2017 m. Rugsėjinukai❤

Komentuoti
  1. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.07.20 12:12 (prieš 9 mėn.)

Rassut parašė:
    Pažiūrėkit ką sako medikai (dirbantys su moksliniais tyrimais) - duoti su protu vaikui viską, svarbu tik kad būtų tinkama forma, t.y gabaliukų dydis, konsistencij…

Tai pažiūrėkime iš kitos puses, ką tie patys mokslininkai siūlo valgyti suaugusiems nebus ten nei vėdarų nei kubelių na bet kiekvienam savo kitu vaikai ir lašinius nuo puses metu čiulpia

1
  2. 2018.07.20 12:25 (prieš 9 mėn.)

Kristinamm parašė:
    O aš ligoninių bijau, kad nepasigauti papildomų bacilų, nes vistiek paguldo į bendras palatas 😳

Mes kai gulėjom tai ėmėm mokamą palatą, nes irgi kaimynų bacilų bijojom aišku piniginė dislike, bet nieko neparsivežėm iš ligoninės

1
  3. 2018.07.20 12:31 (prieš 9 mėn.)

Liepsa parašė:
    Tai pažiūrėkime iš kitos puses, ką tie patys mokslininkai siūlo valgyti suaugusiems nebus ten nei vėdarų nei kubelių na bet kiekvienam savo kitu vaikai ir …

Aš dar į maisto temą trumpai pasisakysiu
    Bent jau mano pupa yra jautruolė ir už kiekvieną " protokolo" pažeidimą (maitinu pagal mažylio receptus) kaskart susimoku vaiko bėrimu ir gailiuosi po to, kad nesămonėm vaiką primaitinau
    Esu nesusivaldžius ir šventėj davus lyžtelti pistacijų skonio leďų, nes "labai žiūrėjo ir norėjo" - po minutės visą veidą išmušė baisiom raudonom dėmėm, bet man to neužteko, tai gal po mėnesio, paprastų ledų daviau lyžtelt, galvojau gal nuo pistacijų ataskonio tas bėrimas - ir vėl plėmais išmėtė
    Nu durna as mama
    O dar 6 mėnesį bėrė nuo morkų, tai galvoju jau 10 mėn. - gal verta pabandyt, gal nebealerguzuoja - ir vėl bac baisus bėrimas

4. Gediminas 1 m. 7 mėn.
    Emilija 7 m. 11 mėn.

2018.07.20 13:14 (prieš 9 mėn.)

Atsiprašau kad sukeliau tokia diskusija dėl kugelio. Tiesiog parasiau, ką Gediminas ragavo, ir tikrai nesiūlau kitiems mažyliams ragauti ti paties. Kiekvieną mama geriausiai žino kas tinka jos mažyliui. Kai auginau pirmąją buvau ir labai atsargi, dabar kiek paprasčiau į viską žiūriu. Aišku. Nereikia kraštutinumu, neduodame šašlykų, ar grybų, skrudintu bulvyciu ir kt.

6
  5. 2018.07.20 13:21 (prieš 9 mėn.)

jurgita1986 parašė:
    Šiandien, kaip užkandį, išbandėm sublenderiuotą bananą su avokadu. Oi kaip patiko mano mažyliui 😁.

Mano dukrai šitas derinys irgi vienas iš mėgstamiausių

1
  6. 2018.07.20 13:29 (prieš 9 mėn.)

Orxideja9891 parašė:
    Mums su silauogem tas buvo... tai praejo noras tokias uogas duoti... 🙂

Mano irgi luobeles iškakoja, bet tai normalu man atrodo, nes jose daug celiuliozės, o jos organizmas nevirškina 🤔 aš tik visad duodu perkasti, kad nerytų cielų

1
  7. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.07.20 13:43 (prieš 9 mėn.)

Liepsa parašė:
    Niekad į kugeli nededu jokios mėsos, tik kefyras bulves kiaušinis ir prieskoniai minkštas, purus

o kiek kefyro pilat? 🤔

egl_e parašė:
    Tai teoriškai galima viską duoti - parduotuvinius ledus, sūrelius, saldainius, bandeles.. bet ar vaikui to tikrai reikia?🙂

cia jau krastutinumai
    pvz saldainiai tikrai nei sveika nei naudinga plius dantim kenkia, bet apie normalu kugeli tikrai to nepasakyciau... jei ne pats geriausias variantas, nereiskia jog lb jau blogas.... siaip ar taip siais laikais praktiskai viskas juk ar nupurksta ar dar kaip... tai super sveikai as pvz net nesitikiu maitint nes neimanoma

Spooky parašė:
    Aš dar į maisto temą trumpai pasisakysiu
    Bent jau mano pupa yra jautruolė ir už kiekvieną " protokolo" pažeidimą (maitinu p…

zinokit biski nuraminsiu, pvz del morku jei 6 bere ir 10 vel pabandet- nesmagu jog isbere, bet buvau paskaitoj su alergologe ir imunologe ir yra patariama biski alergeno duot kas kazkiek laiko...;) tad nepadaret nieko blogo o net gero;)

1
  8. 2018.07.20 13:52 (prieš 9 mėn.)

Šilo_uoga parašė:
    Mano irgi luobeles iškakoja, bet tai normalu man atrodo, nes jose daug celiuliozės, o jos organizmas nevirškina 🤔 aš tik visad duodu perkasti, kad nerytų cielų :)…

As suspaudziu jas . Bet tustintis jam diskomfortas pastebejau...😟

9. 2018.07.20 14:34 (prieš 9 mėn.)

Na nuvedėt mintis į visiskus kraštutinumus. Iš minties, kad bulvės nėra blogai, tuoj gausis "duokit cipsu kūdikiams". Su protu duodant tai, ką patys valgot nieko blogo nebus. Na su sąlyga, kad patys šlamšto nevalgot.
    Dėl reakcijų į maistą - patariama, kaip jau rašė, mažais kiekiais kas kažkiek laiko bandyti. Esant alergijom siūlau pasidomėti imunoterapija- kai su medikų priežiūra mažomis dozėmis (vis didinant) duodamas alergenas. Net suaugusiems labai padeda jei ne visiškai atsisakyti vaistų, tai bent sušvelnina reakcijas.

1
  10. 2018.07.20 14:37 (prieš 9 mėn.)

Orxideja9891 parašė:
    As suspaudziu jas . Bet tustintis jam diskomfortas pastebejau...😟

Mūsų mažyliui viduriai pakieteje buvo pora kartu - gavus mėlynių ir vienos rūšies silauogiu. Nuo kitos rūšies silauogiu nieko blogo nebuvo, valgo su zievelem, tik pratreskiam uoga, kad nesugalvotu visos ryti

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras