2017 m. Lapkritinukai

Komentuoti
  1. 2019.05.16 00:32 (prieš 5 d.)

astulja parašė:
    Būna, bet geriausia tada pakeist temą - jei isterija dėl valgymo, tai ir nesiūlau, einam kažką kitką veikt. nes jei bandau toj temoj ieškot išeičių, tai nepavyksta,…

Pas mus taip: einam paskaityt knygučių, ir po 10-15min mano vyrukas pats ieško maisto

2. 2019.05.16 08:58 (prieš 5 d.)

astulja parašė:
    Būna, bet geriausia tada pakeist temą - jei isterija dėl valgymo, tai ir nesiūlau, einam kažką kitką veikt. nes jei bandau toj temoj ieškot išeičių, tai nepavyksta,…

Tikra tiesa. Aš irgi tiesiog nebelendu su tuo, kas jam erzulį kelia. Na žinoma su tam tikrais dalykais : rengtis ar praustis rankas, užpakaliuką ir pan tuomet jau aiškiai pasakau, kad reikia ir viskas.

Enny parašė:
    O kaip pas jus su vaiku isterijomis? As nezinau, ar jam kas nutiko, ar tai del dygstanciu dantu (siuo metu dvi iltys lenda), bent karta i diena kokia isterija istai…

Šiaip isterijų nekelia sūnus, lb sukalbamas. Bet keistas dalykas, kad jau kelis sykius nenorėjo sėdėti savo kėdutėje valgant, norėjo arba ant kėdės mūsų ( prilaikant) arba ant kelių... Nesuprantu kodėl.

Beje mano sūnus apsirgo antra diena jau... Niekada nesirgo. Tik buvo 6mėn tridienė ta. Matosi gerklytę skauda, pakosti ir temp pakyla vis..Blogai jaučiasi. Šiandieną ir man pačiai gerklę skauda.. Jau prieš šias dvi ligos dienas buvo laikas jį prausti, na maudytis jam, bet neprausiau dėl pakilusios temp, taip nefaina vaiką laikyti nepraustą. Na rankytės, kojytės, veidas užpakaliukas po kaku prausiama, bet viso į vonią ne- esą negalima prie temp. Kaip Jūs, Mamos, darote tokiu atvėju?

3. 2019.05.16 09:00 (prieš 5 d.)

Enny parašė:
    O kaip pas jus su vaiku isterijomis? As nezinau, ar jam kas nutiko, ar tai del dygstanciu dantu (siuo metu dvi iltys lenda), bent karta i diena kokia isterija istai…

Ir pas mus taip, kai reikia valgyti pasitaiko, lauke daznokai, siaip jei kazka parodo paduodi, pasirodo ne ta, tai vos ne sienos trukineja nuo emociju zodziu daznas reikalas...

4. 2019.05.16 13:31 (prieš 5 d.)

Oooo parašė:
    Tikra tiesa. Aš irgi tiesiog nebelendu su tuo, kas jam erzulį kelia. Na žinoma su tam tikrais dalykais : rengtis ar praustis rankas, užpakaliuką ir pan tuomet jau…

Mano vaikas angina susirgo pūlinga, buvo sukiilus temperatūra net iki 40. Tai nuvykome pas daktare be antibiotikų ne pro kur sako. Tai tik sakau kad jei yra temperatūra kad pasitikrintumet. Aš irgi sergu labai gerkle skauda koseju sloguoju...

5. 2019.05.16 16:15 (prieš 4 d.)

Oooo parašė:
    Tikra tiesa. Aš irgi tiesiog nebelendu su tuo, kas jam erzulį kelia. Na žinoma su tam tikrais dalykais : rengtis ar praustis rankas, užpakaliuką ir pan tuomet jau…

Su temperatura niekada nemaudau. Jau kai nukrenta tada pradzioj po dusu greit nuprausiu, o pasipliuskenima vonioj tai tik kai visiskai issveiksta, kad nebutu pavojaus atkristi.

6. 2019.05.16 21:57 (prieš 4 d.)

ririki parašė:
    Kaip jusu vaikuciai valgo? Manajam vel kazkas susisviete - niekas neitinka, isskyrus aisku skanesnius uzkandzius. Jau meginu isvis nieko nebeduoti tarp valgiu, tike…

Gal pabandykit naujų produktų, skonių, patiekalų, duot į ranką o ne šaukšteliu.
    Dabar uogų sezonas prasidėjo, tai labai mėgsta uogas. O jei kažko nenori, tai mūsų atveju užtenka mamai ar tėtei pradėt valgyt ir iškart prisistato paragaut bet šiaip pastebiu kartais bezda, gal kažkiek pilvuką pučia, bet neatrodo, kad skaudėtų ar būtų diskomfortas. Kaip jūsų vaikučiams su pilvukais?

7. 2019.05.16 22:04 (prieš 4 d.)

Enny parašė:

Mes irgi stengiamės naudot dėmesio nukreipimo taktiką ar pasiūlyt kažką ką tikrai mėgsta, pvz. braškę. Ar tiesiog panešiot, priglaust, žaismingai pakalbint, pilvuką pakutent ir pan. Gali būti, kad jau pavargęs jei nedaug laiko iki pietų miego pvz. ar jau peralkęs būna kai prašo valgyt. Galima pasiūlyt anksčiau nei pvz. vakar. O gali būti ir dantukai, ar šiaip nenuotaika. Stengiuosi nuramint šiluma ir ramybe.

1
  8. 2019.05.16 22:58 (prieš 4 d.)

Vetgirl parašė:
    Mano vaikas angina susirgo pūlinga, buvo sukiilus temperatūra net iki 40. Tai nuvykome pas daktare be antibiotikų ne pro kur sako. Tai tik sakau kad jei yra tempera…

Eina sau, čia Jūsų vaikeliui jau rimti reikalai. Ir tokia temp. Siaubas. Maniškiui aukščiausiai buvo pakilusi 38,6 ir taip prastokai jautėsi. Dabar temp atrodo jau nebepakilusi, nors nžn kažkodėl nesileidžia pamatuojamas, bet jaučiasi galvytė nekaršta, bet taaip kosti...Va užmigęs, bet nuo kosėjimo net atsisėda miegodamas ir kosėja net kartais iki žiaugčiojimo. Užpraitą naktį net vėmė, bet dar nekosėjo tiek. Sirupo šią dieną girdžiau, ale nuo gerklės skausmo ir kosuliui lengvinti, bet gal nepadeda tokie dalykai. Nežinau ką ir daryti.
    Sveikatos Jums.

JurateJuratuke parašė:
    Su temperatura niekada nemaudau. Jau kai nukrenta tada pradzioj po dusu greit nuprausiu, o pasipliuskenima vonioj tai tik kai visiskai issveiksta, kad nebutu pavoja…

Vat maniškis dabar kosėja nemažai, bet temp jau normalizavosi lyg ir. Ryt jeigu nebus pakilusi, reikės nuprausti va greitai. Eina sau kaip nefaina, kuomet vaikas serga. Dar nebuvau to pajutusi. Kaip gaila vaikiuko,

9. 2019.05.17 06:46 (prieš 4 d.)

Oooo parašė:
    Eina sau, čia Jūsų vaikeliui jau rimti reikalai. Ir tokia temp. Siaubas. Maniškiui aukščiausiai buvo pakilusi 38,6 ir taip prastokai jautėsi. Dabar temp atrodo ja…

Gal vis dėl to apsilankykite pas daktare.,mums buvo laringitas žiemą tai koseja su pasiziaugciojimais...

10. 2019.05.17 10:24 (prieš 4 d.)

Lorrii parašė:
    Mes irgi stengiamės naudot dėmesio nukreipimo taktiką ar pasiūlyt kažką ką tikrai mėgsta, pvz. braškę. Ar tiesiog panešiot, priglaust, žaismingai pakalbint, pilvuką…

Darom ir mes taip, kartais suveikia, kartais ne bet jau vakar va nebuvo jokiu oziuku.. o kazkuri vakara grynai koki pusvalndi ka beveiktume, viskas negerai, pyksta, verkia..

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras