai bus virs 6 men.

As irgi vis linkstu prie vakcinacijos, bet turbut palauksiu 6men kol bus

7. 15 m. 11 mėn.

2018.03.22 15:17 (prieš 1 m.)

PupuMama parašė:
    As irgi vis linkstu prie vakcinacijos, bet turbut palauksiu 6men kol bus

Ir mes planuojam skiepyti, bet irgi po 6 men.

8. 2018.03.22 15:19 (prieš 1 m.)

vmamytev parašė:
    Kaip aš žaviuosi drąsiom mamom, kurios su mažiukais jau ruošiasi į keliones, lankosi visur... Aš kažkokia bailė, neinu net į parduotuvę ?

Aš turbūt panaši į jus. Į lauka ir miška drasiai kiekviena diena, ir į svečius važiuojam, bet į parduotuves su vežimaičiu kažkaip nesinori.. laukiu šiltesniú orú, tada į nešynę ir mobiliau jausiuosi

2
  9. 2018.03.22 16:03 (prieš 1 m.)

PupuMama parašė:
    Turbut vakar girdejot, kad mire vaikiukas apie dvieju metu amziaus nuo meningokoko infekcijos... Zodziu labai susimasciau apie tuos skiepus.. kudikiai ypac pazeidzi…

Gyvenciau Vilniuje ar aplink, tai gal ir dayciau, nes praeitais metais mire 11 zmoniu ir net 7 Vilniuje. O tie 4 likusiai Lietuvai man atrodo neverti skiepo.

10. 2018.03.22 16:17 (prieš 1 m.)

Malu parašė:
    Gyvenciau Vilniuje ar aplink, tai gal ir dayciau, nes praeitais metais mire 11 zmoniu ir net 7 Vilniuje. O tie 4 likusiai Lietuvai man atrodo neverti skiepo.

Vat as taip pat skaitau, kad kiek temire dar, nera taip baisu, kas tie 4 kitai lietvos daliai, BET juk mes nežinom gal tas tarp keturiu vaiku bus mano kitais metais. Esu ziaurei pasimetus ?

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.