2017 m. Liepos m. Mamukai :) (Archyvas iki 2018.12.10)

1. 2 m. 9 mėn.

2018.01.21 17:36 (prieš 1 m.)

IngridV parašė:
    Nusitraukinėjimą prisiminsiu kaip košmarą. Nežinau kaip ištvėriau pusę metų NON STOP nusitraukinėjimo kas tris valandas, dieną naktį, plius buteliukų ir visos įrang…

mano drauge nusitraukinejo metus laiko, tai zveriskas darbas bet kaip ji sako buvo verta del savo vaiko aisku ji 2m.nedirbo

2. Jokūbas 1 m. 10 mėn.
    Motiejus 8 m. 2 mėn.
    Linėja 11 m. 4 mėn.

2018.01.21 18:06 (prieš 1 m.)

IngridV parašė:
    Nusitraukinėjimą prisiminsiu kaip košmarą. Nežinau kaip ištvėriau pusę metų NON STOP nusitraukinėjimo kas tris valandas, dieną naktį, plius buteliukų ir visos įrang…

Uzjauciu kad teko taip kankintis del vaiko, bet klausimas buvo kaip alternatyvos pasiulymas. Man pvz nusitraukineti neiseina, vos 80 ml gerai dienai pasitaikius istraukiu, daugiau nelabai. Bet jei reiketu grizti I darba bandyciau kaip nors susidelioti mazylio mityba taip, kad vakarinis ir rytinis maitinimas liktu mp. Bet kaip ir sakiau cia buvo klausimas kaip pasiulymas. Kiekvienas daro pagal save ;)

3. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.01.21 18:16 (prieš 1 m.)

[email protected] parašė:
    Uzjauciu kad teko taip kankintis del vaiko, bet klausimas buvo kaip alternatyvos pasiulymas. Man pvz nusitraukineti neiseina, vos 80 ml gerai dienai pasitaikius ist…

Na jo, šiaip nėra paprasta priimti sprendimą nebemaitinti, dar kai ir pieno turi. Reikia tartis su savo sąžine

4. 2018.01.21 20:52 (prieš 1 m.)

Mamos tos kurios maitinate mp ir primaitinate, ar duodate kokio vandenuko ar arbateles papildomai atsigerti, ar po koses duodate mp? Kaip darote?

5. 2018.01.21 21:09 (prieš 1 m.)

Terax parašė:
    Mamytes kiek sveria ir koks ugis jusu vaikuciams suejus 6men? Ir ar turit jau dantuku?

Musu berniukas 6 men svere 6700 g ir 69 cm, dabar jau turim 4 dantis, 2 apacioj isdygo 3.5 men, o virsuj 2 neseniai

6. 2018.01.21 21:17 (prieš 1 m.)

SigitaL parašė:
    Sveikos mamytės. Retai komentuoju, bet labai noriai skaitau forumą. Tikrai labai naudingų patarimų atsiranda iš kitų patirties. Mano dama jau 2 kartus per dieną val…

Sunus nuo pat pradziu geria is tokio, labai patinka: https://www.viskaskudikiui.lt/gertuves/141-munchkin-miracle-6m-neissiliejantis-puodelis.html

7. 2018.01.21 21:19 (prieš 1 m.)

Terax parašė:
    Mamos tos kurios maitinate mp ir primaitinate, ar duodate kokio vandenuko ar arbateles papildomai atsigerti, ar po koses duodate mp? Kaip darote?

Visą dieną vis siūlau vandens

8. 2018.01.21 21:21 (prieš 1 m.)

Terax parašė:

Pries "valgi" ir po duodu mp, nes pats prasosi :)) bet pasiulau ir vandens, geria

9. 9 m. 7 mėn.

2018.01.21 21:22 (prieš 1 m.)

IngridV parašė:
    Tiek čia to šaunumo Palūžau O ir vaikui prasidėjo alergijos, nieko valgyti negalėjau. Pliusas buvo tik nukritęs svoris.

O is kur uzsakinetumet? Nes as tai niekur neradau

uggnne parašė:
    Mano pirmajam uzkieteje viduriukai nuo similaco buvo, o siaio tai man misinukai atrodo skanus, saldus tokie

Nan?

10. 2018.01.21 21:47 (prieš 1 m.)

simonaale parašė:
    Supratau as vis mastau kaip reaguotu maniskis i misinuko skoni. Zinau, kad ner jie labai skanus. O jis nera ragaves...

Nu bandysim jau vienus nusipirkau tai sakau reiks kuria diena isbandyti, paziuresim netiks tai kitokius nupirksiu, ziuresim dar laiko turiu, kad jam atitaikyti, bet manau kad misinuku maitindama vis tik pora kart per para duosiu ir pieno

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.