2017 m. Lapkritinukai

Komentuoti
  1. 2019.01.18 22:12 (prieš 1 mėn.)

erdves parašė:
    Maniskei irgi daznai buna rankytes ir kojytes saltos, kai su tuo kombiu einam. Pirstiniu papildomai nemaunu, o kojines vilnones uzmaunu, tai nzn. Batu mums dar nere…

Nelabai supratau dėl pirštinių?

2. 2019.01.18 22:14 (prieš 1 mėn.)

astulja parašė:
    Ne pagal rankas reik tikrint, ar vaikuciui salta, o reik uzkist ranka uz kaklo nugaroj. Rankoms gal tik pirštinių kitu reik. O gal ir šiaip labiau linkusios galūnes…

Aš irgi galvoju tą patį.

3. 2019.01.18 23:36 (prieš 1 mėn.)

Kai tikrinate vaikiukams temperatūrą užpakaliuke, kokia dažniausiai būna?

4. 2019.01.19 08:52 (prieš 1 mėn.)

Milduzis parašė:
    Mes antrus metus perrašėme ant vyro, aš jokių pajamų dabar negaunu ir jokio prašymo ligonių kasose nerašiau, bet pasitikrinus VLK svetainėje https://dpsdr.vlk.lt/Pu…

As skambinau ir i sodra ir i ligoniu kasas tai tikrai zinau ir pati esu susitvarkius tuos draudimus. Galit pasukt i ligoniu kasas ir pasakys jum,kad jus nedrausta🤷🏼‍♀️
    Klausiau ar patekus i ligonine pateiktu saskaita,tai sake nezino kaip sodra apiformina ta draustuma/nedraustuma,bet jo sake susimoket reiketu

5. 2019.01.19 13:48 (prieš 1 mėn.)

vmamytev parašė:
    Kai tikrinate vaikiukams temperatūrą užpakaliuke, kokia dažniausiai būna?

Nuo temperaturos uzpakaliuke reikia atimti -0,5 ir bus tikroji temperatura

6. 2019.01.19 15:58 (prieš 1 mėn.)

JurateJuratuke parašė:
    Nuo temperaturos uzpakaliuke reikia atimti -0,5 ir bus tikroji temperatura

Ačiū

7. 2019.01.19 20:14 (prieš 1 mėn.)

Oooo parašė:
    Nelabai supratau dėl pirštinių?

Musu kombis su uzlenkiamom rankovem, tai po apacia papildomai jokiu pirstiniu nemaunu. Nzn, gal ir reiketu..

astulja parašė:
    Ne pagal rankas reik tikrint, ar vaikuciui salta, o reik uzkist ranka uz kaklo nugaroj. Rankoms gal tik pirštinių kitu reik. O gal ir šiaip labiau linkusios galūnes…

Kojos irgi saltos, tai ka, dar vienas kojines uzmaut po tuo kombiu? Nu bandysim. O pati tai lyg ir silta uz kakliuko buna. Nu jei jau ir ten salta butu, tai gal jau ir velu butu ka bedaryt..

8. 2019.01.19 22:48 (prieš 1 mėn.)

erdves parašė:
    Musu kombis su uzlenkiamom rankovem, tai po apacia papildomai jokiu pirstiniu nemaunu. Nzn, gal ir reiketu..

Oj tikrai reikia pirštinyčių po užlengtomis rankovėmis. Aš irgi dažnai užlenkiu, bet pirštinytes būtinai dedu.

2
  9. 2019.01.19 22:53 (prieš 1 mėn.)

PupuMama parašė:
    Kas turit columbia kombius kaip jus rengiate juos po juo? Nu blemba taip nusivyliau jais, o pirkau pirma karta abiem dukroms. Mazoji pastoviai susalusi grizta, nors…

Oho, kiek prirengiat 🙄 gal tikrai neorginalus kombis pasitaikė...
    Aš saviškį kol dar čia pora laipsnių minuso, tai rengiu bodis ilgom rankovėm, pėdkelnės ir tokį labai lengvą megztuką aukštu kaklu/golfą. Tada kombis,batai, kepurė, šalikas, pirštinės. Va pirštinių reiks geresnių pasidairyt, nes turiu megztas iš kažkokio turgelio, mano mama nupirkus. Tai kai paleidžiu po pusnis pabraidyt, tai jis puola sniegą minkyt, atsisėda ir ten kapstos,tai sušlampa rankos ir šala... O daugiau tai visas šiltutis būna. Bet ir FB skaičiau, kad mamos labai skundžias Columbia, kad peršlampa, kad šąla, bet mums kažkaip viskas ok.

10. 2019.01.20 09:50 (prieš 1 mėn.)

Mes naudojam merino vilnos rūbus po kombiu - bodžiuką, kelnytes, kojinytes, kepurę. Labai pasiteisina, kai šalta šildo, kai karšta leidžia odai kvėpuot. Pabandykit.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras