2017 m. Liepos m. Mamukai :)

Komentuoti
  1. Sūnelis Dominykas 1 m. 4 mėn.

2018.09.20 16:41 (prieš 2 mėn.)

Pas mus 10 ir 3 kruminiai vienu kartu. Sianakt pakilo temp. iki 39,8 ryte po vibrucolio 38,7 bet daugiau nieko nedaviau nes vaziavom pas gydytoja. Tai paskyre paracetamolio ir ibuprofeno. Sako nuo dantu tokios aukstos tem. neturetu but. Bet kraujas dar nieko nerodo, jokiu kitu pozymiu isskyrus kad vangus, irzlus ir nelaimingas o mamai sirdi skauda. Ryt jei temp. nenukris darys vel tyrimus.

2. Una Šiaurė 1 m. 5 mėn.

2018.09.20 17:27 (prieš 2 mėn.)

As-tukas parašė:
    Pas mus 10 ir 3 kruminiai vienu kartu. Sianakt pakilo temp. iki 39,8 ryte po vibrucolio 38,7 bet daugiau nieko nedaviau nes vaziavom pas gydytoja. Tai paskyre parac…

Na Unai buvo du kartus tokia temperatūra, po kurios išlindo dantys. Bet gal sutapimas. Man daktarė sakė, kad gali büti tokia aukšta dėl dantų.

1
  3. Sūnelis Dominykas 1 m. 4 mėn.

2018.09.20 17:35 (prieš 2 mėn.)

IngridV parašė:
    Na Unai buvo du kartus tokia temperatūra, po kurios išlindo dantys. Bet gal sutapimas. Man daktarė sakė, kad gali büti tokia aukšta dėl dantų.

Reikia tiketis, kad O kad ten viskas baisiai istine ir paburke tai ir as matau ir gydytoja mate. Nevalgo nieko tik piena geria ir tai vos vos. Jogurtas ir tinka bet vos 3-4 saukstukai. O ir siaip jis kaip jusu Una ne is tu kurie maista megsta

4. Jokūbas 1 m. 4 mėn.
    Motiejus 7 m. 8 mėn.
    Linėja 10 m. 11 mėn.

2018.09.21 09:52 (prieš 2 mėn.)

Senokai nieko nerasiau, bet vis paskaitineju. Pas mus jau 10 dantuku. Baisiai neskuba, bet va du kruminius jau isdaigino. Buvo para kazkur tempa virs 39, bet daugiau nieko. Ai na ir slogyte siokia tokia turim. Ryte buna po piet jau nebe. Einam I darzeli, pagaliau ikalbejau aukletoju kad mums reikia maitinimo. Tai trecia diena jau, iki siandien sekesi neblogai valgyti, tikiuosi siandien irgi. Nors mano vaikis (3*ptfu) apetytu nesiskundzia. Paciam darzelyje kaip ir viskas ok, grupeje jau apsiprato. Paliekamas greit nurimsta. Na su lauku sunkiau, nes neretai tingi vaiksciuoti(realiai daugiau pavargsta), tai nupirkom paprasta skietuka, kad aukletojoms nesioti nereiketu tai buna ir uzmiega lauke Su dienotvarke baigia apsiprasti. Jau daug lengviau ryte keliasi, ilgiau isbuna iki pietu nemiegojes. Dziaugiuosi ir tikiuosi kad taip ir toliau eis geryn siandien jau pats mane I grupe vede, kazka kalbejo, jauciu valgyti norejo. Bet pamates aukletoja paleisti manes nenorejo. Bet greit nurimo

5. Una Šiaurė 1 m. 5 mėn.

2018.09.21 09:55 (prieš 2 mėn.)

[email protected] parašė:
    Senokai nieko nerasiau, bet vis paskaitineju. Pas mus jau 10 dantuku. Baisiai neskuba, bet va du kruminius jau isdaigino. Buvo para kazkur tempa virs 39, bet daugia…

Na tai šauniai vaikas tvarkosi o dėl darželio grafiko - vaikai gali miegoti, kada nori?

6. Jokūbas 1 m. 4 mėn.
    Motiejus 7 m. 8 mėn.
    Linėja 10 m. 11 mėn.

2018.09.21 13:25 (prieš 2 mėn.)

IngridV parašė:
    Na tai šauniai vaikas tvarkosi o dėl darželio grafiko - vaikai gali miegoti, kada nori?

Seip ne, jie eina miegoti po pietu, apie 12:20. Apie 11 val hie eina I kiema. Tai kiek maciau po vasaros ne vienas mano ant zemes klupinejo miego noredamas bet isivaziuoja jie visi po truputi apsipranta prie ritmo.
    Mes einam jau dvi savaites. Tai pirma savaite vedziau 9 pasiimdavau 11. Sia savaite treciadieni nuvedziau 8 pasiemiau 11, na o paskutines dvi dienas nuvedziau 8 pasiemiau po 12:10 man bent pasirode, kad kai pradejo valgyti darzelyje nebetaip stresuoja ten einant

7. 2018.09.22 10:36 (prieš 2 mėn.)

Maximose XXX -50% žaislams, knygoms ir daugeliui pramoninių prekių, gal reikia kam ko nors 😉 Vyras prigriebė mega blocks ir knygučių, tai su nuolaida visai apsimoka..

2
  8. Una Šiaurė 1 m. 5 mėn.

2018.09.22 12:43 (prieš 2 mėn.)

olly530 parašė:
    Maximose XXX -50% žaislams, knygoms ir daugeliui pramoninių prekių, gal reikia kam ko nors 😉 Vyras prigriebė mega blocks ir knygučių, tai su nuolaida visai apsimoka…

Ooo, reikes nueiti knyguciu paziureti, aciu! Mes siryt buvom pirma karta teatre - sokio spektaklyje. Tai suzinojau apie savo vaika, kad nedrasi yra atrodo zaidimu aikstelese eina su vaikais bendrauti, bet va susirinko daug vienoj patalpoj ir stovi ji i mama isikibus isdrasejo veliau, i pabaiga, bet mamos vis pasidairydavo.

9. 5 sav. 3 d.
    Ričardas 12 m. 7 mėn.
    Markas 14 m. 1 mėn.

2018.09.23 13:17 (prieš 2 mėn.)

IngridV parašė:
    Ooo, reikes nueiti knyguciu paziureti, aciu! Mes siryt buvom pirma karta teatre - sokio spektaklyje. Tai suzinojau apie savo vaika, kad nedrasi yra atrodo zaidim…

Saunu i koki spektakli ejote?As kaip tik siandien galvojau gal jau idomu butu vaikui

10. Una Šiaurė 1 m. 5 mėn.

2018.09.23 14:22 (prieš 2 mėn.)

Miaška parašė:
    Saunu i koki spektakli ejote?As kaip tik siandien galvojau gal jau idomu butu vaikui

Šokio spektaklis skirtas vaikams 0-3 metų amžiaus. Šoko moteris su juostomis, lankais, kamuoliais, pagal klasikinę muziką, na su tokiais akrobatikos elementais. Vyko menų spaustuvėje. Tarpuose pasikviesdavo visus vaikus ateiti ir jie patys galėjo duotis su visu rekvizitu Dėmesį beje puikiai laikė visi vaikai.

Ir pavyko iš maksimos knygų gausos vakar išrinkti knygelę Unai naują, labai patiko ir man, ir jai Kainavo su nuolaida 4 eurai, užėjau į Vagos knygyną dar pasodairyti, ten tokia pati apie 9 eurus.

4
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras