2017 m. Rugpjūtinukai ❤️

Komentuoti
  1. Ingrida 3 d.
    Augustė 1 m. 9 mėn.

2019.01.19 15:44 (prieš 4 mėn.)

Muzika123 parašė:
    Laba, mano didele valgytoja, sluoja viska.... koses, vaisius, kuruzus, suri ir pan... 😊 laksto, lipa ir pyksta kaip ir visi 😊 auksta ir sunki mano panele 86cm 13.5 …

Ogo tikrai aukšta
    Maniske nesimusa

2. 2019.01.19 16:04 (prieš 4 mėn.)

Muzika123 parašė:
    Laba, mano didele valgytoja, sluoja viska.... koses, vaisius, kuruzus, suri ir pan... 😊 laksto, lipa ir pyksta kaip ir visi 😊 auksta ir sunki mano panele 86cm 13.5 …

Maniskis irgi panasu 85 ir 13 kg😃 tai nesti ji man darosi sunku🙊😅 irgi megsta is laimes dazniau voztelti man😂 bet siaip mano berniukas visai geras,lanko darzeli jam ten labai patinka,sako aciu kai duodu ka nors,valgo irgi gerai,kaprizu dideliu irgi nera😊

3. 2019.01.19 17:09 (prieš 4 mėn.)

Muzika123 parašė:
    Kaip jusu vaikai ar linke kelt rankyte? 🙄

Mūsų išreiškia negatyvą kąsdamas, pešdamas, dažniausiai išsilieja ant manęs, o tetis ir katė beveik nenukenčia 😅

4. 2019.01.22 12:49 (prieš 4 mėn.)

Muzika123 parašė:

Oj kaip musasi. Ir kanda, ir dreskia. Brolis vyresnis, tai is jo nemazai prisimokius...

5. 2019.01.22 20:00 (prieš 4 mėn.)

Noriu pasidalint savo nemiegutės pasiekimais 😃
    Prieš gal pora sav pradėjom tiutės atpratinimo programą po biški. Reikėdavo užmigimui, ištraukdavom vos užmigus. Iš pradžių nedavėm dienos užmigimui, užnešiodavau, o vakar nusprendėm ir nakčiai užmigimui neduoti. Ir ką jūs manot, užmigdėm pasakas skaitydami niuniuodami, galų gale parodėm filmuką, po kelių minučių smigo. Nenešiojama, nepatikėčiau, jei kas būtų prieš pora dienų pasakęs. Šiaip ji pabunda dar iki mums einant miegoti porą kartų. O šią naktį nepabudo nei karto 😃 aš tam morališkai buvau nepasiruošus, kėliausi dažnai tikrinau ar kvėpuoja, nervinausi, gal labai bloga jai, kad net verkt negali, vyras mano visai galvojo, kad man čikčirik 😃 tai va, tikiuosi, kad ir toliau panašiai bus su mergytės miegu, o ne vienkartinis įvykis
    Ir jums linkiu pagaliau ramių naktų, kam dar vis neramios

5
  6. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.01.22 20:09 (prieš 4 mėn.)

Pyle parašė:
    Prieš gal pora sav pradėjom tiutės atpratinimo programą po biški. Reikėdavo užmigi…

koki filmuka rodet?

7. 2019.01.22 20:09 (prieš 4 mėn.)

Pyle parašė:
    Prieš gal pora sav pradėjom tiutės atpratinimo programą po biški. Reikėdavo užmigi…

Patys didziausi sveikinimai !!!!! Kai maniskis pradejo miegot tai as lygiai taip pat - nemiegojau gal tris naktis ir vis ejau ir ejau tikrint.... Poto nurimau visi juokes kad nujunkyt ne vaika o mamule reikejo Sveikinu ! Tas jausmas issimiegot ir jaustis zmogum - neikainojamas. Linkiu tukstancio tokiu naktu.

1
  8. 2019.01.22 21:13 (prieš 4 mėn.)

Ghostflower parašė:
    koki filmuka rodet?

''Boss baby'' vienintelį pripažįsta
    Nors stengiamės rodyt lb retai, ypač prieš miegą, aš kažkaip nusiteikusi, kad nelabai sveika Šian pvz net nerodėm, skaitėm deklamavom knygutes
    Pasiliksim filmukus, kai dygs iltys

9. 2019.01.22 21:17 (prieš 4 mėn.)

MamulėMūūū parašė:
    Patys didziausi sveikinimai !!!!! Kai maniskis pradejo miegot tai as lygiai taip pat - nemiegojau gal tris naktis ir vis ejau ir ejau tikrint.…

Ačiū. Tikiuosi taip ir toliau miegos, o aš irgi nebešokčiosiu 😃
    O jums miegas irgi pagerėjo nustojus maitinti? nes aš jau 5 naktis visai nebeduodu, tai gal ir tas sutapo, nors imdavo kartą kokį per naktį

10. 2019.01.22 21:28 (prieš 4 mėn.)

Pyle parašė:
    Ačiū. Tikiuosi taip ir toliau miegos, o aš irgi nebešokčiosiu 😃
    O jums miegas irgi pagerėjo nustojus maitinti? nes aš jau 5 naktis visai nebedu…

as tik tuomet ir pradejau miegot kai nustojau zindyt ;) net ir tas vienas kartas likes nakti neleisdavo pailset ;) nutraukiau gruodzio 16, bet maniskis pradejo miegot ramiai tik nuo Kuciu nakties ;) Dabar kai laukiuos antro tai Herkucio miega saugo tik tetis, kad as galeciau ilsetis ir augint leliuka pilve, tai is vis miegu kaip Karaliene po 9 valandas, bet vyras tai keliasi po 4 kart pastarasias pora sav.. uzmiega greit, bet keliasi. Reikes man grizt i trasa ir pravest "miego mokykla"

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras