2017 m. Rugpjūtinukai ❤️

Komentuoti
  1. 2019.01.18 13:06 (prieš 4 mėn.)

gretaxs parašė:
    Nieko geras zinokit😁1m9 men skirtumas pirmi keli men buvo labai nelengvi i dabar viskas tvarkoje trecia pkanuojames norim triju vaikuciu viskas istikro gerai vyras …

Aciu uz gera zodi

2. 2019.01.18 13:08 (prieš 4 mėn.)

MamulėMūūū parašė:
    Aciu uz gera zodi

😍😍😍♥️ Prašau, o mano mazoji vovere irgi pasiutes, musasi pabai aktyvus lieknas voveriukas kaip as sakau😍

3. 2019.01.18 13:21 (prieš 4 mėn.)

MamulėMūūū parašė:
    Maniskis 200 g auginosi gal 4-5 men , nepaisant to kad valgo uz tris tik dbr 10 kg pasieke. Smagu kad jusu tiek sneka!! maniskis tik tete mama kaka tiutiu ir …

Maniskis irgi labai aktyvus,jauciu viska islaksto ka atseit priaugt turetu. Bet pozityvus, nepiktybinis su zodziais tai idomiai kad anksciau aiskiau kazkaip tardavo neo dabar. Šiaip yra visiškas knygu grauzikas kad taip mokykloj.... labai greitai mokosi,atpazista paveikslelius,viska parodo ka paprasai arba pats pasako. Zodziu toks kalbetojas yra tik kazkaip dantys nustojo augt....11teruri....kiek jusiskis?

4. 2019.01.18 13:58 (prieš 4 mėn.)

mrs. mouse parašė:
    Maniskis irgi labai aktyvus,jauciu viska islaksto ka atseit priaugt turetu. Bet pozityvus, nepiktybinis su zodziais tai idomiai kad anksciau aiskiau kazkaip tard…

Maniskiui dabar dvi iltys islindo tai dabar 14 ;) ir jis visiskai nesidomi knygom kaip jusu, nerodo, nemegsta jis ju vartyt, niekas jam neidomu, tik begt ir lekt.. zaislai ir tie idomus tik tie kur gali mest, griaut, dauzyt.. bet as speju jis i teva atsigime, nes jo tevas labai velai prasneko, bet labai anksti pradejo vaiksciot. Visi labai skirtingi, bet tuo ir zavus

5. 2019.01.18 20:11 (prieš 4 mėn.)

MamulėMūūū parašė:
    mano abu vaikai pradeti netycia siek tiek anksciau nei planuota Aciu uz sveikinimus! Labai laukiu vizito pas gine kita sav ir kad galeciau jau ramiai …

Sveikinu as ir sakau “zmogus planuoji o dievas juokiasi”🙈 as liepos 6d antro sūnelio sulauksiu👏👏👏 nu gal ir gerai taip pirma planavom antras pats ateis kada jam reikia 😂

1
  6. 2019.01.18 22:20 (prieš 4 mėn.)

Labukas. Aš ir retai čia užsuku, labai nera laiko. O gyvena vyrukas labai judrus ir išdykes, jai ko negauna krenta ant žemes ir rekia.. 85cm ir 12kg , dabar jau lengviau . Nevalgus gan, bet pm geria 🙂 Taip ir gyvenam. Šneka tik savo kalba. Žaislai neidomus, ir šeip mamos vaikas. Ai dar labai bijo žilu žmoniu 🤔

7. 2019.01.19 08:39 (prieš 4 mėn.)

Ievukas 111 parašė:
    Labukas. Aš ir retai čia užsuku, labai nera laiko. O gyvena vyrukas labai judrus ir išdykes, jai ko negauna krenta ant žemes ir rekia.. 85cm ir 12kg , dabar jau len…

Oij geras zilu zmoniu bijo😁😁mano 83 cm 11.500 sveria irgi nevalgus, negauna kai pradeda klykti mustis kai as sakau nervininkas musu Domas😂😂😂

1
  8. 2019.01.19 08:40 (prieš 4 mėn.)

Ar yra cia kaunieciu mamu gyvenanciu Dinavos rajone?

9. 2019.01.19 13:58 (prieš 4 mėn.)

Sveikinimai visoms kurios vel augina pilvelius 😘 Norečiau ir aš leliuko, bet kai pagalvoju kaip sunkiai pirmasis auga 🤕

10. 2019.01.19 15:40 (prieš 4 mėn.)

Laba, mano didele valgytoja, sluoja viska.... koses, vaisius, kuruzus, suri ir pan... 😊 laksto, lipa ir pyksta kaip ir visi 😊 auksta ir sunki mano panele 86cm 13.5 kg 🙄☺
    Tik kad mustis nori labai, vis ta ranka niesti.... vis kas netinka jau ziurek nori kepstelt... pasipyksram, susitaikom ir toliau gyvenam 😊😊😊
    Kaip jusu vaikai ar linke kelt rankyte? 🙄

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras