2017 m. Rugsėjinukai❤ (Archyvas iki 2018.07.07)

1. meška_šiaurėje
    2018.02.25 23:05 (prieš 6 mėn.)
    2018.02.25 23:05 (prieš 6 mėn.)

Šilo_uoga parašė:
    Jeigu įdomu, tai galėsiu pasidomėt kaip vyksta reikalai su tais žoliniais preparatais, nes čia nėra nieko naujo su jais, egzistuoja tos žolės nuo senų senovės, tai …

Aha, įdomu ? Greičiausiai taip ir yra, kad kažkas pirmas padarė tyrimus konkrečiai veikliajai medžiagai, o kiti gamintojai pasinaudojo pirmųjų pasiekimais. Beje, naujieji gamintojai irgi turi daryti tyrimus, gal tik labiau susijusius su kokybe nei su veiksmingumu, pvz. kad pagrįstų produkto galiojimo laiką ir pan. ?

2. User has not uploaded an avatar
    2018.02.26 05:04 (prieš 6 mėn.)

Gediminas 1 m. 2 sav.
    Emilija 7 m. 4 mėn.

2018.02.26 05:04 (prieš 6 mėn.)

avietuke parašė:
    Tai gydytojas turi paskirtį su kuo inhaliuotis, pvz aš inhaliavausi su brontex, jie skirti atsikosėjimui, o vaikams jūros vandeniu

Visiškai sutinku, vaistus skiria gydytoją. O šiaip profilaktiskai nebent jūros vandenuku ar druskos tirpalu. Ir dar iš patirties, čia ateičiai. Nes dabar kiek per maži mūsų kūdikiai, kojytės sildome masazineje voneleje (mūsų laikais kriaukleje sededavom) vaikams patinka, vandenukas burbuliuoja

3. Šilo_uoga
    2018.02.26 05:43 (prieš 6 mėn.)
    2018.02.26 05:43 (prieš 6 mėn.)

meška_šiaurėje parašė:
    Aha, įdomu ? Greičiausiai taip ir yra, kad kažkas pirmas padarė tyrimus konkrečiai veikliajai medžiagai, o kiti gamintojai pasinaudojo pirmųjų pasiekimais. Beje, …

Nauji gamintojai turi įrodyti, kad jų vaistas atitinka originalą, kurį kopijuoja. Be abejo turi praeiti visas patikras, bet ne pačius klinikinius tyrimus, juos praeina tik originalūs vaistai

1
  4. User has not uploaded an avatar
    2018.02.26 06:01 (prieš 6 mėn.)
    2018.02.26 06:01 (prieš 6 mėn.)

slaptumas parašė:
    Visiškai sutinku, vaistus skiria gydytoją. O šiaip profilaktiskai nebent jūros vandenuku ar druskos tirpalu. Ir dar iš patirties, čia ateičiai. Nes dabar kiek per m…

Mes irgi sildome taip tik karsta vandeni i bliuda pilu,dedi druskos, sodos. Po visko vilnones kojines ir i lova

5. Spooky
    2018.02.26 10:35 (prieš 6 mėn.)
    2018.02.26 10:35 (prieš 6 mėn.)

meška_šiaurėje parašė:
    Aha, įdomu ? Greičiausiai taip ir yra, kad kažkas pirmas padarė tyrimus konkrečiai veikliajai medžiagai, o kiti gamintojai pasinaudojo pirmųjų pasiekimais. Beje, …

Nei hedelix nei prospan netikiu tikiu čiobreliu, kai peršalu ir perskindol tepalu, ir čia mano asmeninis sąrašas homeopatijos ir fitoterapijos baigiasi įdomumo dėlei tai mano močiutė yra žolininkė ir n metų renka ir džiovina įvairias žoleles, tai būdavo man suneša maišeliais mažais su užrašais nuo ko gydo tai nepastebėjau asmeniškai jokio poveikio - ir tie visi užrašai - gydo inkstų ligas ir skydliaukę - man juokingi (bet čia tik aš - neįsižeiskit jei manot kitaip), kiek atsimenu iš univiero - tai mum kelis kart akcentavo, kad visi šitie žoliniai preparatai - nėra įrodę savo poveikio absoliučiai, ir ar tik ne uk, ponus homeopatus ėmė spausti - kad truputį įneštų evidence į savo veiklą... kodėl prie to pačio hedelix (gebenių lapų) - nėra nei farmakokinetikos, farmakodinamikos?

6. Šilo_uoga
    2018.02.26 10:42 (prieš 6 mėn.)
    2018.02.26 10:42 (prieš 6 mėn.)

Spooky parašė:
    Nei hedelix nei prospan netikiu tikiu čiobreliu, kai peršalu ir perskindol tepalu, ir čia mano asmeninis sąrašas homeopatijos ir fitoterapijos baigiasi įdomum…

Aš asmeniškai išvis vaistų negeriu nei nuo slogos (na išskyrus tuos otrivinus, kurie atkemša nosį), nei nuo gerklės, nei šiaip nuo peršalimo eilinio :)) niekada nesu pastebėjus absoliučiai jokio poveikio teigiamo ir ne tik žolelinius preparatus vartodama :))) jeigu sloga ar kosulys prasideda, tai truks mažiausiai savaitę nepriklausomai nuo to ar geriu kažką, ar leidžiu savo imuninei savarankiškai tvarkytis o šiaip iš savo asmeninės patirties galiu pasakyt, kad kai sportuoju ir sveikai maitinuosi, tai net ir slogos dažniausiai neturiu

7. meška_šiaurėje
    2018.02.26 11:09 (prieš 6 mėn.)
    2018.02.26 11:09 (prieš 6 mėn.)

Spooky parašė:
    Nei hedelix nei prospan netikiu tikiu čiobreliu, kai peršalu ir perskindol tepalu, ir čia mano asmeninis sąrašas homeopatijos ir fitoterapijos baigiasi įdomum…

Oi, nežinau kodėl nėra Hedelix'o farmakokinetikos ir farmakodinamikos faktų, gal nusprendė neapkrauti informacinio lapelio ? bet tada kokiu pagrindu priskyrė ATC kodą?

Šilo_uoga parašė:
    Aš asmeniškai išvis vaistų negeriu nei nuo slogos (na išskyrus tuos otrivinus, kurie atkemša nosį), nei nuo gerklės, nei šiaip nuo peršalimo eilinio :)) niekada nes…

Nu brač, gal čia placebo efektas, bet man po Hedelix tikrai būdavo lengviau atsikosėti, krūtinės kostint taip neskaudėdavo gal kad skystesnės gleivės lengviau atsiskirdavo ?

8. Ugne86
    2018.02.26 11:40 (prieš 6 mėn.)

Živilė 10 m. 6 mėn.

2018.02.26 11:40 (prieš 6 mėn.)

Spooky parašė:

Man asmeniškai kai kurios žolelės padeda (medetkos, salpusniai, liepų ir nasturtu žiedai, čiobreliai) prisirenkam kasmet ir dziovinames?

9. niu_gi_as
    2018.02.26 13:14 (prieš 6 mėn.)
    2018.02.26 13:14 (prieš 6 mėn.)

Idomia tema diskutuojat, tai pasikonsultuosiu ?? Nuo kosulio as vaikams naudoju inhaliacijas. Atrodo, kad po ju tikrai pagereja. Kokia jusu nuomone, ar cia tikrai veiksminga, ar irgi daugiau placebo efektas kaip ir su homeopatija ir zolelem?

10. avietuke
    2018.02.26 13:41 (prieš 6 mėn.)

V. 7 m. 2 mėn.
    T. 8 m. 2 mėn.

2018.02.26 13:41 (prieš 6 mėn.)

niu_gi_as parašė:
    Idomia tema diskutuojat, tai pasikonsultuosiu ?? Nuo kosulio as vaikams naudoju inhaliacijas. Atrodo, kad po ju tikrai pagereja. Kokia jusu nuomone, ar cia tikrai v…

Viskas priklauso nuo to su kuo inhaliuojatės vaistais ar jūros vandeniu, jei jūros vandeniu tai tikrai placebo efektas

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.