2017 m. Rugsėjinukai❤

Komentuoti
  1. alista8
    2017.10.20 16:04 (prieš 1 mėn.)

Mergaitė 2 mėn. 2 d.
    Mergaitė 1 m. 11 mėn.

2017.10.20 16:04 (prieš 1 mėn.)

Gill parašė:
    Mes turejom ant galvos hematoma, bet ji isnyko. Bet kiek gydytojai sake reikia stebeti ar nedideja ir ar ne kieteja, turi buti minksta. Jei kieteja sake iskart krei…

Mes taip pat su hematoma. Mėnuo praėjo, beveik perpus sumažėjo. Likusi irgi kietesnė, bet dar nesuragėjusi. Kaip tik po vizito mes. Gyd minėjo, jog jos turi polinkį suragėti, ir nieko nepakeisi. Tačiau mūsiškė, anot gyd., nėra dar tokia kieta-dar trauksis.

Užaugom 3 cm, plius 1150 g. 😍

4
  2. Guosa
    2017.10.20 16:12 (prieš 1 mėn.)
    2017.10.20 16:12 (prieš 1 mėn.)

avietuke parašė:
    Mamytės, tos kurios registavot vaikučiui per internetą, gal ir durnas klausimas, bet .. užregistravom vaiką ir jokio dukumento negavom, jį reikia atskirai išsiimti …

Galima is metrikacijos pasiimti israsa, na, jie tiesiog lapa atspausdina, bet tokio dalyko kaip gimumi liudimo nebera :/

2
  3. 2017.10.20 16:23 (prieš 1 mėn.)
    2017.10.20 16:23 (prieš 1 mėn.)

icliukas parašė:
    sveika, na man su duryte panasiai su maitinimu, tuoj sueis 4sav.ir va sia savaite prasidejo "smagumai" su maitinimu, zaidzia tarsi su speneliu, isrraukia vel ima ve…

Pas mus tas pats, bet būna tokia "bajeriai" maždaug kas antrą dieną... Va šiandien irgi praktiškai visa dieną nemiega, snaudžia vieną akį pramerkus. Naktį kaip ir normaliai ismiega su pora atsikėlimu, bet jei prisidaro didelio į pampi tai tada jau turėk mama bėda prasibudina ir nemiegam tada. O valgo tai atrodo non stop, viena po to kita ir dar būna pakartoja ir man irgi įdomu ar čia tas šuolis ? Ar čia tie diegliukai savo daro ? nes būna pabunda pirst ir toliau snaudzia būna kad paverkia.

akcumis parašė:
    Sakykite o isleidziant is ligonines isduoda koki israsa kad pagimdzius ar ne?

Duoda. Bent jau turėtų 😉 nes reikia vaiko daktarei pristatyti.

avietuke parašė:
    Mamytės, tos kurios registavot vaikučiui per internetą, gal ir durnas klausimas, bet .. užregistravom vaiką ir jokio dukumento negavom, jį reikia atskirai išsiimti …

Kai užregistravau į paštą gavau kad galiu atvykti pasiimti, galvojau liudijimo o gavau tik išrašą ant A4 formato lapo nebėra dabar liudijimo tokio kaip anksčiau...

4. avietuke
    2017.10.20 16:24 (prieš 1 mėn.)

V. 6 m. 4 mėn.
    T. 7 m. 4 mėn.

2017.10.20 16:24 (prieš 1 mėn.)

Guosa parašė:
    Galima is metrikacijos pasiimti israsa, na, jie tiesiog lapa atspausdina, bet tokio dalyko kaip gimumi liudimo nebera :/

Tai liudijimo sutinku, bet kitaip neina sužinoti asmens kodo ?' rašo, kad mergina užtegistruota, bet koks asmens kodas nežinau sakau gal ką blogai padarėm

5. Liepsa
    2017.10.20 16:25 (prieš 1 mėn.)
    2017.10.20 16:25 (prieš 1 mėn.)

avietuke parašė:
    Tai liudijimo sutinku, bet kitaip neina sužinoti asmens kodo ?' rašo, kad mergina užtegistruota, bet koks asmens kodas nežinau sakau gal ką blogai padarėm …

Na kaip aš suprantu tau tik pasiimat išrasa sužinai a.k. kitaip niekaip 3 eurai

6. avietuke
    2017.10.20 16:43 (prieš 1 mėn.)

V. 6 m. 4 mėn.
    T. 7 m. 4 mėn.

2017.10.20 16:43 (prieš 1 mėn.)

Kaip ir visada už viską mokėk 😂😂😂😂

1
  7. ARSa
    2017.10.20 17:06 (prieš 1 mėn.)
    2017.10.20 17:06 (prieš 1 mėn.)

xanaka parašė:
    Pas mus si bedele.. hmm nesuprantu tada savo gudytojod nes ji ramiai atsakebkad stebet ar nedideja, tipo jei didedu tada kazka darytu :/ o siuntima dave konsultacij…

Na Mes pas chirurga Pošiūna, hemangiomos augti pradeda tik nuo 6 gyvenimo savaitės ir intensyviai auga iki 5-6 mėn. Jos auga I visas puses ir i aukšti ir gilyn ir I ploti, pas mus mažytė dėmelė, o dasirodo lazdyno riešuto dydžio darinys kažkoks siaubas!!! Pažiūrėkite ar aplink jusu hemangioma nėra balkšvo plotelio? Jis dažnai išduoda dydi iki kurio augs. Tikiu, kad pas jus nieko rimta ir labai tikiuosi, kad mano mažylei šiandieninės kančios per lazerio procedura bus veiksmingos ir ta hemangioma nebekels bėdu mums

1
  8. Šilo_uoga
    2017.10.20 17:15 (prieš 1 mėn.)
    2017.10.20 17:15 (prieš 1 mėn.)

avietuke parašė:

Taip, reikia važiuoti pasiimti į savivaldybę :)) bet man tas a4 formato lapas jau tokia nesąmonė galėjo geriau gimimo liudijimą palikt, nes koks jau skirtumas, jeigu vistiek reikia važiuot popiergalio pasiimt

9. avietuke
    2017.10.20 17:17 (prieš 1 mėn.)

V. 6 m. 4 mėn.
    T. 7 m. 4 mėn.

2017.10.20 17:17 (prieš 1 mėn.)

Šilo_uoga parašė:
    Taip, reikia važiuoti pasiimti į savivaldybę :)) bet man tas a4 formato lapas jau tokia nesąmonė galėjo geriau gimimo liudijimą palikt, nes koks jau skirtumas, …

Na kiek suprantu reikės vis tiek vykti į metrikacijos skyrių.. 😂 tada nesuprantu, kam reikia registruotis internetu o kas dėl popiergalio tai sutinku, jau galėtų būti normalus liudijimas

10. 2017.10.20 17:26 (prieš 1 mėn.)
    2017.10.20 17:26 (prieš 1 mėn.)

Liepsa parašė:
    Na kaip aš suprantu tau tik pasiimat išrasa sužinai a.k. kitaip niekaip 3 eurai

Jūs mokejot už išrašą?

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras