2017 m. Liepos m. Mamukai :) (Archyvas iki 2018.12.10)

1. 2018.02.08 17:30 (prieš 1 m.)

Anna Maria parašė:
    Dziaugiames jei miega??? jau ilgiau Ieva miega? Man jau stoga rauna tie miegai po 30min..kas 2h..per diena 4miegai..o jei anksciau nubunda tai ir 5 gaunas.. Nu bepr…

Mano irgi miega po 30 min. ir
    tada kaip laikrodukas keliasi, bet jei tai pietų miegas, tai aš jį ant rankų vėl užsupuoju, kad bent valandą pamiegotų....

2. Grantas 9 m. 2 mėn.

2018.02.08 17:42 (prieš 1 m.)

Noriu pasidalinti savo baimemis, mano mergyte kazkaip mazai kalba, neguguoja, negaliu sakyti, kad ji visai nekalba, kalba daugiau balsemis istestomis, pacypauja, bet lyginu su pirmagimiu nu nieko panasaus, kartais burzgia skleisdama garsus, kartais kazka islemena, bet mano galva per retai, kad girdi gerai tai tikrai zinau, visada atsisuka i garsa ir tt, prasysiu turbut siuntimo pas neurologe, siandien mane juodos mintys kamuoja, nes pati susirgau, sloga iki keliu, gerkle skauda, belekaip blogai jauciuosi, tai dabar edu save del sito visa diena...

3. 9 m. 7 mėn.

2018.02.08 17:48 (prieš 1 m.)

uggnne parašė:
    Noriu pasidalinti savo baimemis, mano mergyte kazkaip mazai kalba, neguguoja, negaliu sakyti, kad ji visai nekalba, kalba daugiau balsemis istestomis, pacypauja, be…

O jus norit kad jau kalbetu? :)) ir visi vaikai skirtingi. Nelyginkit. As sunerimciau tada, jeigu vaikas nesisypso,neguguoja, netaria balsiu. Jeigu visa tai daro,ieskote be reikalo vaikui ligu

2
  4. Grantas 9 m. 2 mėn.

2018.02.08 17:51 (prieš 1 m.)

Zirzė parašė:
    O jus norit kad jau kalbetu? :)) ir visi vaikai skirtingi. Nelyginkit. As sunerimciau tada, jeigu vaikas nesisypso,neguguoja, netaria balsiu. Jeigu visa tai daro,ie…

Tame ir esme kad ji neguguoja, tikrai. Balsem kalba, bet nu retai ji kazkaip kalba, del sypsojimosi tai sypsos daznai istisai, pakalbinta visada, niurkoma balsu, bet kai cia mamytes raso kad jau skiemenis sako, o mano neguguoja, man paranoja prasidejo..

5. 9 m. 7 mėn.

2018.02.08 17:59 (prieš 1 m.)

uggnne parašė:
    Tame ir esme kad ji neguguoja, tikrai. Balsem kalba, bet nu retai ji kazkaip kalba, del sypsojimosi tai sypsos daznai istisai, pakalbinta visada, niurkoma balsu, be…

O anksciau gugavo?
    Bet raset,kad ji burzgia,kartais kazka savo kalba islemena. As manau,kad jai tikrai viskas gerai

Va mano kaimynes mergaite, dabar jai greit 3m bus, bet budama puses metu ar net 9men nesisypsojo visai, jokiu garsu neleisdavo apart rekimo ir klykimo (kai ji verkdavo,visi aplinkui namuose girdedavo) :)) tai as jai tuomet sakiau kad kazkas negerai. Aisku taip ir buvo. Bet jusu atveju manau,tikrai viskas gerai. Mano mazylis nei birbia nei burzgia, kartais niania pasako. Pries dvi dienas va kalbejo,o siandien visai negirdejau :)) tai nereiskia kad kazkas negerai. Bet aisku,jeigu norit but ramesne,pakalbekit su gydytoja.

6. 2018.02.08 18:00 (prieš 1 m.)

uggnne parašė:
    Tame ir esme kad ji neguguoja, tikrai. Balsem kalba, bet nu retai ji kazkaip kalba, del sypsojimosi tai sypsos daznai istisai, pakalbinta visada, niurkoma balsu, be…

Mūsų irgi neguguoja, labai retai būna ba ma ir panašūs garsai, bet daug šypsosi, kartais ir pasijuokia. Vaikščiojom į mankštas, ten buvo tuo pačiu ir logopedo konsultacija, tai sakė normali raida tokiame amžiuje. Sakė svarbiausia kad reaguoja - šypsosi, klausosi kalbinamas ir pan.

7. 6 m. 10 mėn.

2018.02.08 18:00 (prieš 1 m.)

Anna Maria parašė:
    Dziaugiames jei miega??? jau ilgiau Ieva miega? Man jau stoga rauna tie miegai po 30min..kas 2h..per diena 4miegai..o jei anksciau nubunda tai ir 5 gaunas.. Nu bepr…

O abu dantys isdygo? Gal jie blasko.
    O nakti visa ismiega?
    As net valanda turejau sau ? kai dvi paras atnesiojau non stop tai jauciuosi kaip po spa ???

Miegojo belekaip sias paras, bet va ner temp ir vaikas sugryzo, bet dar nesu macius 37,3 o vaikas kaip lapas. Vakar taip prastai buvo galvojau kazkas jau bus, bet va nukrito ir vsio.

8. 9 m. 7 mėn.

2018.02.08 18:02 (prieš 1 m.)

Kaboom parašė:
    Mūsų irgi neguguoja, labai retai būna ba ma ir panašūs garsai, bet daug šypsosi, kartais ir pasijuokia. Vaikščiojom į mankštas, ten buvo tuo pačiu ir logopedo konsu…

Va va, svarbiausia yra tas socialinis bendravimas. Manes gydytoja pamenu kazkuriuo metu klause,ar sypsosi kai kalbinu. Reiskia vaikas reaguoja ir taip parodo reakcija

9. Jokūbas 1 m. 11 mėn.
    Motiejus 8 m. 2 mėn.
    Linėja 11 m. 5 mėn.

2018.02.08 18:04 (prieš 1 m.)

uggnne parašė:
    Noriu pasidalinti savo baimemis, mano mergyte kazkaip mazai kalba, neguguoja, negaliu sakyti, kad ji visai nekalba, kalba daugiau balsemis istestomis, pacypauja, be…

O kodel save edi? Kad susirgai? O turejai galimybe rinktis sirgti ar ne? Is kitos puses visi tie sirgimai dresuoja, treniruoja ir stiprina imunine sistema, net jei vaikas tik sale buna. Lygu nei vienas neisvengs, bet jei gyvens steriliame pasaulyje veliau bus sunku darzelyje, mokykloje ar seip kur tarp zmoniu. Taigi nereikia save griauzti, reikia sveikti

10. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.02.08 18:05 (prieš 1 m.)

uggnne parašė:

Na mano sako skiemenis, bet manau kad tikrai anksti. Gugavo išvis tik poros mėnesių, nuo trijų pradėjo savo kalba varyti, o dabar skiemenimis, bet būna tylesnių dienų. Bet vyras mano jau nuo devynių mėnesių kalbėjo. Metukų jau klausinėjo kodėl. O draugės vaikas 1,2 mėn sako porą skiemenų, bet ji nepergyvena. Viskas savo laiku.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.