2017 m. Liepos m. Mamukai :)

Komentuoti
  1. User has not uploaded an avatar
    2017.10.23 20:05 (prieš 3 sav.)
    2017.10.23 20:05 (prieš 3 sav.)

svajukazz parašė:
    Sveikinimai grazuolei mergytei!☺️👏🏻🎂

Mums taip yra. Jau ketvirta naktis tokia. Bet krūtis nenuramina, reikia paimt ant rankų ir spyruokliuot.

1
  2. migla...
    2017.10.23 20:13 (prieš 3 sav.)

Uosis 6 m. 7 mėn.

2017.10.23 20:13 (prieš 3 sav.)

Nu mamos help... nu nesu as ta kuri kakucius postina bet.... kuo toliau tuo itartinesnis jis man.... visada buvo grudetas bet kazkaip... o cia vanduo ir va vapse vos ne balta varske... seip pakito kai biogaja gert pradejom. Su pilvu tai tikrai geriau... bet sitas reikalas man nepatinka... nors ji labai geros nuotaikos ir visa kita ok.. 🤔

Tai va sorry bet ikeliu foto...

3. Enirsua
    2017.10.23 20:15 (prieš 3 sav.)
    2017.10.23 20:15 (prieš 3 sav.)

mamukai, gelbekit prasau. mazasis visa diena irzlus, o vakare is viso asaros neimanoma pamaitinti soske duodi, spjauna ir vel asaros. Dantuku neuzciuopiu, duju nesigirdi - davem Colic calm, seduos maitint ar migdyti - asaros... Ar duoti vibrucol? kaip dozuot? visa zvakute? dar niekada taip neverke per kiek laiko vibrucol suveikia?

4. Persikutė_2017
    2017.10.23 20:23 (prieš 3 sav.)
    2017.10.23 20:23 (prieš 3 sav.)

Enirsua parašė:
    mamukai, gelbekit prasau. mazasis visa diena irzlus, o vakare is viso asaros neimanoma pamaitinti soske duodi, spjauna ir vel asaros. Dantuku neuzciuopiu, duju n…

Dekit ta zvakute visa. Mes esam pora kartu deje,tai rimdavo rimdavo. Tik kai idesit zvakute-uzspauskit uzpakaliuko bulkutes,kad verkdamas neistumtu atgal ir palaikykit siek tiek. Vaikas kankinas,tai ta zvakute tikrai nepakenks.

5. March
    2017.10.23 20:25 (prieš 3 sav.)

Benediktas 3 mėn. 3 sav.

2017.10.23 20:25 (prieš 3 sav.)

Persikutė_2017 parašė:
    O pas kokia neurologe buvot? Aš taip pat iš Klaipedos ☺

Pas Lubiene berods (arba kazkokia panasi pavarde), pas ja arciausiai patekom, tai lyg ir nieko pasirode, apciupinejo ji, iskart echoskopa galvos padare, mano maziui visai patiko, sypsojosi jai ir bezdejo tik tiek, kad iskart pasake eit i Dubysos gatve, uzrase numeri, adresa, o as vista nesusimasciau net,kad gi galim ir kitur eit

6. Persikutė_2017
    2017.10.23 20:28 (prieš 3 sav.)
    2017.10.23 20:28 (prieš 3 sav.)

March parašė:
    Pas Lubiene berods (arba kazkokia panasi pavarde), pas ja arciausiai patekom, tai lyg ir nieko pasirode, apciupinejo ji, iskart echoskopa galvos padare, mano maziui…

Tai eikit pas Maskolenkaitę,ji viena geresnių Klaipėdoje. Aš buvau pas kazkokia beprote,tai liepe vaikui misinio duot,nospos dar praskiest su vandeniu,ale ramesne bus. Tai su vyru pasiklausem ir sekmes palinkejom tai daktarei ☺☺ o kur leliuka vedat,i kokia poliklinika? Kaip smagu,kad kazkas is Klaipedos yra ☺☺☺

7. Robertukee
    2017.10.23 20:43 (prieš 3 sav.)
    2017.10.23 20:43 (prieš 3 sav.)

svajukazz parašė:
    Sveikinimai grazuolei mergytei!☺️👏🏻🎂

Man buvo,po 2 men skiepu... issigando o matyt vis prisimindavo.. atrodo tik sypsos o tada tik suklykia ir iskart taip stipriai verkt... tai visa diena isranku nepaleidau, po poros dienu praejo...

Egache parašė:
    Mums taip yra. Jau ketvirta naktis tokia. Bet krūtis nenuramina, reikia paimt ant rankų ir spyruokliuot.

O ar turit kamuoli? Mums kaip pasiteisino nes manoji irgi tik spyruokliavima pripazysta tai super pagelbeja arba kai pries kruti atreikuoja tada irgi spyrokliuojant isiulau

Persikutė_2017 parašė:
    Tai eikit pas Maskolenkaitę,ji viena geresnių Klaipėdoje. Aš buvau pas kazkokia beprote,tai liepe vaikui misinio duot,nospos dar praskiest su vandeniu,ale ramesne b…

Ir as is klaipedos tik tiek masaziuku nelankom... su tonusiukais viskas lyg ir ok o ir jei reiktu eiti butu sunku... nu manoji i lauka per kancias it neilgam, kartais po pusvalanduko vaiksciojimo jau gryztam abi slapios
    ....Ji nuo verkimo o as nuo nezinojimo kaip elgtis.. tai vezimu apsikrovus tai nesykle tai ant ranku ir t.t. o dabar kai jau nebesigaus lauke maitint isvis bijau pagalvot..

8. User has not uploaded an avatar
    2017.10.23 20:48 (prieš 3 sav.)
    2017.10.23 20:48 (prieš 3 sav.)

Skaitau visos laukia, kada leliai vartysis, mano vartosi, pradzioj dziugino, o dabar jau neramu - atsikelia ir verciasi ant pilvuko, tik nusisuku ir vel ant pilvuko, tik pavalge ir verciasi ant pilvuko - atpila pavargsta ima ciuzini nosim arti, kazkodel sonu galvos nepasuka :/ zirzia jei neleidziu apsiverti lengiau buvo, kai nereikejo saugoti vartantis

9. User has not uploaded an avatar
    2017.10.23 20:49 (prieš 3 sav.)
    2017.10.23 20:49 (prieš 3 sav.)

Persikutė_2017 parašė:
    Mano irgi kelia užpakalį gulėdama ant nugaros, bet su tokia energija, kad vajezau, pati išsigasta saves. Tai nežinau ką čia reiskia, gal verstis nori jau, su koja n…

Butinai parasykit, nes ir mano taip daro 🙈😂
    Idomu ka pasakys 🤔

-angeliuke- parašė:
    Maniškis jau žaislus pradėjo rankytėm kibint. Ant kilimėlio gulėdamas vis bando pagriebt. Ir vakar uždėjau ant BB, tai irgi bando krapštyt liežuvį iškišęs :D…

Musu vaikinukas jau barskuti pats laiko ir bando barskint bei zinoma i burnyte kisasi 😆😂 tai taip juokingai, pats apakes kad laiko kazka rankose, akytes issprogines 🤗😆 o kilimelyje tai jau kokia gera savaite vis griebdavo zaisliukus ir bandydavo kazka ten su jais projekruoti

10. migla...
    2017.10.23 21:07 (prieš 3 sav.)

Uosis 6 m. 7 mėn.

2017.10.23 21:07 (prieš 3 sav.)

Egache parašė:
    Rimtai?! Sodinti 3,5mėn vaiką?

Bijau kad mum teks... ji dabar 2,3 ir sedasi biliakaip. Bb nebebuna nes ja nervuoja bando atsisest ..😩 iki 6men tikrai neistemsim nebent prie pagalio pririsus.... 😂

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras