2017 m. Liepos m. Mamukai :)

Komentuoti
  1. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.02.14 22:51 (prieš 5 mėn.)

Klausimas ne apie vaikus gal kuri naudojate greitpuodį? Ar geras daiktas? Aš šiandien taaaaip tingėjau daryt vakarienę, pagalvojau turėčiau greitpuodį, sumesčiau vištą, daržoves, prieskonius ir eičiau miegot

2. 2019.02.15 01:13 (prieš 5 mėn.)

IngridV parašė:
    Klausimas ne apie vaikus gal kuri naudojate greitpuodį? Ar geras daiktas? Aš šiandien taaaaip tingėjau daryt vakarienę, pagalvojau turėčiau greitpuodį, sumesčiau…

Naudoju ir labai patinka. Tikrai pasiteisines pirkinys

3. 2019.02.15 09:12 (prieš 5 mėn.)

IngridV parašė:
    Klausimas ne apie vaikus gal kuri naudojate greitpuodį? Ar geras daiktas? Aš šiandien taaaaip tingėjau daryt vakarienę, pagalvojau turėčiau greitpuodį, sumesčiau…

Tėvai turi, tai labai patenkinti.

4. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.02.15 10:52 (prieš 5 mėn.)

Ačiū už atsakymus, tai jau žinau mo prašysiu dovanų gimtadienio proga

1
  5. 7 m. 6 mėn.
    9 m. 6 mėn.
    15 m.

2019.02.15 16:03 (prieš 5 mėn.)

IngridV parašė:

Naudojam, bet retai, bet tik del to, kad isnesam i garaza 😁 ir po to tingiu atsinest.
    O siaip tikrai gerai. Pupeliu sriuba per kokias 8 min.isverda 😁

6. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.02.15 16:12 (prieš 5 mėn.)

Praėjo savaitė jau darželyje, kol kas vaikui adaptacijos sunkios nebuvo, aišku aš daug kartu buvau, tik vakar ir šiandien palikau vieną. Una neverkia kai išeinu, viską daro kartu su vaikais tik su maistu bus bėdų. Nes vakar pietavo kai aš buvau (atėjau pabūti), tai suvalgė pusę porcijos, o šiandien viena liko ir nieko nevalgė, kai bandė gaudyt ją bėgančią ir sodinti verkti pradėjo. O alkana buvo, nes grįžus namo suvalgė 14 didelių koldūnų, nereikėjo net knygutės rodyti (nes kitaip paprastai nevalgo).

O aš vietoj savo išsvajotos kavos ramybėje taip nervinausi palikus ją vieną, kad net radiatorius namie nuvaliau

2
  7. 2019.02.15 16:15 (prieš 5 mėn.)

Mamytes, tos, kurios neveda vaiku i darzeli, kiek laiko per diena leidziate vaikuciams ziureti televizoriu?

8. 2019.02.15 17:25 (prieš 5 mėn.)

Joyjoy parašė:
    Mamytes, tos, kurios neveda vaiku i darzeli, kiek laiko per diena leidziate vaikuciams ziureti televizoriu?

Neikiek
    Bet manau iki 30 min dienos eigon gal nieko tokio🤔. Kartais įsijingiu kokį Labà rytà ar šiaip žinias, tai jam ne itin įdomu, nebent kas dainuoja ar groja, mašinas jei kokias rodo ar šunis, tà momentà pažiūri. Bet mes neturim tv su internetu, gal klipus kokius rodyčiau, tili dūda daineles leisčiau minimaliai, jam patinka, bet tokius dalykus extra atvejui pasilikus, pvz mašinoj važiuojant kartais prireikia.

9. 2019.02.15 17:48 (prieš 5 mėn.)

Agata1 parašė:
    Neikiek

Siaubas, kaip jus taip sugebate?!

1
  10. 7 m. 6 mėn.
    9 m. 6 mėn.
    15 m.

2019.02.15 18:00 (prieš 5 mėn.)

IngridV parašė:
    Praėjo savaitė jau darželyje, kol kas vaikui adaptacijos sunkios nebuvo, aišku aš daug kartu buvau, tik vakar ir šiandien palikau vieną. Una neverkia kai išeinu, vi…

Siaip zinokit normalu, kad nevalgo. Gal ji ir atrodo rami, bet viduj ten kazinkas daros. Bet svarbiausia nepergyvent, tikrai prades valgyt. Is adaptacija buna ne savaite ir ne 2, o gali ir kelis men. Ivairiai aisku buna, bet buna, kad ir puikiai eje pradeda nebenoret.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras