2017 m. Rugsėjinukai❤ (Archyvas iki 2018.07.07)

1. meška_šiaurėje
    2018.05.25 21:13 (prieš 3 mėn.)
    2018.05.25 21:13 (prieš 3 mėn.)

s.lape parašė:
    pas mane panasiai tik keturiom atvaro is savo lovos isirezia visu veidu i (,) valgo ir sukioja galva 😂 pipec kartais kai buna daug pienuko atrodo sprogs papulis 😂 k…

Joo, gudruoliai jie mūsų 😎 aš kol kas pasiryžus ilgai maitinti, iki kokių 2 metų (OK, gal kažkam čia ir neatrodo ilgai 😂), kartais pasižiūriu YouTube video, kaip paaugę vaikai žinda. Tai toks juokingas vaizdelis: vieną (.) žinda, o per kitą su žaisline figūrėle "vaikšto" 😆 kai mielumo, negaliu 😆

1
  2. 2018.05.26 03:31 (prieš 3 mėn.)

Fėja Niekadėja 1 m. 2 sav.

2018.05.26 03:31 (prieš 3 mėn.)

KatrineL parašė:
    Ar tos kurios maitinat mp ir jau susirgo mm ar pienuko nesumažėjo? Šiandien pirmą kartą susirgau bijau kad mp nesumažėtų🤔 su primaitinimu pas mus prastai. Nelabai p…

Susirgau, kai buvo 3 men. Niekas nepasikeite. Maitinu sekmingai toliau ;)

3. User has not uploaded an avatar
    2018.05.26 05:06 (prieš 3 mėn.)
    2018.05.26 05:06 (prieš 3 mėn.)

erdnikaunas parašė:
    Pradejo ropoti 5men ir 3sav. 6men jau pilnai pati atsistojo iskibus, o 7men.pati atsisedo. Kazkaip ziuriu pas mus viskas labai anksti

Ohoooo! Tikrai anksti bet matyt vaikas tam jau pasiruoses

4. Šilo_uoga
    2018.05.26 05:37 (prieš 3 mėn.)
    2018.05.26 05:37 (prieš 3 mėn.)

meška_šiaurėje parašė:
    Joo, gudruoliai jie mūsų 😎 aš kol kas pasiryžus ilgai maitinti, iki kokių 2 metų (OK, gal kažkam čia ir neatrodo ilgai 😂), kartais pasižiūriu YouTube video, kaip pa…

Man labai juokinga, kai dukra guli ir aš jau ruošiuosi ją maitint, tai ji verčiasi ant šono, abiem rankom įsikimba į mane ir prisitraukinėja, taip atrodo "ateini čia"

1
  5. meška_šiaurėje
    2018.05.26 07:43 (prieš 3 mėn.)
    2018.05.26 07:43 (prieš 3 mėn.)

Šilo_uoga parašė:
    Man labai juokinga, kai dukra guli ir aš jau ruošiuosi ją maitint, tai ji verčiasi ant šono, abiem rankom įsikimba į mane ir prisitraukinėja, taip atrodo "ateini či…

Tiesiai šviesiai mergina, be užuolankų ir prisistrainimų 😂 Maniškis neprisitraukinėja, bet man dar tik gulantis ant šono jau su burna gaudo (.) ir dar kartais sako "am am am" 😆

1
  6. vaikaite
    2018.05.26 07:56 (prieš 3 mėn.)
    2018.05.26 07:56 (prieš 3 mėn.)

Tiek istoriju kaip mazyliai gaudo (.) ir man sunku pagalvoti, kaip reikes uzbaigti maitinti :/ dabar isigudrino isvis nakti, kai pabunda, soske neuzkisi. Spjaus toli toli ir prades rekti.. Nors anksciau pakantesnis buvo, daba tiksliai zino ko nori

7. Šilo_uoga
    2018.05.26 08:03 (prieš 3 mėn.)
    2018.05.26 08:03 (prieš 3 mėn.)

meška_šiaurėje parašė:
    Tiesiai šviesiai mergina, be užuolankų ir prisistrainimų 😂 Maniškis neprisitraukinėja, bet man dar tik gulantis ant šono jau su burna gaudo (.) ir dar kartais sako …

Man rodos dar evoliucionuos ir į "ateini čia", nes pas mus irgi seniau buvo tik vertimasis ant šono ir žiojimasis

3
  8. Spooky
    2018.05.26 08:14 (prieš 3 mėn.)
    2018.05.26 08:14 (prieš 3 mėn.)

meška_šiaurėje parašė:
    Joo, gudruoliai jie mūsų 😎 aš kol kas pasiryžus ilgai maitinti, iki kokių 2 metų (OK, gal kažkam čia ir neatrodo ilgai 😂), kartais pasižiūriu YouTube video, kaip pa…

Man miela (ir labai skausminga) kai ji zinda ir kita rankele papeli maigo (kaip katinas)
    Siandien ryte gulim su vyru lovoj, pamaitinau pupa, ji taip rimtai i mane ziurejo ir letai nusitaikydama spenelio galiuka suznybo su nyksciu ir smilium, o taip susikaupus lyg kokia super sudetinga operacija darytu , rintu veidu, suspaude (as mintyse jau zvygtelejau) ir ziuri nusigandus i mano veida vyras sako laukia ka tu darysi sakau nu ka as darysiu, o ka as daryt galiu kentesiu tada pupa juoktis balsu pradejo
    As maitinciau dar ilgai ilgai, bet deja rugseji i darba, buvau pasiryzus vakarais, naktim, savaitgaliais dat kaip nors test maitinima, bet tada apgalvojau gerai ir supratau, kad to negali buti... nes pagalvojau mes darbe vis su krauju kontaktuojam istisai, bet kada gali uzsikrest kokiu hepatitu c ir bezindydama vaika dar uzkrest, tai teks grieztai uzraukt

9. vaikaite
    2018.05.26 08:42 (prieš 3 mėn.)
    2018.05.26 08:42 (prieš 3 mėn.)

Spooky parašė:
    Man miela (ir labai skausminga) kai ji zinda ir kita rankele papeli maigo (kaip katinas)

Vaikui gal susimaisys galva, kada gali gauti pienuko, o kada ne nu kad vakarais, tai atsirinks, bet siokia diena ar savaitgalis, vaikas gal pasimes

10. vaikaite
    2018.05.26 08:45 (prieš 3 mėn.)
    2018.05.26 08:45 (prieš 3 mėn.)

As tai net nezinau, kiek maitinsiu nes kol neturejau vaiku, tai atrode, pffff, iki metu maitina. O dabar kol normaliai neprivalgo kosiu, tai man kazkaip abydna jam duoti misinuku, jei galiu duoti mp. Siaip biski uzknisa seneliu replikos: 'toks didelis ir dar valgai papa. Imk lasiniu geriau'. Nors is seneliu daug ir kitokiu repliku, tai tiesiog reikia nekreipti demesio

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.