2017 m. Rugpjūtinukai ❤️

Komentuoti
  1. User has not uploaded an avatar
    2018.05.20 09:23 (prieš 1 mėn.)
    2018.05.20 09:23 (prieš 1 mėn.)

Pas mus

MamulėMūūū parašė:
    beria visa kuna dabar, advantanas nenuima net. O zindymas dabar varginantis pasidare: diena uztenka karto-dvieju,bet nakti jei isidedu i lova tai ir ciulpia nepalei…

Pas mus lygiai tas pats.. Jetus kaip užknisa visos tos alergijos. Mažius turi alergija pieno baltymui,kiaušiniui,bananui ir dulkių erkutėm. Nuolatinė kova,jau tiek pavargau kyla minčių greičiau nujunkyt,gal kiek aprimtų,o gal ne?.. sako vasarą lengviau,taip lengviau. Bet naktys vis dar tokios neramios,tie kasymaisi. Tik papukas nuramina

2. User has not uploaded an avatar
    2018.05.20 09:36 (prieš 1 mėn.)
    2018.05.20 09:36 (prieš 1 mėn.)

mazos pedutes parašė:
    O kokias priemones, tepaliuka naudojat AD? Mums šiek tiek pasireiškia ir vėl dingsta, todėl gydytoja sakė tiesiog bet kokiu drekinanciu kremuku tepti. Bet kai būna …

Aš šiuonmetu bandau Topicream. Bioderma mum išsausėjimų "nenuima", nebent tik profilaktikai. Nemažai jau išbandėm,labiausiai patiko Salcura Junior,purškiamas ir tepamas kremukai. Kai tik akcijas užmatau,tai visad nuperku šiaip dar neblogai bėrimus pašalindavo Avene Cicalfate (vaistinėj mėginukų buvo davę,tai išbandėm). Hormoninį ištraukiu tik extra atveju

3. mrs. mouse
    2018.05.20 10:10 (prieš 1 mėn.)
    2018.05.20 10:10 (prieš 1 mėn.)

zenkristi parašė:
    Pas mus

Mum nujunkius laaaaabai pablogejo. Visgi,tikiu, kad pienas kazkaip prislopina tas alergijas.

4. mrs. mouse
    2018.05.20 10:12 (prieš 1 mėn.)
    2018.05.20 10:12 (prieš 1 mėn.)

zenkristi parašė:
    Aš šiuonmetu bandau Topicream. Bioderma mum išsausėjimų "nenuima", nebent tik profilaktikai. Nemažai jau išbandėm,labiausiai patiko Salcura Junior,purškiamas ir tep…

As vis nedristu salcurios purskiamo pabandyt, del tu kvieciu sudety

5. Bdaskeee
    2018.05.20 10:15 (prieš 1 mėn.)
    2018.05.20 10:15 (prieš 1 mėn.)

mazos pedutes parašė:
    Man paaiskinkit, kaip reikia kas 15 min sodinti? Taip išeina, kad tik prie leliuko ir laikrodžio reikia tūpeti. Man taip neišeina. Aš vien į lauką išeinu per dieną …

Kai i lauka tai su pampiu.kai namie ryte,vskare kai pietaut ateinam tai be pampio.ji pas man tokia rami sedi zaidzia tai ir pasodinu minutelei daug laiko neuzima

2
  6. mrs. mouse
    2018.05.20 10:17 (prieš 1 mėn.)
    2018.05.20 10:17 (prieš 1 mėn.)

zenkristi parašė:
    Pas mus

O kokiais tyrimais nusistatet alergijas?

7. User has not uploaded an avatar
    2018.05.20 18:25 (prieš 1 mėn.)
    2018.05.20 18:25 (prieš 1 mėn.)

mrs. mouse parašė:
    O kokiais tyrimais nusistatet alergijas?

iš pradžių darėm dūrio, bet parodė tik kiaušiniui ir labai stiprią dulkių erkutėm. Vėlaiau atsigulėm į Antakalnio stacionarą tyrimams, stebėjimui (norss būklė ir nebuvo labai bloga). Tai paėmė iš venos kraujo ir nustatė kad alergizuoja pieno baltymas ir bananas dar. Na ko gero dar reiks maitint, bet reik kažką daryt su tais naktiniais.. Bet kaip nuramint, kai nubunda nes niežti, o nurimsta tik prie krūties.. Su tom dulkių erkutėm sunkokai kažkaip sekasi. Atsisakėm kilimo, užuolaidų, valau garais. Bėda kad miega dažniausiai su mum lovoj

1
  8. mrs. mouse
    2018.05.20 18:38 (prieš 1 mėn.)
    2018.05.20 18:38 (prieš 1 mėn.)

zenkristi parašė:
    iš pradžių darėm dūrio, bet parodė tik kiaušiniui ir labai stiprią dulkių erkutėm. Vėlaiau atsigulėm į Antakalnio stacionarą tyrimams, stebėjimui (norss būklė ir ne…

As labiausiai bijau kad mum nepereitu dulkiu erkutem (jeigu dar neperejo) arba siaip kokiem ikvepiamiem...nes tada prasideda visokios bronchines astmos ir t.t...
    O lopo tyrimu neplanuojat daryt, jei sakot,kad visdar beria? Mum ryt vizitas, bet manau,kad vel nepadarys. Nes vel isberta nugaryte... Pavargau

9. Erika G.
    2018.05.20 19:10 (prieš 1 mėn.)
    2018.05.20 19:10 (prieš 1 mėn.)

mrs. mouse parašė:
    Hm....gal del to,kad jusu valdoma situacija. Jei pati zinot(stebejimo budu), kad tikrai beria tik nuo kiausiniu,tai tuomet viskas aisku,nevalgot kiausiniu ir viskas…

Galite man truputi paaiskinti apie kryzminius alergenus?as nekabai suprantu😔🤔 As berniuka savo taip pat uzrasiau savam mieste pas alergologe..tik eiles nemazos.. vis parausta zandai..berimu jokiu nebuna,viskas daugiau gerai..na bet vis kaip kada uzrausta zandai..taip noriu pagaliau zinoti kam istikro yra alergija..
    p.s. atsakyma jau perskaiciau🙏😊

1
  10. mrs. mouse
    2018.05.20 19:51 (prieš 1 mėn.)
    2018.05.20 19:51 (prieš 1 mėn.)

Erika G. parašė:
    Galite man truputi paaiskinti apie kryzminius alergenus?as nekabai suprantu😔🤔 As berniuka savo taip pat uzrasiau savam mieste pas alergologe..tik eiles nemazos.. vi…

Eiles visuose miestuose pas alergologus koooooosmines. Mes menesi laukem rytojaus vizito,bet speju kad veltui (ryt paaiskes),...jau viena karta buvo,kad menesi pralaukem ir nieko nepesem.
    Tikrai betkuris alergologas pirmiausia pasiulys atsisakyti pieno,kiausu,glitimo (jei juos vartojat) ir stebeti. Nu ir aisku durio tyrima pirmiausia atliks, tai linkiu kad jums tas tyrimas padetu, ir viskas greitai paaisketu! Nuosirdziai

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras