2017 m. Rugpjūtinukai ❤️ (Archyvas iki 2018.01.11)

1. indi111
    2017.12.13 19:22 (prieš 4 mėn.)
    2017.12.13 19:22 (prieš 4 mėn.)

LauraLT parašė:
    buvom snd kaip tik vonioj su sesele kad apsirpast ir ismokt ... Antakalnio polikl.. sutarem kad per savaite vonioj savo plukdysiu o kita sav tiesiai i baseina eisim…

Siaip nebuna didelio dziaugsmo bet susidomejus buna daug maz visas 45min, pazirzia ar verkia tik kai lb nepatinka, pvz po nerimo ar kai lietu ant galvos imituoja ?

2. User has not uploaded an avatar
    2017.12.13 20:17 (prieš 4 mėn.)
    2017.12.13 20:17 (prieš 4 mėn.)

cukli4ka parašė:
    Mes tai buvom pas osteopata,ka tok gryzom.tai ka as zn.man viskas patiko o vyras nesuprato ka tas osteopatas daro??? kolkas nieko negaliu pasakyti,ziuresim kaip pra…

Mes vakar buvom pas osteo... mano vyras irgi nesuprato nieko,jam pasirode nesamones ir pinigu uzdirbinejimas is oro... ir galiu pasakyt,kad mano maziui jokiu pokyciu nesijaucia... be to jis seanso metu buvo neramus,pradzioj netgi labai iki as su juo nepradejau zaisti ir kalbeti,bet ir tai,paziuri i ta dede ir pradeda lupa tampyt ir graudintis. Bandysim dar eit ir ziuresim ar kas keisis,gal maniskiui reikia daugiau laiko ir seansu jei nebus jokiu pokyciu ir toliau,del pinigu svaistymo vyras mane isvarys is namu,nes jam nepasirode visa tai rimta lauksim jusu atsiliepimu po nakties
    Beje po seanso vaziavom su masina atgal is vln i kns ir vaikas visa laika nemiegojo ir verksleno,kas man buvo lb keista,nes jis masinoj po kokiu 5-10min luzta,o dar plius ir pietu miegas jo turejo buti. Tai va...

3. Misterija
    2017.12.13 20:36 (prieš 4 mėn.)
    2017.12.13 20:36 (prieš 4 mėn.)

Airablue parašė:
    Mes vakar buvom pas osteo... mano vyras irgi nesuprato nieko,jam pasirode nesamones ir pinigu uzdirbinejimas is oro... ir galiu pasakyt,kad mano maziui jo…

O maniske labai rami buvo, šypsojosi tai moteriai pazirze tik kai sprandą lietė, bet ten sakė kažkas buvo, ale pakoregavo, paskui rami buvo. Ir ta moteris labai ramiai su ja šnekėjo, man patiko.
    Mano vyras tai jau juokiasi kad mano vudu nepadėjo, kai verkė dukra. Kažkaip nesitikiu kad naktį geriau bus. Bet daugiau sakė nereikia seansų

4. Malisa
    2017.12.13 20:54 (prieš 4 mėn.)
    2017.12.13 20:54 (prieš 4 mėn.)

Gal kažkuri įsigijote avento garintuva - trintuva, kokie atsiliepimai?

5. Pyle
    2017.12.14 00:06 (prieš 4 mėn.)
    2017.12.14 00:06 (prieš 4 mėn.)

Airablue parašė:
    Mes vakar buvom pas osteo... mano vyras irgi nesuprato nieko,jam pasirode nesamones ir pinigu uzdirbinejimas is oro... ir galiu pasakyt,kad mano maziui jo…

Žiūriu ne mano vienos vyras "sužavėtas"
    Mūsų dukrytei irgi jokio pagerėjimo. Paskutiniu metu blogai miega naktį, o dieną iš viso tik ant rankų, po seanso niekas nepasikeitė, net blogiau buvo...

1
  6. Pyle
    2017.12.14 00:15 (prieš 4 mėn.)
    2017.12.14 00:15 (prieš 4 mėn.)

LauraLT parašė:
    buvom snd kaip tik vonioj su sesele kad apsirpast ir ismokt ... Antakalnio polikl.. sutarem kad per savaite vonioj savo plukdysiu o kita sav tiesiai i baseina eisim…

Mūsiškė toje vonioje pirmą kartą prazirzė visą laiką, o kai "panėre" buvo iš viso burokėlis spiegė baisiai. Bet baseine visiškai kitaip. Išbūna visą laiką rami, susikaupus ir patenkinta.
    Linkiu, kad ir jum taip būtų

7. Misterija
    2017.12.14 07:05 (prieš 4 mėn.)
    2017.12.14 07:05 (prieš 4 mėn.)

Na maniske naktį kėlėsi kas dvi valandas tai man jau gera naktis ? bet abejoju ar dėl osteo.

8. User has not uploaded an avatar
    2017.12.14 09:18 (prieš 4 mėn.)
    2017.12.14 09:18 (prieš 4 mėn.)

Misterija parašė:
    O maniske labai rami buvo, šypsojosi tai moteriai pazirze tik kai sprandą lietė, bet ten sakė kažkas buvo, ale pakoregavo, paskui rami buvo. Ir ta moteris labai …

Pyle parašė:
    Žiūriu ne mano vienos vyras "sužavėtas"
    Mūsų dukrytei irgi jokio pagerėjimo. Paskutiniu metu blogai miega naktį, o dieną i…

Mano vyras irgi nakti kai nuo 4h prasideda dainos,sokiai,estrada primena,kad ranku palaikymas nepadejo... sakau po antro seanso gal pades
    Kaip supratau daugiau neisit?
    Kazkaip mano maziui irgi gal netgi blogiau buvo,vien del tos keliones...

9. User has not uploaded an avatar
    2017.12.14 09:19 (prieš 4 mėn.)
    2017.12.14 09:19 (prieš 4 mėn.)

Misterija parašė:
    Na maniske naktį kėlėsi kas dvi valandas tai man jau gera naktis ? bet abejoju ar dėl osteo.

Kas dvi val jau didele pazanga butu bent jau man...

10. User has not uploaded an avatar
    2017.12.14 09:22 (prieš 4 mėn.)
    2017.12.14 09:22 (prieš 4 mėn.)

Malisa parašė:
    Gal kažkuri įsigijote avento garintuva - trintuva, kokie atsiliepimai?

As norejau pirkti avent,bet pasikonsultavus apsigalvojau ir nusipirkau baeba solo,laukiu siuntos ziuresim kas ten gero

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.