2017 m. Rugsėjinukai❤ (Archyvas iki 2018.07.07)

1. 2018.01.12 22:56 (prieš 9 mėn.)

Rudenyte parašė:
    O pas mus kai norėjo visi eit, nepriėmėm, tik pačius artimiausius. O dabar jau galėčiau ir priimt, bet niekas nesiprašo taip ir likom be lankytoju

Mes pradejom priiminet po men gal... Gimines gimines, keli artimiausi draugai, karta vyro bendradarbis su zmona ir gavos vos ne kiekviena savaitgali, bet dovanu kiek :DD nors ir be ju apseitumem bet smagu ?

2. 2018.01.12 23:10 (prieš 9 mėn.)

vileva parašė:
    Hm

Alergizuotis gali ir seip bet kada,o jeigu atsiranda iritacinis dermatitas (siuo atveju lengvai galejo itakot daznesnis nei iprastai tustinimasis) per odos mikropazeidimus lengvai alergizuojasi nuo sauskelniu, kurias n menesiu galima naudot... ir viena diena atsiranda jiems alergija... aisku ne 100 proc. Gal dar pas jus iritacinis dermatitas eina; jeigu negeres tada keiskit sauskelnes, bet as jusu vietoj jau dabar keisciau

3. 2018.01.12 23:13 (prieš 9 mėn.)

Kristinamm parašė:
    Iš kur perkat moony? Aš bandžiau iš asorti, kobi ir yasaya, tai man pastarųjų kažkokios kietokos pasirodė.

As perku is mioki.lt , ten pastovi kaina 21 eur/pakeli (is tos pacios svetaines isbandziau ir moony natural, goon ir merries)
    Bet dar ne karto nebuvau gavus nekokybisku sauskelniu, neseniai vyro sesuo susizavejo akcija ir pabande is kobi.lt, kur akcija ejo 16 eur uz pakeli - tai sake su blogu kvapu gavo, as kitu firmu nesu bandzius

4. 2018.01.12 23:20 (prieš 9 mėn.)

Ghostflower parašė:
    Mes pradejom priiminet po men gal... Gimines gimines, keli artimiausi draugai, karta vyro bendradarbis su zmona ir gavos vos ne kiekviena savaitgali, bet dovanu kie…

As tai buvau nusistacius, kad iki kokiu 3 men jokiu lankytoju, tai visas savo gimines ir drauges buvau ispejus, ko pasekoje iki siol nera apsilanke niekas is ju.... o bet taciau nuo pat grizimo is ligonines nesustabdomu srautu pludo vyro gimines, draugai ir bendradarbiai tai kaip ir epic fail savu nemaciau, o rizika del sveciu vis tiek buvo
    Jie paskambina - mes busim uz 5 min ir eina... tai nenorejau pasirodyt psichopate ir nejaugi isvarysi budavo vaika nuo ju toliausiai laikau, kai iseina vedinu visa buta ir vaiko apciupinetas rankytes plaunu istisai (nes jie daeidavo iki jo ) virsune buvo kai pries savaite laiko atsigrudo pora draugu, pacackino vaika ir sako o nieko kad as sergu (ir ziuriu tikrai nosis raudona, koseja :((() tai cia buvo vienintelis kartas kai paprasiau iseit :((

5. 2018.01.12 23:44 (prieš 9 mėn.)

Spooky parašė:
    As tai buvau nusistacius, kad iki kokiu 3 men jokiu lankytoju, tai visas savo gimines ir drauges buvau ispejus, ko pasekoje iki siol nera apsilanke niekas is ju....…

Mes matyt per daug ramus ? siaip visi supratingi atsargus buvo... Po 2 men ir darbe buvau, aisq pirma issiaiskinau ar neserga niekas, tfutfutfu tuktuktuk viskas puiku kas va tikrai man nepatiko tai nuo pirmos dienos uosviai kasdien kas antra/trecia diena..... Aciu Dievui aprimo.

O tas po 5 min busim - ner ziauriau, nu ble gal as nuogais (.) vaikstau.. net jei ne, nu bet ble

6. 2018.01.13 05:43 (prieš 9 mėn.)

Ghostflower parašė:
    Mes matyt per daug ramus ? siaip visi supratingi atsargus buvo... Po 2 men ir darbe buvau, aisq pirma issiaiskinau ar neserga niekas, tfutfutfu tuktuktuk viskas pui…

Tokių po 5 min būsim aš išvis nepateisinu kas čia per nesąmonė :)) mes kažkaip anksti priėmėm svečius, nes labai prasiblaškyti norėjosi. O kai buvo 3 savaitės nuėjom draugės pasveikint vestuvių proga iki ceremonijos vietos, bet va kaip tu ir sakai, spjaudau ir tuksenu visur, kad viskas laimingai :))

7. Matas 7 m. 7 mėn.

2018.01.13 06:50 (prieš 9 mėn.)

Panduciukas parašė:
    Mes pirkom iš yasaya ir assorti. Man skirtumo tarp jų nebuvo. Dar bandem Genki iš babycity - irgi visai nieko, pigiau nei moony. Bet po to pabandžius vėl Moony man …

Asorti ir kobi lyg vienoda, o va kažkaip yasaya, nors jie sako daug metų iš ten veža ir pan., kažkaip užkliuvo ?

8. 2018.01.13 07:25 (prieš 9 mėn.)

Kristinamm parašė:
    Asorti ir kobi lyg vienoda, o va kažkaip yasaya, nors jie sako daug metų iš ten veža ir pan., kažkaip užkliuvo ?

Mes iš Brilant arba ir yasaya perkam, bet viena karta ir Brilant buvo nekokybiški. Nakti dedu moony nature, o diena Moony . Mums liux koki dydi perkate? Mes
    Jau pereinam prie m ;)

M

9. 2018.01.13 07:27 (prieš 9 mėn.)

Mums vakar alergologe užlipdė lopus 7 .Pirmadieni bus aiškesnė mūsu dieta o 3 naktis su prieš miega gaunamu mišinuko papildymu , yra liux uzmiega apie 22.30-23 val kyla 4 ir 6.30 keliamės 8.30 pagaliau ir aš I žmogu virstu

1
  10. 2018.01.13 07:33 (prieš 9 mėn.)

ARSa parašė:
    Mums vakar alergologe užlipdė lopus 7 .Pirmadieni bus aiškesnė mūsu dieta o 3 naktis su prieš miega gaunamu mišinuko papildymu , yra liux uzmiega apie 22.30-2…

Kaip aš laukiu vizito pas gydytoją jau. Pas mus vėl prasidėjo valpurgijos naktys. Vaikas kelias kas 1.5 val, verkia daug, diena irgi pikta belenkaip. Įdomu ar tie dantys gali augti be dantenų patinimo? Nes nori žįsti pastoviai, arba su nervais kumštį kiša, pikta baisiausiai. Paskutines dienas net nebemiega jeigu išimi papą, iškart prabunda, blaškosi ir verkia. Nesuprantu aš ar ji nedavalgo, ar čia tie dantys, ar kas

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
650,00 €
36 | 8 | S
3,00 €
24 | 14,9 cm
45,00 €
40 | 12 | M
12,00 €
38 | 24,6 cm | 5