2017 m. Liepos m. Mamukai :)

Komentuoti
  1. Una Šiaurė 1 m. 9 mėn.

2019.03.26 22:39 (prieš 3 sav.)

Joyjoy parašė:
    Vilnietes mamytes, kur ieskote aukliu savo vaikams? Kiek mokate uz valanda? Aciu.

Facebuke per aukles Vilniuje. Parasiau ir sulaukiau daug žinučių, beliko rinktis, kainos įvairios, nuo 3 iki 10 eur už valanda.

1
  2. 2019.03.26 22:49 (prieš 3 sav.)

Ingridv parašė:
    Facebuke per aukles Vilniuje. Parasiau ir sulaukiau daug žinučių, beliko rinktis, kainos įvairios, nuo 3 iki 10 eur už valanda.

Aciu! O tos aukles jos pacios pasako dazniausiai kiek tikisi gauti per valanda, ar jus jau kazkokia suma buvot numaciusi kad mokesit tiek ir ne daugiau? 10 euru uz valanda - oho nemaniau kad tokiu brangiu aukliu buna Man kazkaip susidare vaizdas kad vidtiniskai visi moka po 4-5eurus uz valanda

O kokia geriau aukle ziureti jauna mergina pilna energijos ar vyresne moteri kuri bus labiau mociutiska Gal durnas klausimas, bet kazkaip susimasciau ....

3. Una Šiaurė 1 m. 9 mėn.

2019.03.26 22:56 (prieš 3 sav.)

Joyjoy parašė:
    Aciu! O tos aukles jos pacios pasako dazniausiai kiek tikisi gauti per valanda, ar jus jau kazkokia suma buvot numaciusi kad mokesit tiek ir ne daugiau? 10 euru uz …

Kainas rašė pačios, ne iš karto, bet tos, kurios sudomino ir kurių paklausiau. Dėl amžiaus nežinau, turbūt visaip būna. Mūsų jauna, vos baigus mokslus. Bet žaidimų aikštelėje dutikdavau berniuką su senyva aukle, na tikrai jau pensininke, tai gražu į juos žiūrėti: ir mašinas kartu stumdo, prigalvoja žaidimų, gražiai bendrauja, vis pagalvodavau kad pasisekė tėvams ją rasti

1
  4. 2019.03.26 23:20 (prieš 3 sav.)

Ingridv parašė:
    Kainas rašė pačios, ne iš karto, bet tos, kurios sudomino ir kurių paklausiau. Dėl amžiaus nežinau, turbūt visaip būna. Mūsų jauna, vos baigus mokslus. Bet žaidimų …

Na reiks ir man pradeti paieskas tada. Tuoj gims leliukas, vyras tik savaite gales nedirbti, paskui man vienai reiks likti su dviem partizanais, bijau, kad be aukles neissiversiu

5. 2 m. 8 mėn.

2019.03.27 01:25 (prieš 3 sav.)

Joyjoy parašė:
    Na reiks ir man pradeti paieskas tada. Tuoj gims leliukas, vyras tik savaite gales nedirbti, paskui man vienai reiks likti su dviem partizanais, bijau, kad be aukle…

ko laukiates gal zinot?😊 smagu bus pametukams augti, man taip grazu kai vaikuciai panasaus amziaus auga kartu🙂 ir mes mastem apie antra...bet paskui nutarem dar kazkiek palaukt...per sunku man butu, nes musiskis toks aktyvistas pastoviai ganyti ji reikia tai i lova jau nakti atsigulu su tokia palaima😁

1
  6. 2019.03.29 10:32 (prieš 3 sav.)

Aš auklę irgi radau per fb auklių grupę. Pasiskelbiau, kad reikia ir gan greit atsiliepė moteris pensijinio amžiaus, bet labai tokia jaunatviška ir tikrai dar turi energijos pakankamai. Labai ja džiaugiuosi ir labai būtų liūdna, jei tektų keisti auklę. Tiesa, ji ne nuolatinė, o valandinė. Moku 4eur už vieną vaiką ir 5 už du.

1
  7. Grantas 9 m.

2019.03.31 22:46 (prieš 3 sav.)

Visai cia tyluma ramuma, visi pavasariu dziaugiames matyt

8
  8. Una Šiaurė 1 m. 9 mėn.

2019.03.31 23:27 (prieš 3 sav.)

uggnne parašė:
    Visai cia tyluma ramuma, visi pavasariu dziaugiames matyt

Kokia stilinga! Nesutepa rūbų? Nes Una ir išpurvina stipriai ir suplėšo. Darželyje beveik kas dieną komentaras: stebimės Unos aktyvumu

Dabar pavasario proga susirgo, pirmą kartą taip, tsi net nežinau kaip gydyti. Kosija šiek tiek ir sloguoja. Nosį išsipučia, kartais dar ištraukiu, lašinu jūros vandenį. Dar kojas mirkė prieš miegą ir geria daug arbatų bei padariau naminio čiobrelių sirupo. Ką dar galima padaryti?

Nuplaukė mano kino pavasaris likęs, dar 4 bilietus turiu..

Užtai kankinam knygas:

2
  9. Grantas 9 m.

2019.04.01 00:50 (prieš 3 sav.)

Ingridv parašė:
    Kokia stilinga! Nesutepa rūbų? Nes Una ir išpurvina stipriai ir suplėšo. Darželyje beveik kas dieną komentaras: stebimės Unos aktyvumu

Anakart is parko parsiveziau juoda kaip kurmi... ai, skalbianke, dziovykle ir svaru ;)
    Sveikit, kaip nelaukiu pirmu metu darze... atsimenu sunus kas kokias 3 -4 sav susirgdavo..

1
  10. 2019.04.05 08:57 (prieš 2 sav.)

Sveikos gal kas jau vedate vaikucius i darzeli? Kokios patirtys? Kaip tvarkotes su savimi? Gal kokiu patarimu? Savaite einame mes.. siandien palikau verkiancia. Labai sunku paciai susiimti ir spaudzia krutine.. aciu🌹

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras