2017 m. Liepos m. Mamukai :)

Komentuoti
  1. 2018.03.13 20:21 (prieš 9 mėn.)

Tomita parašė:
    O aš pasodinu ją į gultuką,prisegu,pasistatau vonioje taip kad ji mane matytų ir turškiuosi ramiai. Patinka jai stebėti

O geras vaikas, as gultuka pardaviau, nes egzorcizmas i ji pasodint jau pora menesiu.. Apie maudynes kol vaikas budrauja - is fantastikos skyriaus man

2
  2. 6 m. 3 mėn.

2018.03.13 20:24 (prieš 9 mėn.)

Tomita parašė:
    O aš pasodinu ją į gultuką,prisegu,pasistatau vonioje taip kad ji mane matytų ir turškiuosi ramiai. Patinka jai stebėti

Man jau teko pamirst tokia taktika, visad vakare nusiprausiu, galva isiplaunu, bet siandien teko kitaip suktis, ji visa diena labai nerami, gal pagaliau antras dantis islys, nes vienas jau menesi burnoj svencia ?

3. 2018.03.13 21:00 (prieš 9 mėn.)

Tomita parašė:

As irgi taip pat

4. Una Šiaurė 1 m. 5 mėn.

2018.03.13 21:43 (prieš 9 mėn.)

Tomita parašė:

Manoji jau išlipa net kai prisegu, moka jau išsivaduoti. Tai vieną kartą tįsausi maitinimo kėdutę į vonią Toje dar šiek tiek pasėdi.

5. Una Šiaurė 1 m. 5 mėn.

2018.03.13 21:45 (prieš 9 mėn.)

CCandy parašė:
    7 men 8300g 73 cm. Bet tiesa sakant ugis mane biskuti neramina pagal lenteles lb auksta...

Manoji tokio ūgio, o sveria vos virš 7 kg. Tikrai nepergyvenkite dėl tokių smulkmenų.

6. 2018.03.13 22:39 (prieš 9 mėn.)

IngridV parašė:
    Manoji tokio ūgio, o sveria vos virš 7 kg. Tikrai nepergyvenkite dėl tokių smulkmenų.

Aiskutis, nepergyvenu bet biskiuka pagalvoju. As neauksta 1.69 , vyras aukstokas 1.85. Bet va vyro sese auksta 42 ismera batu ir apie 1.9 tai vyras pajuokauja kad musiske bus krepsininke , nors man nejuokinga

1
  7. 2018.03.14 06:32 (prieš 9 mėn.)

Tomita parašė:

Matai, mes jau gultuka pardavem. Iki tol taip irgi darydavau.

8. 2018.03.14 06:35 (prieš 9 mėn.)

IngridV parašė:
    Manoji jau išlipa net kai prisegu, moka jau išsivaduoti. Tai vieną kartą tįsausi maitinimo kėdutę į vonią Toje dar šiek tiek pasėdi.

Teisingai... gi dar maitinimo kedute, jeigu ka.
    Ugio nezinau, bet bus virs 68 cm (tiek buvo sausio pr.), o sveria apie 8.5 kg

9. Pustazandis 1 m. 5 mėn.

2018.03.14 14:40 (prieš 9 mėn.)

Terax parašė:
    Mamos kiek sveria jusu leliai ir kokie ugiai?

10,6 kg,78 cm. 8 men duomenys

10. 2018.03.14 21:22 (prieš 9 mėn.)

Maniškis 7 mėn 71.5 cm ir 8kg. Aš esu viena kart plovis galva nusinešusi gultukas tai tokia paniką vaikui prasidėjo kad šakės...poto nenuraminau visai reke ištisai tas rankšluostis turbūt ji blaske...žodžiu mamos neatpažino tai nuraminti tik su krutim...poto bijojau jau neštis...bet dabar gal paprotingeko ir neverktu...reiks kada vėl išbandyti

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras