2017 m. Liepos m. Mamukai :)

Komentuoti
  1. 2 m. 3 mėn.

2018.10.21 01:44 (prieš 3 sav.)

Nej@ parašė:
    Visiškai negeria nieko vietoje mp. Bandžiau duoti karvės pieną, bet jam nepatiko, todėl nieko neduodu

tai jei neduodat mp, mazius noriai geria vandenuka vietoj pienuko?🙂 oi musiskio tai taip neapgausi gali duot bet ka atsigert, bet ateis laikas kai nores pienuko ir viskas😁

2. 2 m. 3 mėn.

2018.10.21 01:48 (prieš 3 sav.)

Nej@ parašė:
    Visiškai negeria nieko vietoje mp. Bandžiau duoti karvės pieną, bet jam nepatiko, todėl nieko neduodu

mes neesam gere karves pieno, as tik ji pylu verdant koses ar darant kiausiniene.

3. 2018.10.21 08:24 (prieš 3 sav.)

Mama 2015 parašė:
    Sveikos, senai cia reiskiausi. Visai forumus apleidau. Nera kada net pasiskaityt.
    Ateinu patarimo nes jau nebezinau ka daryt.

Mūsiškė irgi pati neužmiega, dažniausiai po visų miego ritualų supam ant rankų. Tai irgi pradeda nepatikti, bet paguldžius į tuščią lovytę, ji ten tiek veiklos susiranda. Tai supu per prievartą, paskutiniu metu beveik kaskart su ašarom, kad reikia miegoti. Dabar naktį miega prastai, bet apžiūrėjau, kad dygsta iltiniai. Bandau naudoti dentokind, bet ji reikia reguliariai naudoti. Pažiūrėsiu gal ir miegas naktį pagerės. Mano sesės vaikas labai blogai miegojo nuo kūdikystės, tai ji pradėjo naudoti dormikind. Jį irgi reikia reguliariai naudoti, kad būtų poveikis. Aš dar būna, jei prastai miega, jei leidžiasi pasiguldau ant savęs ir miega. Pavargstu, bet tikiuosi, kad tai laikina.

4. Jokūbas 1 m. 4 mėn.
    Motiejus 7 m. 7 mėn.
    Linėja 10 m. 10 mėn.

2018.10.21 11:12 (prieš 3 sav.)

Mama 2015 parašė:
    Sveikos, senai cia reiskiausi. Visai forumus apleidau. Nera kada net pasiskaityt.
    Ateinu patarimo nes jau nebezinau ka daryt.

O kiek kartų pietų miega? Man su miegu kažkaip daržely padėjo. Anksčiau uzmygdavo arba prie papo arba supomas. Darželyje jo niekas nė supa, bet jis taip nuvargdavo iki pietų miego kad pats uzmygdavo. Namie dabar nakčiai paguldau į lovytė, turi tokią muzikele ant lovytės kur paveiksliukus ant lubų projektuoja. Tai įsijungia pats, būna žiūrint ir užmiega, būna duodasi lovyteje, bet tada aš garsiai jam skaitau kokia savo knygą arba broliui prie to pačio pasaka skaitau ir užmiega. Pietų einam miegoti panašių laiku kaip ir darželyje. Tai arba užmiega arba irgi paskaitau. Dabar savaite sirgo, tikiuosi labai neissimuso is ritmo, nes kartais vėliau eina pietų, kartais anksčiau nei darželyje.
    O patarti tai tik kantrybės. Turit apsispręsti kaip norit daryti ir taip daryti. Na pvz jei nuspręsti mygdyti lovyteje, taip ir darykit, kad ir verks, ar žais lovyteje, bet ne imkit ir nesupkit. Ir valandas reikėtų nustatyti kada mygdyti. Na pvz 21 val turi būti jau lovoje, tai kas vakarą tokiu laiku ir guldyti išjungti šviesas, išjungti tame kambaryje telieka. Na palikti gal naktinė lempele ar kokį grojanti mygtuką. Iš pradžių gali ir nepatikti, priešintis, šaukti. Bet jei nenusileisit, supras kad kitaip nebus. Bet jei bent kartą nusileisit, žinos kaip galima bus paveikti jus.

Reda_a parašė:
    tai jei neduodat mp, mazius noriai geria vandenuka vietoj pienuko?🙂 oi musiskio tai taip neapgausi gali duot bet ka atsigert, bet ateis laikas kai nores pienuko ir …

Ispradziu naktį nuo gertuve susinervindavo, jei naktį duodavau. Bet kaskart guldydama vis parodydavo ir dabar rodau kad čia gertuve su vandeniu jei nori gerti. Na ir po kurio laiko susitaikė kad papo nebebus ir gertuve dabar jau tinka.

Reda_a parašė:
    mes neesam gere karves pieno, as tik ji pylu verdant koses ar darant kiausiniene.

Mano irgi nelabai mėgsta, atsigerti tik kai aš pati geriu na arba taip irgi į košę arba omletą darant.

5. Mažylė 1 m. 4 mėn.
    Brangenybe 3 m. 4 d.

2018.10.21 23:45 (prieš 3 sav.)

taigaa parašė:
    Mūsiškė irgi pati neužmiega, dažniausiai po visų miego ritualų supam ant rankų. Tai irgi pradeda nepatikti, bet paguldžius į tuščią lovytę, ji ten tiek veiklos susi…

Na dabar atrodo kad dantukai kolkas jokie nesikala bet viestiek nerami. Ant ranku supti neimanoma isvis. Tai tik vezimas gelbsti labai. Pavazineju 15-20min ir uzmiega. Nakti pabunda ir vel turiu detis i vezima ir veziot kol vel uzmiega .

6. Mažylė 1 m. 4 mėn.
    Brangenybe 3 m. 4 d.

2018.10.21 23:50 (prieš 3 sav.)

Nej@ parašė:
    O kiek kartų pietų miega? Man su miegu kažkaip daržely padėjo. Anksčiau uzmygdavo arba prie papo arba supomas. Darželyje jo niekas nė supa, bet jis taip nuvargdavo …

I darzeli mes dar neinam. Miega viena karta jau senokai , miega apie 2val dazniausia. Bandziau ir paguldyt tiesiog i lovyte bet ji duodas tada verkia bet nemiega. Galiausiai paimu ir supu nes uzsiklyktu o rigdyt nenoriu.
    Atrodo kad nera iseities jokios

7. 2018.10.22 13:12 (prieš 3 sav.)

Mama 2015 parašė:
    Na dabar atrodo kad dantukai kolkas jokie nesikala bet viestiek nerami. Ant ranku supti neimanoma isvis. Tai tik vezimas gelbsti labai. Pavazineju 15-20min ir uzmie…

Įsivaizduoju, kaip jūs pavargote, bet matyt, kad tikrai padės tik kantrybė ir reikės laukti, kol išaugs. Sesės vaikas visada labai blogai, buvo daug naktų, kai kilo kone kas valandą, būdavo, kad pusantrų metų, o miegodavo tik ant jos. Palaipsniui gerėja ir jiems, kaip minėjau padeda tas dormikind. Beje, maniškė irgi pradeda kovoti prieš miegą ir jau kai imu supti, riečiasi, verkia, bet stipriai laikau ir supu. Kartais pavyksta, nevirkdau, jei greitai nenusiramina, dedu į lovytę, ten ji pasimala, darkart paskaitom knygučių ir vėl imu supti per prievartą ir galiausiai kažkada įveikiu. Pakeisti jų įpročius sunku ir nepatinka man virkdyti, bet ašarų neišvengsi, nes jie nieko nenori daryti. Šiuo metu ir migdant, ir valant dantis, ir plaunant galvą verkia, bet juk reikia.

8. 2018.10.23 12:36 (prieš 3 sav.)

Aš irg su pavydu skaitau, klausausi istorijų, kaip vaikas, atėjus jo miegelio laikui, ramiai atsigula ir užmiega. Maniškis kaip šašlykas malasi, sukasi, sėdasi, vėl gulasi ir vėl iš naujo. Ir taip gali visą pusvalandį. Ir nu atrodo gi matau, kad pavarges, kad jei tik nurimęs pagulėtų 5 min., tai jau ir fsio, užmigtų. Tai, būna, apkabinu ir palaikau truputį, neleidžiu maltis, kad greičiau nurimtų. Tai rėkia tada, protestuoja. Paleidžiu ir vėl iš naujo...

9. 2018.10.23 13:16 (prieš 3 sav.)

ieva6891 parašė:
    Aš irg su pavydu skaitau, klausausi istorijų, kaip vaikas, atėjus jo miegelio laikui, ramiai atsigula ir užmiega. Maniškis kaip šašlykas malasi, sukasi, sėdasi, vėl…

Mum buvo metas, dabar deja su (.) uzmiega vel,bet planuoju vel bandyt keist sita reikala.......kai uzmigdavo pati ir maldavos..buna pasitaiko dar kartais, tai turbut nu tiesiog jiem reik issimalt kartais;D

tai as pamaitindavau kokia val pries miega, kokios koses ir pan.. tada eidavom gult, ir nenoredavo (.) arba biski atsigerdavo dar ir tada maldavos... su pagalvem zaizdavo, krisdavo ant ju, ropodavo prie lovos kampo prie komodeles ziuret kas ten ant jos padeta- as uz kojyciu orisitraukdavau atgal ir ji vel ir vel ir vel- zodziu apie pusval budavo veiksmo... o jis vis ilgeliau pakritus guledavo. tai ant pagalves tai siaip, na ir kai jau pavargdavo ir ilgeliau paguledavo, mazdaug ne sekunde svi, o kokias keturias penkias (skmaba juokingai 'daug' 😂) as tada gulinciai glostydavau kasydavau nugara... kartais atsistodavo duodavos ir vel, o galu gale uzglostydavau uzkasydavau

siaip dar pastebejau MUM veikia, nors kitur raso ale pries miega ramiai reiktu but, pries miega 'pasportuot' - ant lovos svetainej turim dyyyydele pagalve kieta (lovos atramine) tai as padedu ja vidury lovos ir raginu ja lipt per ja kitam gale padejus kaladele ar kortele kokia ir taip gainioju pirmyn atgal poto biski duodu pazaist vel atimu vel gainioju ir poto lovoj nebesiduoda, tada einam ijungiu whitenoise pakeiciu pampi ir miegot. jei (.) tai per 5min luzta, jei be jo gal irgi padetu greiciau nulauzt...

zodziu tokios patirtys pamastymam gal pabandykit gal kazkas suveiks ir jum

10. Jokūbas 1 m. 4 mėn.
    Motiejus 7 m. 7 mėn.
    Linėja 10 m. 10 mėn.

2018.10.23 13:45 (prieš 3 sav.)

ieva6891 parašė:
    Aš irg su pavydu skaitau, klausausi istorijų, kaip vaikas, atėjus jo miegelio laikui, ramiai atsigula ir užmiega. Maniškis kaip šašlykas malasi, sukasi, sėdasi, vėl…

Na mano irgi būna duodasi lovytė, būna ir valanda kokia. Bet aš karts nuo karto pasakau gultis, tada atsigula ir vėl keliasi. Tuo tarpu tiesiog skaitau. Kai būna pavargęs labai net nereikia maltis, jei ne, tada būna pasizaidzia bet iš lovytės neimu ir nesupu, nes kitaip vėl pradėtų rekauti ir triukšmauti, kad iš lovytės paimtume.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras