2017 m. Lapkritinukai (Archyvas iki 2018.11.10)

1. 2018.03.22 22:56 (prieš 8 mėn.)

Aktyvistė parašė:
    Mamytės ar visų vartosi pipiriukai. Mūsiškei lygiai 4 mėnesiukai or nesiverčoa nors tu ką jai. Paguldau ant pilvelio tai pabūna 5 min pakėlusi galvytę po susonervin…

Mano vartosi nuo nugaros ant pilvo, bet tik per viena puse. Uosvis buvo atejes i svecius, tai gerai vaika pakociojo ir po poros dienu be problemu pradejo vartytis. Iskelia kojytes i virsu, o tada pasuka jas ant sono ir vualia Aisku nuo pilvo ant nugaros apsiverst yra problema. Tai kai jau pabosta gulet taip, tai tenka man pagelbet. Na, bet db yra kitas nuansas, kad vaika viena galiu palikt max 10 min. Tai apie prausimasi duse galiu tik pasvajot. Jau net ir lovytej versdamasis sugeba kojas tarp virbu ikist ir daug triuksmo tada buna

4
  2. 2018.03.23 06:42 (prieš 8 mėn.)

Man irgi akis uzkliuvo uz Joie vezimelio.. Bet taip nesinori prasauti pro sona

3. 6 m. 9 mėn.

2018.03.23 08:13 (prieš 8 mėn.)

PupuMama parašė:
    Kaip smagu! Manoji irgi zyzla, viskas blogai jai ka bedarau tai galvoju gal irgi dantis, bet apziurejus dantenas nepasakyciau kad kas pakite ?

Zinokit, dantenos nebuvo sutinusios, as taip pat vis tikrinau ir laukiau tinimo, nes taip buvo vyresneliui, bet sitam maziukui be tinimo pirmas islindo

4. 2018.03.23 08:25 (prieš 8 mėn.)

Makoul parašė:
    Na iš piršto gal tiksliai ir nerodo,bet geriau jai maždaug žinot nei išvis nežinot ? mes galvojom kad trukumas,nes duodavom po 1lasiuka ir dreko rankos ir kojytes.…

Jums liepe neduoti tiek dienu vit D ? Nes vaiko seimos daktare sake db nebutina nustoti vartoti, galima pries tyrima vartoti.O kaip yra is tiesu ?

5. 2018.03.23 08:38 (prieš 8 mėn.)

Aktyvistė parašė:
    Mamytės ar visų vartosi pipiriukai. Mūsiškei lygiai 4 mėnesiukai or nesiverčoa nors tu ką jai. Paguldau ant pilvelio tai pabūna 5 min pakėlusi galvytę po susonervin…

Mums 4men ir 2 sav tai neikrust, vienodai jai

6. 2018.03.23 09:10 (prieš 8 mėn.)

Aktyvistė parašė:

Mano pradėjo verstis ant pilvuko tik sulaukę 5 men o kai buvom mankštose tai sakė kad turi verstis iki 6 men, taip kad dar tikrai turit laiko, nesijaudinkite ?

1
  7. 2018.03.23 09:17 (prieš 8 mėn.)

Sveikos mamytės. Gal kas susidūrė su miego regresu? Kaip tai jum pasireiškė? Aš vis galvoju ar mums miego regresas ar vitamino D perteklius/trūkumas kaltas...
    Mažylis labai dažnai prasibudinėja, blaškosi, trina veiduką, akytes. Šianakt suskaičiavau 7 prasibudimus. Taip jau 1,5 mėnesio... per tą ilgą epidemiją niekas mus nepriėmė pas gydytoja...

1
  8. 2018.03.23 11:21 (prieš 8 mėn.)

laputėsnaputė parašė:
    Mes per 4 mėn vizita skiepijom ir nuo roto papildomai...Nors 2 mėn skiepus labai sunkiai pernešė, šįkart lengviau buvo, tik temperatūra pakilus viena diena laikesi.…

Musu gyd neskiepyjo 3 vakcinom vienu metu. Nors 2 men reakcijos nebuvo, 4 men irgi nebuvo. Roto atidejom 5 men.

paryziete parašė:
    Mano krūtinė irgi subliuškusi...nėra to standumo, kietumo, bet pienukas gaminasi gan greitai...nors įtariu kad ne tiek daug kiek anksčiau, bet yra... nutraukinėti t…

Linkiu priaugti nuo siol daugiau

Asara akyse parašė:
    Kas del roto, abu skiepus reik speti suskiepyti iki 6 men. Tarpas tarp vakcinu bent menuo turi buti. Tai jei kas planuoja, bet dar nedkiepijo, tai reiktu nebeuzveli…

Netiesa, suskiepyt reikia nuo roto iki 7 men.
    Mes planuojam skiepyt 5 ir 7.

9. 2018.03.23 11:39 (prieš 8 mėn.)

Aktyvistė parašė:

Maniškis dar irgi nesivarto, bet vis bando, jau moka užmesti koją į šoną, tai gal neužilgo ir ims vartytis. Bet dar yra laiko iki 6 mėn. tai nepergyvenu ☺

10. 2018.03.23 11:41 (prieš 8 mėn.)

tryskaktusai parašė:
    Maniskis 3 sav zyzalas, sianakt isvis kas 15-20min kelesi ir ka - labas rytas, dantuk jau antras prasikale!

Sveikinimai ☺

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
10,00 €
98 | 2.5 - 3 m.
10,00 €
42 | 14 | M
4,50 €
104 | 3 - 4 m.