2017 m. Lapkritinukai

Komentuoti
  1. 2019.01.18 12:27 (prieš 5 mėn.)

PupuMama parašė:
    Kas turit columbia kombius kaip jus rengiate juos po juo? Nu blemba taip nusivyliau jais, o pirkau pirma karta abiem dukroms. Mazoji pastoviai susalusi grizta, nors…

Oho na nežinau.. mano sūnus nei karto šaltas nebuvo po lauko.. Aš rengiu : bodžiukas ilgomis rankovėmis, megztinukas arba džemperis, pedkelnės, kelnės, vilnonės kojinės. Tada batai, kombis, kepurė, šalikas ir pirštinės.. visada rankytės, kojytės šiltos po lauko. Žiūriu dar po kakliuku nugarytė nei per vėsi nei per karšta - gerai. Mes ėjom tiek prie -2 tiek prie -10. O iš ko sprendžiate,kad sušala?

2. 2019.01.18 13:08 (prieš 5 mėn.)

Evutė12.13 parašė:
    Sveikos mamytes, as su tokiu klausimu. Kurios isleidusios tečius antrus metus vaiko auginimo atostogu. Kaip galvojete ar mes esame draustos sveikatos draudimu? Ar r…

Esi drausta kol gauni pajamas. Jei vaiko pasalpa antrais metais perrasoma ant vyro,tai esi nedrausta. Reikia nuvykt i ligoniu kasas ir parasyt prasyma. Tada tave apdraucia nepriklausomai ar dirbi ar ne iki vaikui sueis 8m,o jei turi daugiau vaiku,tai iki sueis vyriausiam 18m. Ten ligoniu kasose viskas uztrunka iki 5min,jei aisku nera eiles😅

3. Vanesa 7 m. 5 mėn.

2019.01.18 13:17 (prieš 5 mėn.)

Turbut neoriginalus kombis pasitaike. As perku jau turbut koki 5 (cia abiem vaikams), tai kol kas viskas gerai. Rengiu tik pedkelnes, bodi ir plona megztuka.

1
  4. Pagrandukas 1 m. 7 mėn.

2019.01.18 14:27 (prieš 5 mėn.)

Murlyn parašė:
    Esi drausta kol gauni pajamas. Jei vaiko pasalpa antrais metais perrasoma ant vyro,tai esi nedrausta. Reikia nuvykt i ligoniu kasas ir parasyt prasyma. Tada tave ap…

Mes antrus metus perrašėme ant vyro, aš jokių pajamų dabar negaunu ir jokio prašymo ligonių kasose nerašiau, bet pasitikrinus VLK svetainėje https://dpsdr.vlk.lt/PublicSearch.aspx , rašo, kad esu drausta

5. 2019.01.18 15:44 (prieš 5 mėn.)

myliuuu parašė:
    Esame draustos. Siaip vienas is tevu gali buti draustas iki vaikui sueis 8metai, ligoniu kasose galima pasidaryti.

O sito nezinojau. Bet jeigu grizti i darba tai jau tampa nebeaktualu ko gero. Cia kas turi savo verslus gal maziau tenka mokesciu moket?

6. 2019.01.18 15:48 (prieš 5 mėn.)

As po kombiu columbia rengiu bodis ilgom rankovem ir siltesnis dzemperis. Su kombiu kisu dar i vilnoni vokeli. Niekad nedusalo

7. 2019.01.18 17:23 (prieš 5 mėn.)

Oooo parašė:
    Oho na nežinau.. mano sūnus nei karto šaltas nebuvo po lauko.. Aš rengiu : bodžiukas ilgomis rankovėmis, megztinukas arba džemperis, pedkelnės, kelnė…

griztam visada su ledinem rankom.. tai nezinau kaip taip mes..

8. 2019.01.18 18:17 (prieš 5 mėn.)

PupuMama parašė:

Tai gal ne visas sušala, o tik rankytės. Reikia dar už kakliuko patikrinti, gal Jums pirštinytes reikia keisti.

9. 2019.01.18 20:28 (prieš 5 mėn.)

PupuMama parašė:

Maniskei irgi daznai buna rankytes ir kojytes saltos, kai su tuo kombiu einam. Pirstiniu papildomai nemaunu, o kojines vilnones uzmaunu, tai nzn. Batu mums dar nereikia, nevaikstom. Mes dar turim avikailini kombi, tai su tuo visad silta buna, bet tas sunkesnis pats kombis, kai reikia i penkta auksta parnest, yra ka veikt Columbia lengvas, as labiau ji prie veju ir krituliu rengiu, o prie didesnio minuso, tai jau i avikaili lendam. Vezime dar aisku avikailini vokeli turim, susipakuojam.

10. 2019.01.18 21:54 (prieš 5 mėn.)

PupuMama parašė:

Ne pagal rankas reik tikrint, ar vaikuciui salta, o reik uzkist ranka uz kaklo nugaroj. Rankoms gal tik pirštinių kitu reik. O gal ir šiaip labiau linkusios galūnes šalt

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras