2017 m. Spalio mėnesio mažyliai :) (Archyvas iki 2018.01.19)

1. 2017.10.15 23:39 (prieš 1 m.)

rasa.olis parašė:
    Kurios jau gimdet, kaip su ana vietele? Depiliavot pries termina ar ligoninej nera skirtumo ar depiliuota ar ne? Dekui

As planavau nusidepiliuot bet nespejau manau kad jokio skirtumo, bet uzsileisti iki visisku dziungliu gAl nereiktu

2
  2. Neegzistuojantis vartotojas
    2017.10.15 23:54 (prieš 1 m.)

Besišypsantix3 parašė:
    O kokie tyrimai jūsų prasti jei ne paslaptis? ;) man prasidėjo tinimai, bet minimalūs, bijau, kad baltymo nerastų šlapime:/

Šlapimas prastas, yra baltymo, cukraus ir acetono, nors skysčių daug geriu, bet vistiek rodo, kad trūksta. Dėl cukraus tai ir įdomiai, nes gliukozė gera, bet antrą kart randa. Spaudimas į galą ir pasidarė aukštesnis, o dėl tynimo, tai pas mane tik pėdos šiekt tiek patinę. Kraujas ir pasėdęs, geležis niekaip nekyla.Na ryt matysim, jei situacija negerėja teks turbūt gultis, tik jau taip to skatinimo nenoriu

3. 2017.10.15 23:59 (prieš 1 m.)

Uoga_uoga parašė:
    Ant pilvo atsiguliau pasiilgus buvau tos gulėjimo pozos

O as grynai ant pilvo dar nesiguliau, nes krutine spaudzia, pienuko daug tai man dar to teks palaukti....

4. Danielius 1 m. 3 sav.

2017.10.16 00:06 (prieš 1 m.)

As tai manau kai pagimdysiu, labiausiai dziaugsiuosi retais apsilankymais wc, suprantu kad is pradziu skysciai salinsis, bet poto...laisve pasivaiksciojimams be galvos sukimo kur nubegt!:))) O del kojiniu, batu...dar sugebu kazkaip, bet turedama proga pasimuliuoju, kad vyras uzdetu:}}

3
  5. Neegzistuojantis vartotojas
    2017.10.16 00:09 (prieš 1 m.)

oraK parašė:
    As tai manau kai pagimdysiu, labiausiai dziaugsiuosi retais apsilankymais wc, suprantu kad is pradziu skysciai salinsis, bet poto...laisve pasivaiksciojimams be gal…

Skysciai salinsis daugiausiai per prakaita,ypac naktimis

2
  6. 2017.10.16 00:29 (prieš 1 m.)

Gal kuriai buvo pasirode siek tiek kraujo? Nevisai grynas, kartu su isskyromis, rozinis. Ar verta sunerimti?

7. 2017.10.16 01:00 (prieš 1 m.)

Lawrooshca parašė:
    Gal kuriai buvo pasirode siek tiek kraujo? Nevisai grynas, kartu su isskyromis, rozinis. Ar verta sunerimti?

Man snd nuo ryto po truputi vis rudo pasirodo su isskyromis, galvoju, kad taip gal kamstis salinasi..

8. 2017.10.16 01:29 (prieš 1 m.)

zuciukas parašė:
    Man snd nuo ryto po truputi vis rudo pasirodo su isskyromis, galvoju, kad taip gal kamstis salinasi..

As irgi tikiuosi, kad cia kamstis. Yra menkas nugaros ir pilvo apacios maudimas, bet labai nestiprus. Mazyles judeselius jauciu, tai gal tik signalas, kad nedaug iki susitikimo liko

9. 2017.10.16 02:23 (prieš 1 m.)

rasa n parašė:
    O kodel ejot i vgn? Mane jau uzkniso klausinejimai ar dar ne nors terminas antradieni, bet jau nebegaliu verkt noris nuo tu zmoniu cekavumo.

Todel kad esu sutarus su vienu daktaru ir noriu pas ji gimdyt. Vakar buvo pirma jo budejimo diena ejau pasirodyt pas kantresni speca

10. 2017.10.16 02:26 (prieš 1 m.)

Uzvakar dar ir pedikiura sau pasidariau
    Neiskart viska.. pirmoj d pusej nusivalisu ir susidildinau.. antroj nusilakavau as dar susilenkiu

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.