2017 m. Liepos m. Mamukai :) (Archyvas iki 2018.12.10)

1. 2018.02.10 14:36 (prieš 1 m.)

Balloon parašė:
    Sveikinimai! Saunuole

Aciukas!

Misija parašė:
    O taip, kaip gi prie kompo neatsistosi ? Musiskis net dreba pamates, bet kol kas net pilvo neatkelia guledamas?

Jauciu kad musu kompo klavietura greitai liks be raidziu-klavieturos

hmmm, matau mamytes eina kalba apie grikius as kazkada padariau tai gavos kazkokie kaip klijai kieti ir nevalge, paciai paragavus net neskanu buvo. Kaip ruosiat grikius? ;)

2. 2 m. 9 mėn.

2018.02.10 14:53 (prieš 1 m.)

Mille parašė:
    Tos pacios mamuko yra,duodu grikiai+ryziai+kvieciai. As iprastai mp po maisto nebeduodu jau koki menesi,nes pamaciau,kad tiesiog neima. Nebent tikrai mazai suvalgo,…

na jei negertu po maisto mp ir neduociau bet labai noriai geriam ziuresim ar dar gers mp kai ivesiu vandenuka.tai gal man pabandyt siandien tiesiog sumaisyt ir virt grikius su mamuko ryziais gal geriau valgys o jus vienus grikius esat davusi?

3. 2018.02.10 16:08 (prieš 1 m.)

Mille parašė:
    Tik nesiparinkit. Man visi sakydavo,kad kaip taip velai vaikas eina gult,cia rekia ji migdyt anksciau ir t.t. Eidavo iki 7 men miegot nakciai 23-24 val. Aisku bandz…

Aciu,stengsimes labiau pasitiket vaiku
    ???

4. Pustazandis 1 m. 11 mėn.

2018.02.10 19:13 (prieš 1 m.)

Reda_a parašė:
    na jei negertu po maisto mp ir neduociau bet labai noriai geriam ziuresim ar dar gers mp kai ivesiu vandenuka.tai gal man pabandyt siandien tiesiog sumaisyt ir v…

Esu. Vienu isvis nevalgo,spjaudosi,raukosi ir ziaukcioja??

5. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.02.10 23:38 (prieš 1 m.)

Reda_a parašė:
    na jei negertu po maisto mp ir neduociau bet labai noriai geriam ziuresim ar dar gers mp kai ivesiu vandenuka.tai gal man pabandyt siandien tiesiog sumaisyt ir v…

Mano panele vandens visiskai atsisako.Ignoruoja gertuve net i rankytes neima.Jau 2sav siulau tai gal kelis laselius ragavo ir viskas.

6. Liucija 1 m. 10 mėn.
    Liepa 7 m. 1 mėn.

2018.02.11 01:34 (prieš 1 m.)

Noriu paklausti tų mamyčių, kurios maitina savo 6-7 mėn. mažylius iš buteliukų, kiek maždaug mp ar pm išgeria mažyliai pradėjus primaitinimą?

1
  7. 2 m. 9 mėn.

2018.02.11 01:57 (prieš 1 m.)

Mille parašė:
    Esu. Vienu isvis nevalgo,spjaudosi,raukosi ir ziaukcioja??

gal galit parasyt kokios tai firmos grikiai?

8. 2 m. 9 mėn.

2018.02.11 02:01 (prieš 1 m.)

Miaška parašė:
    Mano panele vandens visiskai atsisako.Ignoruoja gertuve net i rankytes neima.Jau 2sav siulau tai gal kelis laselius ragavo ir viskas.

as labai tikiuosi kad gertuves neatsisakysim tai maitinat mp po maisto? mes tai neimam i rankas kieto maisto maitintuvo tai nzn kas su gertuve laukia...

9. 2018.02.11 05:42 (prieš 1 m.)

VaidaK parašė:
    Noriu paklausti tų mamyčių, kurios maitina savo 6-7 mėn. mažylius iš buteliukų, kiek maždaug mp ar pm išgeria mažyliai pradėjus primaitinimą?

Atsikėlus ryte 240ml ir prieš naktinį miegelį 240ml. Būna išimčių kad jai kažkur išvykstame dažniau valgo pm.

10. 8 m. 2 mėn.

2018.02.11 05:48 (prieš 1 m.)

auksellis parašė:
    Atsikėlus ryte 240ml ir prieš naktinį miegelį 240ml. Būna išimčių kad jai kažkur išvykstame dažniau valgo pm.

Pas mus tiek pat dabar suvalgo: buteliuka pm 240ml isgeria pries nakties miega ir 240ml ryte apie 5val. Dienos metu daugiau pm nebegeria, nebent retkarciais jei kazkur vaziuojam. Bet stengiuosi ir keliaujant pasiruosti kosytes i termosa

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.