2017 m. Liepos m. Mamukai :) (Archyvas iki 2017.05.31)

1. Adorelle
    2017.05.25 22:43 (prieš 6 mėn.)

Lėlytė♥ 4 mėn. 3 sav.
    Vabalėlis♥ 2 m. 6 mėn.

2017.05.25 22:43 (prieš 6 mėn.)

Toki gera maciau apie tai kur pasideti savo nuomone ziaurus toks bet taip kartais norisi kai kuriems zmonem nusiust pvz anytai

5
  2. Linnnna
    2017.05.25 22:48 (prieš 6 mėn.)
    2017.05.25 22:48 (prieš 6 mėn.)

@Nestuke@ parašė:
    Wtf? Jam viskas gerai su galva???

Tai dar apie du metus ten gyvenom antram aukste susitvarke viska kol isejom kitur tai nemate ir neaplanke anukes niekada.Per 5m mate gatveje kokius tris kartus gal.Tie zodziai labai iskaudino mane,tiek snekejo o paskui se tau kad nori.Mazas kudikelis ir taip pasakyti...

3. User has not uploaded an avatar
    2017.05.25 23:08 (prieš 6 mėn.)
    2017.05.25 23:08 (prieš 6 mėn.)

varla parašė:
    sveikos, gal pas kurią buvo panaši situacija.. esu nedidukėje krizėje..
    šiandien buvo echo. vaikiukui viskas čiki piki!!! tik, kad pasakė, jog mato vaikin…

oi o ka man sakyti, buvo echo

Zirzė parašė:
    Norit pasakyt kas nepinat mergytei kasu, neperkat gumyciu lankeliu galvajuosciu? Bernams uztenka kepures nuo saules

na as turiu bachuriuka, as ji puosiu berniukiskai, ir jam patinka rinktis rubus, o seip del auklejimo priklauso nuo tevu, kazkuri mamyte sake kad reik vyriska uzauginti, sava berniuka auginu kaip isgaliu, aukleju mokau pagal tokius prioritetus(gal tep issireiksti) kad ir vyras gali patapti minkstasirdziu, galetu gyvenime pakovoti uz save ir silpnesni apginti, uzjausti kitus, isilieti i kitu jausmus. Ka pati gyvenime maciau stengiuosi tokiu klaidu nekartoti ir to nerodyti sunui..Tik nesuprantu kai sako berniukui buk vyriskas o kas del ligu, mes turim inksto problemele tai sias problemas daugiausia puola mergaites, na o jei susilaukciau mergaites tai nezinociau ka daryti, nuo rengimo iki higienos bet nusiteikiu tai kad sveikas maziukas ir jis bus ir laukiamas..kai prisimenu pirma sava lele ir nieko nezinojau apie berniuku reikalus, bet dabar ase as esu ant vyrisku reikaliuku, ju higienos ir t.t

4. User has not uploaded an avatar
    2017.05.25 23:17 (prieš 6 mėn.)
    2017.05.25 23:17 (prieš 6 mėn.)

Judita.Zv parašė:
    Koks skirtumas kas gims. Trecias ar penktas vaikas seimoje ir jei tos pacios lyties kaip pirmieji vaikai. Vistiek mylesi ji beproto

kokie bebutu to vaiko velniukai, bet jis tavo vaikas ir bandai ji suprasti ilisti i jo pasauli, ji suprasti, uzjausti, ir myleti toki koki sukurei nesvarbu ka sako aplinkiniai.. va preis kelias dienas buvom poliklinikoje ti mana maziu pradejo bobikes aukleti ale tipo joms uzkliuvo jo elgesys,ti pamirsau sava mandaguma ir pradejau ginti sava vaika. Mano galva pagirtina yra kaip triju metu vaikui nuo6h ryto but prabudusiam, paskui krauja eme ti jokiu asaru nebuvo, ir dar vieni tyrimai buvo be jokiu asaru ir tep atlaike fronta iki13h

5. Mintty
    2017.05.25 23:39 (prieš 6 mėn.)
    2017.05.25 23:39 (prieš 6 mėn.)

Adorelle parašė:
    Toki gera maciau apie tai kur pasideti savo nuomone ziaurus toks bet taip kartais norisi kai kuriems zmonem nusiust pvz anytai

Uoj cia pas mane irgi anyta butu uzsitarnavusi sitokia foto!! Su mielu noru issiusciau!! ir per tiek metu irgi N pasisakymu ir komentaru girdejau tai vis viduje laikydavau, stengiaus mandagi but, kol nervai truko ir nusprendziau ten pas juos nei kojos nekelt, tai nereiks ir nervintis. Bijau ir del savo vaiku kad prades pamokslauti, komentuoti ir t.t neaisku kokiu velniu primokins...kaip jus turincios vaiku ir nesutariancios su uosviaiis kovojat? Leidzoat pasimatyt su seneliais ar tik keleta kartu i metus simboliskai pasirodt ir viskas?

6. 2017.05.26 00:45 (prieš 6 mėn.)

6 m. 5 mėn.

2017.05.26 00:45 (prieš 6 mėn.)

Adorelle parašė:

O geras 😂😂😂👍

7. 2017.05.26 00:57 (prieš 6 mėn.)

6 m. 5 mėn.

2017.05.26 00:57 (prieš 6 mėn.)

Oj merginos šiandien taaaaaip.susipykau su uošviene. Įsivaizduokit gimdymo tada plius minus liepos 6d. Liepos 15d giminių susitikimas, ir ji man pasakė , kad aš su vyru PRIVALAU dalyvauti!!!!! Privalau?????? Ti ką po gimdymo, kokie dar baliai ? Aš su savo pirmagime ilgai nenorėjau nieko matyti, niekur eiti.Tiek išmušė iš vėžių suprasčiau pati būtų negimdžius o dabar pati pagimdžius du vaikus

5
  8. Indriuka
    2017.05.26 01:16 (prieš 6 mėn.)
    2017.05.26 01:16 (prieš 6 mėn.)

Keksiukė parašė:
    Oj merginos šiandien taaaaaip.susipykau su uošviene. Įsivaizduokit gimdymo tada plius minus liepos 6d. Liepos 15d giminių susitikimas, ir ji man pasakė , kad aš su …

nu cirkai....man gimdyt liepos 16 d.kazkur,o vyro puske mis lietuva tuokias liepos 15 d.mes uk,inai lt gyvena....Sako vyrui,pasiimk sunu ir atvaziuokit abu,tipo palik zmona viena gimdyt

5
  9. Airra_me
    2017.05.26 01:34 (prieš 6 mėn.)
    2017.05.26 01:34 (prieš 6 mėn.)

Vajetau.. koks gi skirtumas, berniukas ar mergaite, ypac, kai pirmas vaikutis? Mano vyras buvo isitikines, kad antras berniukas bus...vadino Aleksandru, o va, turim panas, ir dziaugiasi be proto, dievina... pergyvena baisiausiai ir myli abi neisivaizduojama meile abu mes mylim kad ir kaip banaliai skambetu, vis tik, tikrai svarbiausia, kad viskas butu gerai..

6
  10. Indriuka
    2017.05.26 01:36 (prieš 6 mėn.)
    2017.05.26 01:36 (prieš 6 mėn.)

Airra_me parašė:
    Vajetau.. koks gi skirtumas, berniukas ar mergaite, ypac, kai pirmas vaikutis? Mano vyras buvo isitikines, kad antras berniukas bus...vadino Aleksandru, o va, turim…

jetus koks angeliukas man visai nesvarbu berniukas ar mergaite..pas mus antras berniukas ir man visai nesvarbu...svarbu sveikas vaikas.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.