2017 m. Liepos m. Mamukai :) (Archyvas iki 2018.12.10)

1. 2018.10.23 19:41 (prieš 6 mėn.)

Labas vakaras mamytes! Tikriausiai visoms kyla klausimas, o kas ji tokia.. jeigu nesupyksite, trumpa priesistore. Labai senai, turbut daugiau nei pries puse metu, karts nuo karto pasidalindavau patirtim, taip pat ieskodavau ats i rupimus klausimus. Taciau sudauziau tel.,visi slapt dingo, nieko nepavyko atkurti, zodziu pasaka be galo, bet netycia stalciuje radau visus uzrasus, taiva.. galejau prisijungti, gaila, po ilgo laiko. Taciau noriu paklausti, ar priimsite mane i savo rata? Nzn kokios jusu taisykles siai dienai, labai daug nesireiskiu, nes turiu labai aktyvia dukra, tai tik speju kavos isgerti, bet gal kartais butu galima kazko paklausti jusu, reikalui esant?

1
  2. 2018.10.23 20:17 (prieš 6 mėn.)

Simonske parašė:
    Labas vakaras mamytes! Tikriausiai visoms kyla klausimas, o kas ji tokia.. jeigu nesupyksite, trumpa priesistore. Labai senai, turbut daugiau nei pries puse metu, k…

Kaip per klausimai, forumas juk tam ir yra 👍👋 Smagu augti drauge 😉

2
  3. 2018.10.23 23:38 (prieš 6 mėn.)

olly530 parašė:
    Kaip per klausimai, forumas juk tam ir yra 👍👋 Smagu augti drauge 😉

Dekoju uz priemima!🌹🤗 Tikiuosi kitos taip pat nesupyks 🎀

4. 2018.10.24 13:06 (prieš 6 mėn.)

Simonske parašė:
    Dekoju uz priemima!🌹🤗 Tikiuosi kitos taip pat nesupyks 🎀

🤗 sveika sugrizus, 🌹 tikrai niekas nepyksta cia, o atvirksciai laukiam klausimu, patarimu, istoriju, nuotrauku, naudingos info ir pan 😊

1
  5. Grantas 9 m. 1 mėn.

2018.10.24 14:20 (prieš 6 mėn.)

Siandien buvom pas gydytoja, 1.3 metu vizitui. Tai 85cm ir 11.9 kg, gavom mmr skiepa, taip jo bijojau, nzn ko tiketis cia dabar, nes ji siaip i visus daug maz reagavo pakilusia temp, arba irzlumu arba verkimu..

6. 2018.10.24 14:31 (prieš 6 mėn.)

uggnne parašė:
    Siandien buvom pas gydytoja, 1.3 metu vizitui. Tai 85cm ir 11.9 kg, gavom mmr skiepa, taip jo bijojau, nzn ko tiketis cia dabar, nes ji siaip i visus daug maz reaga…

Oho kokia auksta panele. Manoskis mmr gavo praejusia savaite. Tai mane ispejo jog po savaites gali pakilti temp. O po 10-14 isberti gali gali ir nieko nebuti. Kadangi savaite buvo vakar tai temp. nera nei siandien nei vakar. Linkiu ir jums issisukti lengvai nuo sio šlykštuklo skiepo

7. 2018.10.24 14:46 (prieš 6 mėn.)

Ghostflower parašė:
    Mum buvo metas, dabar deja su (.) uzmiega vel,bet planuoju vel bandyt keist sita reikala.......kai uzmigdavo pati ir maldavos..buna pasitaiko dar kartais, tai turbu…

Mane tai labiausiai erzina tas gulėjimas lovoj ir laukimas, kada jis užmigs... :-D Atrodo, krūvą darbų padaryčiau, o jis malas sau smagiai. Tikrai gal nenuvargsta per dieną. Šiaip labai jaučiasi, jeigu į lauką neišeinam...

8. 2018.10.24 14:49 (prieš 6 mėn.)

[email protected] parašė:
    Na mano irgi būna duodasi lovytė, būna ir valanda kokia. Bet aš karts nuo karto pasakau gultis, tada atsigula ir vėl keliasi. Tuo tarpu tiesiog skaitau. Kai būna pa…

Mistika. Maniškio nemiegančio į lovytę neįkelsi niekaip. Rėkia, spardosi, riečiasi. Išimtis - jei vyresnysis brolis įlipa ten, tada jau reik ir mažiui. O jei dar šviesa kambary degtų, tai išvis niekad neužmigtų. Mums turi būt tamsu tamsu tylu tylu.

9. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.10.24 15:06 (prieš 6 mėn.)

uggnne parašė:
    Siandien buvom pas gydytoja, 1.3 metu vizitui. Tai 85cm ir 11.9 kg, gavom mmr skiepa, taip jo bijojau, nzn ko tiketis cia dabar, nes ji siaip i visus daug maz reaga…

Na panašu, kad maisto kaip ir nereikia jūsų mergaitei, nes ir taip gerai auga Kiek svorio priaugo nuo metukų? Pas mus buvo kažkur 700-800 g. O dabar pradėjo valgyti, tai jau per mėnesį 0,5 kg pasunkėjo.

Bijojau ir aš mmr, jau praėjo mėnuo maždaug, išvis jokio pašalinio poveikio nebuvo. Taip sutapo, kad kaip tik pagerėjo apetitas ir nuotaika geresnė, bet matyt koks dantis prasikalė, visai neduoda pažiūrėti.

Vakar nustebino mane Una, ligi šiol visai nevalgė varškės, varškėčių ir panašiai. Vyras nusipirko varškės pakelį, sugalvojau duot vėl paragauti Unai. Tai suvalgė pusę pakelio, užsikando bananu, iki žagt. Ir košes vėl valgo! Ir grikių, ir miežių, ir avižų, ir keturių grūdų, ir ryžių. Tai kišu viską iki sekančio danties

10. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.10.24 15:08 (prieš 6 mėn.)

Beje, vaikas miega, tai šviečiuosi. Skaičiau Aušros Kurienės "kaip užauginti žmogų", labai patiko, dabar pradedu įpusėti šią:

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
3,00 €
86 | 15-24 mėn.
3,00 €
30,00 €
98 | 2.5 - 3 m.