2017 m. Spalio mėnesio mažyliai :) (Archyvas iki 2018.01.19)

1. 4 mėn. 1 sav.
    Pyplius 1 m. 4 mėn.

2017.11.27 15:53 (prieš 1 m.)

Ana Viktoria parašė:
    Įdomu čia jau visų leliukai naktim išmiega po 5 valandas, ar tik mano vienas maximum 3 val. ištempia

Ne ne, ne pas jus vieną ? keliamės kas 2-3 valandas, vos kelis kartus miegojo 4, o 5 nesame ištempę dar, laukiu tokių laikų ?

2. Rokas 13 m. 6 mėn.

2017.11.27 15:57 (prieš 1 m.)

bitebee parašė:
    Mano mergytes antakiai irgi lygiai tokie patys..

Mano dukrytes taip pat tokie antakiukai

3. 2017.11.27 15:58 (prieš 1 m.)

Drugelisxx parašė:
    Tikrai medings. Sako kad mautint nakti kas 2~3val reikia pirmas tris savaites kol pienas susireguliuoja. O poto nebutina taip daznai

Aciu, nuraminot!

4. 2017.11.27 16:20 (prieš 1 m.)

Mes siandien buvom pas gydytoja, tai vyrukas sveria jau 5,7 kg, o ugis apie 59 cm, tai per enesi sugebejo priaugt 2.3 kg ir 5 cm tik va sunkiai uzmiega diena ir pries nakti, tenka migdyt ir po valanda, ko anksciau nebuvo, gal tiesiog jau nepataikom i jo bioritma, reiks cia susigriebt, nes tokie migdymai ziauriai vargina, o ir nenoriu kad priprastu migdomas ant ranku, nesiojant, supant, nes jau su pirmu vaiku buvau prisizaidus taip, tai varge vargeli kaip gerus metus paskui kankinomes.

2
  5. 4 mėn. 1 sav.
    Pyplius 1 m. 4 mėn.

2017.11.27 16:20 (prieš 1 m.)

Proteja parašė:
    Nelabai speju as sekti sita foruma kartais, tai gal jau diskutavote, bet norejau paklausti, jeigu nakti mazyle ismiega 5 valandas kartais? As jos jau nebekeliu, is …

Džiaukitės, kad tiek miega ir nesijaudinkit dėl pieno, nuo to nedings ? man tai kokias 4 sav buvo paranoja dėl pieno, vyras mane jau paranojike dėl pieno laikė ?

6. Neegzistuojantis vartotojas
    2017.11.27 16:30 (prieš 1 m.)

meilybes parašė:
    o is kur zinoti ar grybelis?

Mano dukrytei buvo, ėjom pas daktarę, tai labai paraudę buvo ir smulkiais spuogeliais išberta. Išrašė tepaliuko ir per kelias dienas praėjo

7. 2017.11.27 16:41 (prieš 1 m.)

mistera parašė:
    Mes siandien buvom pas gydytoja, tai vyrukas sveria jau 5,7 kg, o ugis apie 59 cm, tai per enesi sugebejo priaugt 2.3 kg ir 5 cm tik va sunkiai uzmiega diena ir…

Va va mes ir su pirmagime buvom prisizaide...
    Mazylis ir sunkiai nakciai migdosi... as atsigulu su juo ir jis dar pavalgo ir jpucia. Bet nevisada is pirmo karto... daznai reik keltis panesot tada vel gulam.
    Jus migdot lovytej? Va sitas man yra mistika..
    Noreciau zinot kaip uzmigdyt lovytej ir bekruties burnoj..

2
  8. R 6 m. 10 mėn.
    L 9 m. 1 mėn.

2017.11.27 16:42 (prieš 1 m.)

Ana Viktoria parašė:
    Įdomu čia jau visų leliukai naktim išmiega po 5 valandas, ar tik mano vienas maximum 3 val. ištempia

Baikit ? maniskis kelias ks 2 val (rytais kas 1val, tik va sianakt jau normaliau miegojo-spejau ir as numigti- 3 val tarpai buvo. ?). Man tokie 2 val tarpai dar ok- svarbu kad miegotu o ne puksetu nes per tuos puksejimus rytinius negaliu issimiegoti ? girdziu. O vat vyras mano tai negirdi ir kAi kas klausia ar naktimis vaikas gerai miega ar leidzia teveliams pamiegoti- tvirtina kad JO!

9. D. 7 m. 2 mėn.

2017.11.27 16:57 (prieš 1 m.)

pievaieva parašė:
    mano isvis kas 1-2 val kelias. jau nezinau kaip atpratint. visi straipsniai perskaityti ir neveikia mums ta teorija.

Ir mums tas pats, 2val ismiega, o paryciais kas 1 val pradeda keltis.

10. Pupyte 6 m. 6 mėn.

2017.11.27 17:30 (prieš 1 m.)

Zaphire parašė:
    Aš irgi ramunėlėm plaunu, pabandysiu dar sudocrem, gal praeis...

Advantan pabandykit mums gyd su oirmagime buvo rekomendavus tai pirmagimei 5 bet vis dar ji perku lb geras

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.