2017 m. Rugpjūtinukai ❤️

Komentuoti
  1. 2018.03.13 13:29 (prieš 9 mėn.)

Erika G. parašė:
    Maniskis miega tris kartus..kazkur kas dvi valandas..pirmas miegelis 09:30.antras apie 12-13,trecias 16-17 val..keliasi 7 ryte nakciai miegoti eina 20 val?

Musu panasiai

2. 2018.03.13 14:48 (prieš 9 mėn.)

Manoji irgi kankinas su antru dantuku. Pirmas išlindo, pasidžiaugiau, kad gan ramiai. O dabar irzlumo viršūnė ir šokiai paryčiais

3. 2018.03.13 16:15 (prieš 9 mėn.)

mazos pedutes parašė:
    Pas mus irgi nėra dantukų ir net nebaltuoja. Bet aš visiškai nepergyvenu. Užauginau dukrą, gimusią 640 g , išdygo dantukai. Tai ir tam dičkiui mūsų (6 mėn.tik, o 9 …

Jetau kokia kruopyte gime☺️

Figli parašė:
    Musu panasiai

Siandien maniskis atsisake 13 val miegelio??‍♀️

4. 2018.03.13 18:22 (prieš 9 mėn.)

Ziuriu maniskei sestadieni jau 7 men. bus, bet savarankiskai pasedi gal penkias sekundes..
    Cia normalu??

5. 2018.03.13 18:26 (prieš 9 mėn.)

Measka parašė:
    Ziuriu maniskei sestadieni jau 7 men. bus, bet savarankiskai pasedi gal penkias sekundes..

Mano irgi dar svirdulioja ir neatsiseda pati.ir kazkaip jai geriau gulet patinka

6. 2018.03.13 19:09 (prieš 9 mėn.)

Sveikos??‍♀️
    Ar jus dedate kokoso aliejaus i kosytes?

7. 2018.03.13 19:45 (prieš 9 mėn.)

Measka parašė:

Aisku normalu mano irgi nesedi, kazkaip jam neidomu, daug labiau patinka ropot ir stotis... Va stovet reiktu dar neleist,bet neina nulaikyt ponaicio,tai va as turiu sedet prie jo visada praktiskai

8. 2018.03.13 19:45 (prieš 9 mėn.)

mazos pedutes parašė:
    Pas mus irgi nėra dantukų ir net nebaltuoja. Bet aš visiškai nepergyvenu. Užauginau dukrą, gimusią 640 g , išdygo dantukai. Tai ir tam dičkiui mūsų (6 mėn.tik, o 9 …

Pagarba,o kiek savaičių dukra gimė? O kaip jums jos sveikatele dabar? Klausiu nes turiu panašu atvejį.

9. 2018.03.13 20:35 (prieš 9 mėn.)

mrs. mouse parašė:
    Aisku normalu mano irgi nesedi, kazkaip jam neidomu, daug labiau patinka ropot ir stotis... Va stovet reiktu dar neleist,bet neina nulaikyt ponaicio,tai va as tu…

Maniskis vis stojasi ir stojasi..nu jei neduociau verktu pastoviai..nes ryte tik nubunda lovytei reikia stotis..seimos gydytoja sake,jei pats jau sugeba atsistoti tai netrukdyti,vadinasi jis jau gali;)

10. 2018.03.13 21:00 (prieš 9 mėn.)

Erika G. parašė:
    Maniskis vis stojasi ir stojasi..nu jei neduociau verktu pastoviai..nes ryte tik nubunda lovytei reikia stotis..seimos gydytoja sake,jei pats jau sugeba atsistoti t…

Nu va ir musu taip pat, ropojant ant zemes iskart iesko kur isikibt kad atsistotu. Kinezeterapiaute sake nenulaikysi pririsus, bet dar kol mobilus liemuo,geriau nesistotu,kad nelinguotu kaip nendre...bet as kazkaip ziuriu kad nelinguoja jisai,tvirtai stovi,ilgai isstovi,zaidzia,buna kad su viena ranka prisilaikydamas tik tai nedraudziu kad jam taip gerai gaunasi ir dziaugsmo pilnas

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras