2017 m. Liepos m. Mamukai :)

Komentuoti
  1. 2019.01.22 16:45 (prieš 5 mėn.)

IngridV parašė:
    Kiek naujų būsimų mamų aš galutinai nusprendžiau - nekartosiu

Niekada? Ar tik artimiausius kelerius metus?

2. Oliveris 2 mėn. 1 sav.
    Benediktas 1 m. 11 mėn.

2019.01.22 16:53 (prieš 5 mėn.)

Joyjoy parašė:
    Pries pusmeti! Tai ir mes tada smarkiai pavelavom. Na, ka, vasario pradzioje gal jau tada reiks.... kambariai salia vienas kito tai girdesiu jei atsibus, e…

Maniskis miega tokioj, apacioj patiesti trys stori pledai, bet kol kas labai sekmingai (tfu tfu tfu), kai nori, graziai islipa, ateina ryte pats pas mus i lova, kai atsikelia bet dar irgi baimes yra, tai kol kas laikom tuos pledus

7
  3. 2019.01.22 16:56 (prieš 5 mėn.)

March parašė:
    Maniskis miega tokioj, apacioj patiesti trys stori pledai, bet kol kas labai sekmingai (tfu tfu tfu), kai nori, graziai islipa, ateina ryte pats pas mus i lova, kai…

Kokia grazi lova , kur pirkote?

4. Oliveris 2 mėn. 1 sav.
    Benediktas 1 m. 11 mėn.

2019.01.22 16:58 (prieš 5 mėn.)

Joyjoy parašė:
    Kokia grazi lova , kur pirkote?

Pigu.lt ten nemazas pasirinkimas

1
  5. 2019.01.22 17:00 (prieš 5 mėn.)

Joyjoy parašė:
    Pries pusmeti! Tai ir mes tada smarkiai pavelavom. Na, ka, vasario pradzioje gal jau tada reiks.... kambariai salia vienas kito tai girdesiu jei atsibus, e…

Mes turim lovytę iš ikea. Tik dar esu uždėjus apsaugėles ant kietų dalių, nes labai mėgsta miegodama į kampą susigrūst iškritus nebuvo, nors pradžioj dėjom pagalves iš tos pusės kur atvira

2
  6. 7 m. 5 mėn.
    9 m. 5 mėn.
    14 m. 11 mėn.

2019.01.22 17:16 (prieš 5 mėn.)

Joyjoy parašė:
    Tai va kad terminas ne uz kalnu Jau kaip ir reiketu, bet taip gaila maziuke palikti miegoti kitame kambaryje Vistiek nakti buna pameta tute lovoje, ima kni…

Kai kurie ir iki mokyklos nepripranta ir kelias po kelis kart, bega pas tevus, tie vel veda. O kiti nuo pirmu naktu puikiai miega 😊 negali zinot kaip bus jums

1
  7. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.01.22 17:52 (prieš 5 mėn.)

Joyjoy parašė:
    Niekada? Ar tik artimiausius kelerius metus?

Manau niekada jau ir metų man daug, jei vėliau užsinorėsiu būsiu pavėlavus

8. 2019.01.22 18:02 (prieš 5 mėn.)

IngridV parašė:

Kaip gaila Mano giliu isitikinimu, vaikui yra geriau tureti sese ar broli, nei buti vienam. Nesakau, kad vienas vaikas negali buti laimingas, gali, jei tik auga su mylinciais tevais, labai netgi gali isaugti laimingu zmogumi, bet, man atrodo, kad vistiek toks zmogus jausis gan vienisas

Man irgi daug metu, as jau pensininke - 40! Ir pagalbos nera is niekur tik vyras ir as - tai labai baisu, kai pagalvoju, kaip man reikes susitvarkyti, nes vyras dirbs, o as liksiu viena su dviem maziais, bet kazkaip jauciu, kad nu kazkaip susitvarkysiu.
    O kaip senoveje moterys gimde viena po kito - neturejo nei elektors, nei silto vandens is krano, nei skalbimo masinos, buvo biedni, gyvendavo kaimuose su tuliku lauke ir nieko- kruvas vaiku iasugindavo. O dar per pirma/antra pasaulini vyrai i kara eidavo tai jos isvis vienos su ukiu ir kruva vaiku likdavo ir susitvarkydavo. Tai gal kazkaip ir as susitvarkysiu Kazkaip ...

2
  9. 2019.01.22 19:37 (prieš 5 mėn.)

IngridV parašė:

Nors, aisku, jei vyras komandiruoteje net po 5 menesius, tai tada gal ir as nesiryzciau antram Mano vyras vistiek vakarais namie ir savaitgaliais namie tai labai padeda.

10. 2019.01.22 19:45 (prieš 5 mėn.)

IngridV parašė:
    Kiek naujų būsimų mamų aš galutinai nusprendžiau - nekartosiu

Aha, aš net nustebau kiek daug beskaitydama 😀😀😀 Kokios šaunuolės, sveikinimai visoms! O mums irgi vieno užteks ir antro neplanuojame 😅🙌🏻

3
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras